ماریا شاراپووا اعلام بازنشستگی از تنیس

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ماریا شاراپووا بی سر و صدا رفت از تنیس در سن 32 روز چهارشنبه پایان دادن به یک حرفه ای است که شامل پنج گرند اسلم عنوان زمان در شماره 1 در WTA رتبه بندی و 15 ماه دوپینگ ممنوع.

او شده است در برخورد با مشکلات در شانه راست برای سال ها از دست داده و در گذشته چهار بازی او در مسابقات بزرگ.

در این فصل شاراپووا بازی تنها دو بازی از دست داده و هر دو است.

در یک مقاله ارسال شده در نمایشگاه غرور و رواج چهار پنج بار گرند اسلم قهرمان سابق جهان شماره 1 تنیس زنان بازیکن می گوید او خداحافظی به ورزش او را دوست دارد پس از 28 سال.

“چگونه می توانم شما را ترک تنها زندگی شما تا کنون شناخته شده است ؟ چگونه می توانم به شما راه رفتن از دادگاه ها به شما آموزش داده ایم از شما یک دختر کوچک بازی است که شما را دوست دارم — یکی که شما به ارمغان آورد اشک های بی حد و حصر و غیر قابل بیان شادی — ورزش که در آن شما را در بر داشت یک خانواده همراه با طرفداران که بسیج پشت سر شما برای بیش از 28 سال است ؟

“من به این, پس لطفا به من ببخش. تنیس — من و گفت: خداحافظ.”

شناخته شده برای شن groundstrokes

در حالی که شاراپووا به عنوان بزرگ یک ستاره به عنوان ورزش تا به حال با بسیاری از میلیون ها دلار در معاملات حمایت مالی از هر چه پول جایزه او به دست آورده در یک دادگاه.

روسیه که به فلوریدا نقل مکان به عنوان یک کودک پشت سر هم بر روی تنیس روی صحنه در 17 هنگامی که او برنده ویمبلدون در سال 2004 توسط ناراحت کننده سرنا ویلیامز در فینال. او در ادامه برای تکمیل یک حرفه ای شلم با دو عنوان در باز فرانسوی و یکی از هر در که باز ایالات متحده و استرالیا باز می شود.

شناخته شده به عنوان مقدار برای او شن با یک راکت در دست به او groundstrokes شاراپووا رسیده No. 1 در سال 2005 سال قبل از او موفق به کسب دومین جایزه اصلی در مرغزار فلاشینگ. او افزود: an Australian Open عنوان در سال 2008 و پس از آن موفق به باز فرانسوی در سال 2012 و 2014.

آخرین گرند اسلم آخر آمد در سال 2015 در استرالیا که در آن او بود runner-up به ویلیامز. در تمام ویلیامز رهبری خود سر-به-سر سری 20-2 از جمله پیروزی در آخرین 19 matchups در یک ردیف.

در سال 2016 باز استرالیایی, ویلیامز که در آن ضرب و شتم او را در یک چهارم نهایی, شاراپووا, آزمایش مثبت برای تازه ممنوع دارو meldonium.

در ابتدا پس از گرفتن دو سال تعلیق شاراپووا به دادگاه تجدید نظر به دادگاه داوری ورزشی که در کاهش مجازات حاکم او را با مته سوراخ “کمتر از مهم گسل” در این مورد و نه می تواند “در نظر گرفته شود به طور عمدی doper.”

مسابقه نهایی دست دادن در ماه ژانویه

پس از بازگشت از که تعلیق در سال 2017, شاراپووا موفق به رسیدن به تنها یک چهارم نهایی.

پس از موفقیت های زیادی در زمین تنیس و بنابراین زمان زیادی را در کانون توجه شاراپووا نمی دهد طرفداران او یک فرصت برای خداحافظی به عنوان بسیاری از ورزشکاران انجام, با وارد کردن یکی از آخرین رقابت است.

او در مسابقه نهایی آمد ماه گذشته در استرالیا, جایی که او مورد ضرب و شتم 6-3, 6-4 توسط دانا Vekic. که فرستاده شاراپووا رتبه بندی غلت خارج از 350 — او 373rd این هفته است.

او خواسته شده بود که پس از آن شکست که آیا این ممکن است آخرین ظاهر در ملبورن پارک و او بارها و بارها پاسخ داد: “من نمی دانم.”

اما او شانه راست شده است یک مشکل خاموش-و-برای بیش از یک دهه.

او با بازی در مجموع از 15 مسابقات فصل گذشته رفتن 8-7.

“من قرار داده و در همه درست کار می کنند. هیچ تضمینی وجود ندارد که حتی زمانی که شما انجام تمام آن چیزهایی که شما تضمین پیروزی در دور اول یا در دور سوم یا نهایی. که نام این بازی” شاراپووا گفت: پس معلوم شد چه او در مسابقه نهایی است. “همین دلیل است که آن را بسیار ویژه به عنوان یک قهرمان حتی برای یک بار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>