مایک هافمن به ثمر رساند برنده و افزود: کمک به پس از از دست تورنتو از دست دروازه بان شروع Frederik اندرسن به آسیب به عنوان Florida Panthers مبارزه از یک سوم 3-1-دوره کسری به شکست Maple Leafs 5-3 روز دوشنبه شب.

علامت Pysyk با اول خود را حرفه ای کلاه ترفند و جاناتان Huberdeau نیز به ثمر رساند برای فلوریدا (29-17-5) که 31 صرفه جویی از سرگئی Bobrovsky نقل مکان کرد و در گذشته برگها به سوم در اقیانوس اطلس در بخش رده بندی در 63 امتیاز. مایک Matheson تا به حال سه کمک برای پلنگ که دو بازی در دست بر روی برگها (63 امتیاز).

Auston متیوز با 37 هدف از این فصل ویلیام Nylander و جان توارث در پاسخ به تورنتو (28-18-7) دیدم که آن سه بازی برنده خط خط به پایان رسیده است. میچ Marner سون با دو کمک می کند.

اندرسن آغاز شده برای برگ و متوقف هفت-هشت عکس در افتتاحیه دوره اما در رنج بالای بدن آسیب در برخورد با Panthers مرکز فرانک Vatrano حدود پنج دقیقه قبل از تنفس.

سازمان دیده بان | برگ 4 تن گل پاسخ داده نشده در صفحه اصلی از دست دادن:

فلوریدا نمرات 4 گل در فینال دوره به ضرب و شتم تورنتو 5-3, Frederik اندرسن برگ بازی با آسیب. 1:47

او جایگزین پشتیبان مایکل هاچینسون که اجازه داده سه گل در 13 عکس برای شروع دوم با فلوریدا تا 1-0.

پس از متیوز به تورنتو 3-1 منجر 38 ثانیه به سوم فلوریدا در پاسخ با دو گل در 58 ثانیه قبل از هافمن banked 19 خود را خاموش برگها defenceman کودی Ceci و از طریق هاچینسون پد در 10:30 آن را 4-3.

فلوریدا که خجالت تورنتو 8-4 در طلوع آفتاب در Jan. 12, اب و هوای تورنتو موج اواخر قبل از Pysyk خود را تکمیل کلاه ترفند به یک شبکه خالی برای کمک به تیم خود را به حرکت به عقب به یک کنفرانس شرق نقطه حذفی.

پلنگ شد بدون ستاره مرکز الکساندر Barkov (پایین بدن آسیب) پس از او صدمه دیده بود در روز شنبه 4-0 دست دادن در مونترال در اولین بازی خود پس از این همه ستاره و خداحافظ در هفته است.

برگها defenceman تراویس Dermott (بیماری) بازگشت به ترکیب پس از از دست رفته روز شنبه 2-1 اضافه کاری پیروزی در برابر اتاوا در حالی که جناح Kasperi Kapanen نیز بازگشت پس از یک بازی تبعيد به فشار جعبه برای دیر به روز جمعه تمرین.

تورنتو led 2-1 از طریق دو دوره و رفت دو در اوایل سوم زمانی که متیوز متصل پس از ژاک هایمن shovelled یک پاس به سمت فلوریدا خالص کردن عجله.

متیوز در حال حاضر نشسته با واشنگتن الکس Ovechkin برای دوم در هدف کلی مسابقه و یکی از بوستون دیوید Pastrnak.

اما Pysyk کردم بازدید کنندگان در یک در 2:20 دفن ششم خود را در یک تک به تک پس از هاچینسون whiffed در یک اقدام به ترخیص کالا از گمرک.

Marner سپس به جعبه و فلوریدا آن را فقط هفت ثانیه بعد در 3:18 زمانی که Huberdeau هدایت یک هافمن عبور از لب تورنتو چین.

ماتیوز آمار پست در یکی دیگر از برگها قدرت بازی با Bobrovsky در رحمت خود را قبل از فلوریدا دروازه بان نیز مسدود پیگیری یک تایمر از ستاره مرکز به مجموعه ای از جدول برای هافمن برنده.

برگها را با سرب

پایین 1-0 و منفی خود را شروع netminder پس از 20 دقیقه برگها گره خورده است همه چیز در بازی قدرت در 3:21 دوم زمانی که توارث chunked یک شات از حافظه خاموش Marner تصویب که fluttered گذشته Bobrovsky برای 19th, و برای اولین بار در پنج بازی.

Nylander به تیم اول خود را منجر شود با 54.8 ثانیه های باقی مانده در این دوره فقط به عنوان یکی دیگر از فلوریدا مجازات منقضی شده هدایت یک نرم و صاف کردن خوراک از Kapanen برای 25th گذشته Bobrovsky که متوقف 25-از-27 عکس از طریق دو دوره.

تورنتو تا به حال تعداد زیادی از فرصت های به پرش در اوایل برگها led 10-0 در ساعت شات 11 دقیقه و 30 ثانیه به دوره قبل از Panthers کارگردانی اولین تلاش خود را در اندرسن — اما Bobrovsky وجود دارد در هر زمان قبل از Pysyk قرار داده فلوریدا در مقابل.

Matheson به پایین منتقل و از موقعیت نقطه زیر خط هدف و تغذیه Pysyk که یک نقطه نرم در بین دو مدافع خود را به آتش پنجم طبقه بالا بر روی اندرسن.

Huberdeau سپس کلید ارسال در فلوریدا استفاده و لحظاتی بعد دزدیدند توسط اندرسن در سمت net.

اندرسن که به تماشای هاچینسون انتخاب کنید تا به پیروزی شنبه صدمه دیده بود بعد از آن در دوره زمانی که Vatrano تضعیف به goaltender کردن عجله. او به نظر نمی رسد به طرفداری از هر چیزی به عنوان او به پا خود را, اما هاچینسون در زمان بیش به شروع دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de