Maple Leafs مدیر کل Kyle Dubas به نظر می رسد به ثابت کشتی توسط نورد تجارت تاس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کایل Dubas امید دستیابی به جک کمپبل با این نسخهها کار بهتر بار دوم در اطراف.

افرا برگها’ مدیر کل چرخش تجارت با Los Angeles Kings برای netminder اواخر روز چهارشنبه به عنوان او به نظر می رسد به ثابت تورنتو لرزان پشتیبان گیری با پست شماره 1 دروازه بان Frederik اندرسن هنوز دوره نقاهت بعد از یک گردن آسیب است.

برگها نیز کبودی رو به جلو Kyle کلیفورد که Dubas نشان داده زمانی که او یک عامل در معامله که دیدم جناح Trevor Moore سوم-انتخاب دور در سال 2020 و مشروط سوم-طفیلی در سال 2021 به پادشاهان.

“شما فقط می دانم که شخصیت خود را و شما می دانید آنچه که آنها در مورد” Dubas گفت: از کمپبل و کلیفورد در روز پنج شنبه. “این به شما می دهد کمی بیشتر امنیتی است.”

25 ساله جنرال موتورز برای انتاریو هاکی لیگ Sault Ste. ماری لوح المركم بازگشت در ماه نوامبر سال 2011 Dubas به دست آورد بسیار تبلیغ کمپبل از ویندزور Spitfires برای دو بازیکن و هفت پیش نویس میدارد.

فیلمهای مبادله قرار بود حرکت از Sault Ste. ماری در یک اجرا حذفی اما لوح المركم به جای سقوط تخت به پایان رسید و یک نقطه در پشت Spitfires به دست پس از فصل در دسترس نباشد.

Dubas اما داستد خود را از که قدم اشتباه و در نهایت ساخته شده OHL حق رای دادن به یک نقطه که در آن او را استخدام کرد تا برای پیوستن به برگها جبهه در سال 2014.

“شما احساس می کنید کمی راحت تر زمانی که شما می دانید کیفیت مردم شما در حال گرفتن” Dubas اضافه شده است. “اما این بدان معنا نیست که هر چیزی را مگر اینکه آنها به اندازه کافی خوب به بازی که ما احساس می کنیم که هر دو از آنها قطعا هستند.”

پشتیبان گیری دروازه بان گلایه

Dubas نیاز کمپبل برای پر کردن مشکل شماره 2 دروازه بان نقطه که شده یک مسئله همیشه از Curtis McElhinney از دست داده بود در چشم پوشی قبل از فصل گذشته. برج دیده بانی جرقه قادر به حمل بار در 2018-19 و مایکل هاچینسون نشده است تا به چالش در 2019-20.

یک تیم که در شروع فصل با جام استنلی آرمان تورنتو استار نکردم فهرستی نشسته در خارج از کنفرانس شرق حذفی تصویر به عنوان روز پنج شنبه در این عمل یک نقطه بازگشت از فلوریدا سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد و در رده دوم wild-کارت نقطه با Feb. 24 مهلت تجارت بلندی.

“تیم ها جلوتر از ما بازی در دست” Dubas گفت. “ما در یک نقطه بزرگ, اما آن را یک آزمون بزرگ و فرصت برای ما بچه ها به توسعه و رشد است.

“من بسیار هیجان زده در مورد آن. من نمی ترس از آن.”

11th کلی انتخاب در سال 2010 پیش نویس توسط Dallas کمپبل است 20-25-5 با .916 صرفه جویی در صد و 2.58 اهداف-برابر میانگین در 58 حرفه ای NHL ظاهر.

28 ساله از Port Huron, Mich., معامله شد به پادشاهان در سال 2016 پس از بیشتر تندرست بین آمریکا هاکی لیگ و سوم ردیف ECHL. او اعتبار جزئی-لیگ مربی دروازه بان های گرد و خاکی Imoo و پادشاهان’ همتای لایحه Ranford با بازی خود را.

“[Imoo] تبدیل شخصیت من و من را یک گام به عقب و لذت بردن از زندگی بیشتر” گفت: کمپبل که اعتراف به عصبی بودن در مقابل از سه دوربین های تلویزیونی و بیش از یک دوجین خبرنگاران پنج شنبه. “بیل Ranford به من کمک کرد فوق العاده با جزئیات.”

L. A. های پشتیبان پس از فصل گذشته پشت سر جاناتان سریع کمپبل است 8-10-2 در 2019-20 با .900 صرفه جویی در صد و یک 2.58 GAA برای دفاعی فکر پادشاهان که میانگین کمترین عکس های برابر در هر بازی (28.7).

برگها در ضمن تسلیم نهم-ترین عکس های مربوط به روز پنج شنبه در 32.4 اما باید در لیگ چهارم-بهترین جرم نسبت به پادشاهان’ 30-حمله قرار گرفت.

“آماده برای رفتن به زمانی که شماره من را به نام” کمپبل گفت: چه کسی امضا از طریق 2021-22. “فقط خوشحال می شود بخشی از این تیم است.”

اندرسن که دچار گردن آسیب در روز دوشنبه روحیه اش را تضعیف 5-3 دست دادن به فلوریدا مشغول به کار کردن با مربی دروازه بان استیو Briere به عنوان Dubas Campbell و کلیفورد ملاقات رسانه ها در برگها’ تمرین تسهیلات.

Dubas گفت: بیشتر وجود دارد ضرورت به دریافت کمپبل به برابر با عدم قطعیت در اطراف اندرسن که 24-9-6 با .910 صرفه جویی در صد و یک 2.87 GAA.

“شما همیشه نگران عمق گفت:” 34 ساله جنرال موتورز. “شما همیشه باید که ترس:” اگر چیزی اتفاق می افتد به او را؟”‘

چیزی اتفاق می افتد به اندرسن در برابر پلنگ ، thrusting هاچینسون به کانون توجه است.

هاچینسون را پر سر و صدا فصل

29-او برنده چهار راست شروع می شود به عنوان بازی روز چهارشنبه در نیویورک اما تسلیم چهار گل در 30 عکس در یک 5-3 دست دادن به رنجرز از جمله روح خرد کردن توالی فقط 34 ثانیه پس از تورنتو قطع کرده و کسری بودجه آن به 3-2.

سازمان دیده بان | برگها سقوط به رنجرز:

نیویورک نمرات 2 گل در 6 ثانیه در 1 دوره به شکست تورنتو 5-3. 1:39

هاچینسون نیز وحشتناک در امداد با سه متوالی ضرر و زیان و یک .783 صرفه جویی در صد لهجه دوشنبه شکست به فلوریدا که در آن او اجازه داده سه گل در 13 عکس در 40 دقیقه است.

کلیفورد در ضمن باید اضافه کردن برخی از مقدار مورد نیاز عضلات به پایین-6 به جلو ، شش پا و دو 211 پوند جناح از ایر, Ont., — یک شهر در حدود 115 کیلومتری غرب تورنتو — دارای شش گل و 14 امتیاز در 53 بازی و بلافاصله می شود برگها’ پنالتی دقیقه رهبر با 45.

“این هیچ راز من یک عشق واقعی برای این تیم گفت:” کلیفورد که بازیکن های مورد علاقه در حال رشد بود تا تشک Sundin. “این یک رویای دوران کودکی فقط قادر به قرار دادن که در نیوجرسی است.”

یک قهرمان جام استنلی با پادشاهان در سال 2012 و 2014, کلیفورد نیز به عنوان بسیاری از دعوا (سه) در این فصل به عنوان بقیه از تورنتو فهرستی ترکیب شده است.

Dubas مونتاژ یک گروه ماهر اما گفت دلیل او نیست قبلا اضافه شده یک بازیکن از Clifford ilk — یکی قادر به اسکیت بازی کردن و همچنین مراقبت از خود و هم تیمی های خود را — به سادگی است چرا که وجود ندارد بسیاری در دسترس است در بازی امروز.

“آنها نمی من را به سبقت گرفتن Auston ماتیوز در اهداف” کلیفورد شوخی. “من می دانم آنچه من هستم و من می دانم که من هستم.”

در 660 حرفه ای بازی — همه با L. A. — ایالات 35 انتخاب در سال 2009 پیش نویس 60 اهداف 129 امتیاز و 819 پنالتی دقیقه به همراه چهار گل و 15 امتیاز در 55 حذفی گردش.

“آنها شروع به ساخت چیزی در اینجا” گفت: Clifford که می تواند تبدیل به یک نامحدود رایگان agent ژوئیه 1. “من فقط خوشحال می شود بخشی از آن است.”

و با تشدید فشار از بالا Dubas احساس آن زمان به حرکت می کند.

“تیم آماده شد به عمل” او گفت:. “ما نیاز به اعتصاب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>