مارکو روبیو صفر در روسیه — نه اوباما

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در کاپیتول هیل در حال هل دادن تهاجمی جدید تحقیقات با هدف قرار دادن رئیس جمهور مخالفان سیاسی. مارکو روبیو نیست پیوستن به نزاع.

به عنوان روبیو فرض سرپرست ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا فلوریدا جمهوری خواه است که فاصله خود را از یک توافق-رهبری کاوشگر با هدف قرار دادن هانتر بایدن. او کاهش یافته است به آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن “Obamagate” ادعا می کند. و او هشدار داده است که جمهوری خواهان رهبری بایدن تحقیقات به ترویج روسی دروغ در این فرآیند است.

“من قصد ندارم به متهم هر عضو که معتقد است که آنها در حال اعمال نظارت به تبانی با یک خارجی قدرت” روبیو در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. “من به شما می گویم که من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که روس ها به طور مداوم به دنبال روایت است که آنها بر این باورند خواهد شد درایو تعارض در سیاست و تقسیم ما در برابر هر یک از دیگر.”

کمیته اطلاعات مجلس سنا در طول تاریخ شده است دو حزبی اما روبیو است که مصرف بیش در زمانی که تنش های حزبی در سنا در حال شاید بالاتر از آنها تا به حال شده است که ممکن است اشکالاتی را به نفوذ در جای بلند قرار دادن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فعال تشویق خواهان پیوستن به او در انتخابات سال انتقام بازی در برابر کسانی که رهبری تحقیقات که نیرنگ او و همکاران و انتخابات ریاست جمهوری است. روبیو از سوی دیگر به نظر می رسد بیشتر در مورد دخالت در انتخابات ریاست جمهوری بعدی — یک موضوع حساس برای مغلوب ساختن پیشی جستن که موی در هر اشاره ای از مسکو swaying آمریکا انتخابات است.

این رویکرد فراهم می کند که تداوم با سلف خود بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) اما در نهایت او قرار می دهد در یک دوره برخورد با تهمت و متحدان که در حال هل دادن پرقدرت مبارزه ارشد سابق دولت اوباما مقامات از جمله جو بایدن.

و بر خلاف بورر که برنامه ای برای بازنشسته در 2022, روبیو هنوز جاه طلبی های سیاسی. او ابراز کرده بودن به یکی دیگر از ریاست جمهوری اجرا می شود و در عین حال به دنبال ایجاد یک میراث در سیاست خارجی و امنیت ملی و مسائل. در حال اجرا گرفتار تهمت یا پایگاه خود را می تواند به تضعیف همه که.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) منصوب روبیو به عنوان سرپرست و رئیس کمیته اطلاعات پس از بورر به طور موقت واگذار پست در میان تشدید تحقیقات فدرال به معاملات سهام است. مک کانل گفت: روبیو بود “انتخاب طبیعی” یک اشاره به دهه خدمت در پانل.

روبیو نگرانی در مورد دروغ اکو کسانی که با مته سوراخ کردن که سال گذشته به بخش خصوصی گفت: ایران با سنسور. ران جانسون از ویسکانسین و چاک Grassley آیوا که خود را برای مبارزه با فساد مالی به هانتر بایدن — این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد پسر — می تواند کمک کرملین تلاش برای ایجاد هرج و مرج و بی اعتمادی در آمریکا نظام سیاسی. سیاسی اولین گزارش با مته سوراخ کردن های خصوصی هشدار داد.

“است که در مقابل این مهم است که به همه یادآوری است که [ولادیمیر] پوتین است نه یک جمهوری خواه یا دموکرات” روبیو گفت. “چه او به دنبال بیش از هر چیز دیگری است که ما را در هر یک از دیگر ، و امروزه که یک چیز بسیار سخت به انجام است.”

روبیو را همتای جمهوریخواه در خانه هوش کمیته Rep. Devin Nunes (R-کالیفرنیا.) اشاره شده است در “جنایی ارجاع” برای اعضای ویژه مشاور رابرت مولر تیم. روبیو که فرمان روشن از آن و تلاش دیگر که دموکرات — و خصوصی برخی از جمهوری خواهان می گویند می تواند کمک های اطلاعاتی روسیه.

وقتی پرسیده شد که در مورد ایران طرح روبیو تاکید کرد که پنل دارای صلاحیت فعالیت های جامعه اطلاعاتی به جای FBI یا وزارت دادگستری. و او خواست سناتور به “دانا” در مورد “تهدید مداوم” انتخابات دخالت از روسیه و کشورهای دیگر.

“اگر ما از شنیدن یا دیدن چیزی است که من آنها را تشویق به رفتن به عنوان خوانده شده تا در هوش آنها دسترسی به” روبیو افزود: “در نهایت ما نمی توانیم کنترل آنچه مردم تصمیم به این باور و یا می گویند.”

جانسون که صندلی مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته شده است انجام تحقیقات به هانتر بایدن نقش در هیئت مدیره از یک انرژی اوکراین شرکت Burisma و کاوش ادعا می کند که یک دموکرات تراز روابط عمومی شرکت به دنبال اهرم هانتر بایدن نقش در هیئت مدیره به منظور نفوذ در وزارت امور خارجه سیاست در دولت اوباما.

دموکرات ها گفته اند که تحقیقات خود را یک سوء استفاده از سنا منابع و به سادگی طراحی شده برای تقویت رئیس جمهور انتخاب مجدد چشم انداز با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای سرپا نگه داشتن همان اتهامات علیه هانتر بایدن. منتقدان این کاوشگر نیز گفت: آن را تضعیف ایالات متحده آمریکا امنیت ملی با دادن افزایش به اطلاعاتی روسیه و کرملین کمپین دروغ نشان می دهد که آن را در اوکراین و نه روسیه مداخله آمریکا در امور.

ایالت و سناتور ” مارک وارنر (D-Va.), معاون رئیس هوش کمیته تقدیر روبیو برای او شک و تردید نسبت به استقرار آن پروب. روبیو و وارنر باید یک ارتباط کاری و همکاری برای مقابله با نفوذ روسیه در اروپا, در میان دیگر اقدامات.

“این تنها ممکن است و تلاش های خارجی, آیا روس ها و یا شخص دیگری را به دخالت در انتخابات ما تنها به بدتر” وارنر گفت: در مصاحبه روز سه شنبه. “من خوشحالم که رئیس روبیو که به رسمیت می شناسد و تا کنون می خواهد به نگه داشتن ما از کمیته استفاده شده در این طرح است.”

جانسون مجبور شد به قراضه کمیته رای در ماه مارس به اجازه یک احضاریه برای Andrii Telizhenko سابق دیپلمات اوکراین ساخته شده است که ادعاهای بی اساس در مورد اوکراین تبانی با کمیته ملی حزب دموکرات در سال 2016 نگرانی در مورد اعتبار خود را.

جانسون تصمیم را پس از FBI خارجی تاثیر نیروی کار در جریان کمیته مشاوران در Telizhenko و پس از یک سناتور طبقه بندی شده جلسه فوران به مجادله و جنگ لفظی میان سناتورها که نگرانی در مورد مجلس سنا را پیگیری بایدن اتهامات. سناتور’ سوالات کارگردانی به سمت بالا تا آمریکا مقامات اطلاعاتی متمرکز بر اینکه آیا Telizhenko شد در نظر گرفتن بخشی در یک کمپین دروغ سیاسی که قبلا گزارش شده است.

هفته گذشته جانسون کمیته رای دادند, حزب, خطوط اجازه اولین حکم به عنوان بخشی از این بررسی است. جانسون به دنبال سرکوب نگرانی در مورد اطلاعات ساخت راه خود را به کمیته حفظ که او و دستیاران خود را به دقت بررسی هر دو اسناد و مدارک و منابع.

بسیاری از جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس به نظر می رسد برای حمایت از جانسون تلاش و ویسکانسین جمهوری خواه گفته است که او قصد دارد به انتشار یک گزارش موقت در کاوشگر بیش از تابستان است. در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در سنا از جمله مک کانل — باید بیشتر به طور کامل در آغوش بسیاری از تئوری های رانندگی مغلوب ساختن پیشی جستن میل به انتقام سیاسی خود را در برابر دشمنان مهمترین اوباما دست زدن به آن از اولیه روسیه بررسی است.

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام (R-S. C.) هفته گذشته اعلام کرد که پنل انجام خواهد شد گسترده رسیدگی به ریشه های روسیه کاوشگر یکی که انتظار می رود برای بدام انداختن چندین مقام عالی رتبه دولت اوباما مقامات است و به احتمال زیاد منجر به چندین احضاریه. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را خواستار شده است برای چنین استدلال می کند که اوباما و مقامات به طور غیر قانونی را هدف تهمت مبارزات انتخاباتی و رئیس جمهور و همکاران.

روبیو کرده است که کاوشگر یک “معتبر منطقه از پرس و جو” با توجه به مستند سوء استفاده از نظارت دادگاه. اما او کاهش یافته است به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن “Obamagate” ادعا می کند که شامل اتهام که رئیس جمهور سابق خودش درگیر بود در غیر قانونی و تلاش برای تضعیف ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که هیچ شواهدی وجود ندارد. و در سال 2017 روبیو به عقب رانده در برابر تهمت را پشتیبانی نشده ادعا می کنند که اوباما تا به حال برج ترامپ “wiretapped” در طول مبارزات انتخاباتی 2016. قبل از آن او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از هک مواد از ویکی لیکس و تشویق انتشار هیلاری کلینتون ایمیل.

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری اوباما — که فراموش نشدنی را شکست داد و مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 شده است مراقب باشید که نه به طور مستقیم انتقاد از او حتی به عنوان او را انتخاب کرده است نه برای گرم و نرم کردن به او.

اما وضعیت خود را به زودی می تواند او را به یک هدف از تهمت یا متحدان خود را. مانند با مته سوراخ کردن روبیو مشاهده شده است توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان به عنوان یک نمایشگاه بازیگر در هوش مسائل. و از آن بود که اغلب شخصیت است که با مته سوراخ کردن در مشکل با Trumpworld — که مهمترین آنها تصمیم خود را برای صدور حکم به رئیس جمهور, پسر ارشد, Donald Trump Jr.

این کمیته همچنین انتظار می رود به زودی انتشار پنجمین و آخرین قسط آن yearslong نقد و بررسی از روسیه را به دخالت در انتخابات 2016. گزارش شده است که تمرکز خود را بر ضد طبیعت اولیه تحقیقات فدرال از جمله اتهامات هماهنگی بین مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و دولت روسیه.

روبیو هشدار در مورد انتخابات دخالت می آیند که برخی گمان می کنند که آن اتفاق می افتد در زمان واقعی است. روسیه گزارش سعی به هک Burisma نشانه ای است که آن را به دنبال موهن اطلاعات در مورد Bidens. وارنر گفت: Johnson باید مراقب باشید از “بالقوه مشاهده دستکاری اطلاعات اوکراین.”

علاوه بر این فقط در هفته گذشته Andrii Derkach در شرق اوکراین از نمایندگان مجلس که در دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی منتشر ضبط بایدن تماس های تلفنی با نخست وزیر و رئیس جمهور سابق پترو Poroshenko. Derkach به مدت طولانی به حال روابط روسیه و مثل Telizhenko است تحت فشار قرار دادند و ادعای پشتیبانی نشده از اوکراین دخالت در سال 2016 آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور تقویت ضبط شده در رسانه های اجتماعی.

هر دو روبیو و وارنر با اشاره به این که آزادی به عنوان شواهد بیشتری است که مسکو دوباره به دنبال دخالت در انتخابات آمریکا. وارنر گفت: این نشان داد که “مطلقا خوب دلیلی برای نگران” در حالی که اوباما هشدار داد که این می تواند برای اولین بار از بسیاری از تلاش ها در یک مدت طولانی و خسته کننده انتخابات ریاست جمهوری است.

“من فکر می کنم به عنوان یک جامعه ما باید پیش بینی که طبیعی جدید برای این آمده است” روبیو گفت. “و ما باید به نظر همه چیز را با دانه های نمک مورد منابع.”

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>