نقشه برداری از coronavirus: در اینجا این است که کشورهای موارد گزارش شده تا کنون

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شده است برای اصلاح این تعداد COVID-19 موارد کلی و همچنین در اروپا و روشن است که در خارج از آسیا, نمی, چین, اروپا, شده, سخت ترین آمار جدید کروناویروس.

روز شنبه, برزیل, وزیر بهداشت تایید اولین مورد از COVID-19 در آمریکای جنوبی ایجاد که جدید کروناویروس در حال گسترش به تمام قاره ها به جز قطب جنوب.

سازمان بهداشت جهانی آخرین آمار و ارقام منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد 83,652 موارد تایید شده در سراسر جهان و افزایش خطر ارزیابی سطح ویروس به این سازمان را به بالاترین سطح.

که می گوید در گزارش خود که در سراسر آمریکای شمالی و 70 نفر آلوده می شوند. مقامات بهداشتی کانادا تایید کرد چهار موارد اضافی در بریتیش کلمبیا و انتاریو افزایش مقدار کل آلوده در کشور به 20. که اضافه شده که 59 نفر تست مثبت برای این ویروس در ایالات متحده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: است, کانادا, آماده به صورت گسترده شیوع کروناویروس? بله و هیچ, کارشناسان می گویند

این گزارش می گوید 78,961 از تایید موارد محدود به چین است. در خارج از آسیا و آنها می گویند اروپا شده است ضربه سخت ترین coronavirus در 795 موارد بسیاری از آن ها در ایتالیا.

استرالیا و اقیانوسیه باید 24 تایید COVID-19 موارد و آفریقا گزارش شده است ، از جمعه که گفت: 2,858 فوت کرده اند از این بیماری است.

Coronavirus که سرچشمه از ووهان, چین به بسیاری از نقاط جهان در حال آماده شدن برای یک بیماری همه گیر.

آیا شیوع تبدیل به یک بیماری همه گیر?

آیا شیوع تبدیل به یک بیماری همه گیر?

در کانادا, بهداشت مقامات تاکید کرده اند که خطر شیوع گسترده در کانادا باقی می ماند اما دولت اجرا کرده است “جلوگیری از غیر ضروری سفر” مشاوره و از چین است. بیمارستان ها در سراسر کشور در حال بررسی چه منابع اضافی آنها حاوی این ویروس در صورت شیوع گسترده.

ایالات متحده گرفته شده بیشتر مراحل ممنوعیت همه سفر به و از ایران روز یکشنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: 22 مورد از این بیماری است. چین دارای قفل شده است و بسیاری از کشور, محرومیت میلیون ها نفر از شهروندان خود را از سفر.

اخبار جهانی دارای نقشه برداری ویروس کشور به کشور. در اینجا نگاهی که کشورهای موارد گزارش شده تا کنون:

کلیک کنید به گسترش اندازه گرافیک:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>