افرا برگها در پاییز کوتاه در برابر ستاره در Frederik اندرسن بازگشت از آسیب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تایلر سیگوین جامعی 17-بازی هدف خشکسالی و بن اسقف ساخته شده 27 موجب صرفه جویی در به عنوان ستاره دالاس ضرب و شتم تورنتو افرا برگها 3-2 روز پنج شنبه شب.

دنیس Gurianov و رادک Faksa نیز به ثمر رساند برای دالاس (33-19-5) که برنده آن بازی سوم در یک ردیف.

Auston متیوز با 41 هدف از این فصل به حرکت به عقب به یک کراوات برای NHL سرب و ژاک هایمن پاسخ برای تورنتو (30-20-8). Frederik اندرسن در بازگشت خود را گم شده و پس از چهار بازی با یک گردن آسیب متوقف 16 عکس به عنوان برگ کاهش یافته و به 2-3-1 بیش از گذشته خود را شش.

دالاس led 2-1 از طریق 40 دقیقه و رفتم جلو توسط دو پس از برگها کاپیتان جان توارث رفت برای دام در اوایل سوم. ساخت NHL با اولین جانباز جلو الکساندر Radulov و جو Pavelski مجروح, ستاره rookie Jason رابرتسون اولیه شات ظهور به سیگوین که به خاک سپرده شد 12th خود را در این فصل در 1:19 سوم در عرصه جایی که او استفاده می شود برای تماشای بازی به عنوان یک بچه.

یک بومی از نزدیک برامپتون, Ont., سیگوین را آخرین هدف قبل از پنج سال گذشته بود — Dec. 28 سال 2019.

اندرسن متوقف Gurianov کینگ میدوی از طریق سوم به نگه داشتن تورنتو در فاصله قابل توجه قبل از اسقف سرقت ویلیام Nylander در انتهای دیگر.

برگها کشیده و آنها دروازه بان با سه دقیقه و هایمن از آن ساخته شده 3-2 با 17 خود در تک به تک با 1:19 مونده.

تورنتو ادامه داد: به فشار اما اسقف و ستاره ها برگزار شد.

پس از دادن یک هدف در این بازی برای اولین بار در افتتاحیه دوره کنترل شده توسط Dallas برگها سقوط کرد پشت 2-0 فقط 24 ثانیه پس از وقفه اولیه شات دوم زمانی که Faksa نقل مکان کرد و در تنهایی در اندرسن و تضعیف 10 خود را از طریق پنج سوراخ.

اندرسن که صدمه دیده بود در اولین دوره از 5-3 دست دادن به فلوریدا در فوریه. 3 برگزار شد فورت در back-to-back دالاس قدرت پخش قبل از تورنتو یک جرقه زمانی که کبودی رو به جلو Kyle کلیفورد — به دست آورد همراه با پشتیبان گیری دروازه بان جک کمپبل از Los Angeles Kings هفته گذشته کاهش یافته است این دستکش با درشت دالاس defenceman جیمی Oleksiak.

مبارزه چهارم از فصل برای برگها و چهارم به طور کلی برای کلیفورد که در زمان او شش پا-هفت 255 پوند حریف به یخ بسیار به لذت از Scotiabank عرصه جمعیت.

با جناح Andreas Johnsson برای شب انجام می شود و پس از صدمه زدن به زانو راست در ابتدا برگها سر مربی شلدون Keefe مجبور شد به ترکیب خطوط خود را و شکستن ماتیوز Nylander و میچ Marner — فوق العاده سه نفر که حساب برای حدود 29.5 میلیون ما به طور متوسط سالانه ارزش در حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, اما موفق به ثبت یک نقطه در چهار دوره از عمل است.

این کلیفورد-Oleksiak شیب به نظر می رسید به تورنتو تکان خوردن قبل از متیوز به ثمر رساند خود را از 41 به کراوات بوستون دیوید Pastrnak در 11:21 در بازی قدرت هنگامی که او چرخ کردن تخته و جامعی یک شات گذشته اسقف را مسدود کننده آن را 2-1.

این برگها که ضرب و شتم ستاره 5-3 در دالاس در Jan. 29 آغاز شب سوم در اقیانوس اطلس تقسیم دو نقطه در فلوریدا است که بازی در دست بود و در عمل در برابر فیلادلفیا.

سوم در بخش مرکزی این ستاره ها شروع به پریدن کرد به 1-0 شود در 1:20 در زمانی که Gurianov در زمان استفاده از یک گردش و فریب خورده اندرسن از طریق پد در تلاش است که فقط squeaked بیش از خط دروازه برای 17th.

تورنتو نیست نیروی ذخیره از اسقف تا بعد از 10 دقیقه علامت برابر بزرگتر فیزیکی بیشتر ستاره ها به سمت خانه بود که outshot 6-3 و outhit 15-3 موفق به تولید بیشتر از هر چیزی در باز کردن 20 دقیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>