ماری جوانا صدور مجوز گلایه سگ میسوری فرماندار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پس از میسوری رای به قانونی کردن ماری جوانا پزشکی در نوامبر 2018 دولت جدید جمهوری خواه فرماندار مایک پرشن نقل مکان کرد به سرعت به گواهی دهها هزار نفر از بیماران و شروع صدور مجوز شاهدانه کسب و کار.

اما آنچه به نظر می رسید در ابتدا به عنوان یک منبع آسان از رای دهندگان رضایت و جدید کش از درآمد به دولت boomeranged بد: سیل شکایات منجر به دولت فدرال و فساد پروب که در حال حاضر تهدید پارسونز 2020 مبارزات انتخاباتی.

فرماندار شخصی و جمع آوری کمک استیو Tilley است در مرکز پروب. او به نمایندگی پر سود مشتریان است که به نظر می رسد برای دریافت یک افزایش در فرآیند صدور مجوز. این کمپین از پارسونز presumptive دموکراتیک حریف دولت حسابرس نیکول گالووی قرار دادن یک متلک یادداشتی اعلام کرد “که در آن وجود دارد دود به وجود آتش.”

این وضعیت نشان دهنده چگونه به سرعت وعده قانونی ماری جوانا می تواند به نوبه خود از اینکه یک دارایی برای رهبران سیاسی به مسئولیت به عنوان دولت تحت شدید لابی و فشار به دست سودآور مجوز در حالی که مقابله با خطر آشکار فساد است.

در پی تحقیقات در این مسابقه تبدیل شده است به طور فزاینده ای رقابتی با توجه به نظر سنجی و امتیاز خدمات. در حالی که میسوری است بصورتی پایدار و محکم قرمز را وقتی که می آید به انتخابات ریاست جمهوری, دولت, دفاتر دیگری موضوع: دموکرات جی نیکسون در خدمت دو دوره به عنوان فرماندار از سال 2009 تا سال 2017. سیاسی نرخ فرماندار نژاد به عنوان “تکیه جمهوری خواه” هر چند بسیاری از ناظران اذعان کرد که گالووی ساخت قابل توجهی تاخت و تاز.

پارسونز مدافعان از جمله جمهوری خواه سیاسی استراتژیست دیوید Barklage نشان می دهد این است که بیشتر یک ماده از درون سیاست حزب و نمی طنین انداز با رای دهندگان.

“از نظر مبارزه من فقط نمی بینم [تاثیر],” Barklage گفت.

نارضایتی پرشن را از دست داده و ماری جوانا می رود فراتر از فقط خود روابط نزدیک به Tilley که تاریخ به عقب به زمانی که هر دو نفر از اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی. کشیش بخش دولت تصمیم به کلاه تعدادی از دولت مجوز منجر به تعداد سرسام آور اداری تجدید نظر — بیش از 800. طرح دعوی در دادگاه با هدف سرنگونی کلاه سر به محاکمه این سقوط.

“آنچه آنها انجام می دهند با, ماری جوانا پزشکی, کسب و کار به نظر می رسد بسیاری مانند آنچه در شعارهای جمهوری خواه را متهم دموکرات با دولت گفت:” مایکل ولف یک دموکرات و رئیس سابق دادگستری از دادگاه عالی میسوری که پشتیبانی قانونی مبارزات انتخاباتی در سال 2018 است. “آزادیخواه طرف جمهوری خواه رای دهندگان به فکر” یک دقیقه صبر کنید, ما بازار آزاد مردم است. چرا ما راه اندازی یک کارتل مواد مخدر?'”

کشیش بخش مدیریت انتخاب از ماری جوانا تنظیم کننده نیز انتقاد شده است و برای خود, سیاسی, صنعت و اتصالات. قانونگذاران مجلس به دنبال چرا پرشن شنود گذاشته جمهوریخواه سابق ایالت تشکر. Lyndall Fraker — که هیچ پزشکی قبل از تجربه به سر ماری جوانا پزشکی واحد. دولت او پس از آن در آورده امی مور به عنوان Fraker معاون بعد از او خدمت کرده است در نقش های مختلف در میسوری خدمات عمومی کمیسیون. مور شوهر یک وکیل است که در خدمت شاهدانه صنعت و مشتریان که کشیده شده سوالات از قانونگذاران.

یک سخنگوی پرشن کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات خاص اما گفت که استاندار هیچ نقشی در صدور مجوز از ماری جوانا کسب و کار.

“دفتر والی نیست بررسی اخذ مجوز تصمیم گیری به طوری که این روند همچنان عادلانه و سبکبار از نفوذ ناروا” این سخنگو گفت. “این است که در تضاد کامل با حسابرس و موقعیت است که او را اذیت کردن, اسپرم به شاکی وکیل مدافع که تلاش برای استفاده از سیستم دادگاه به گول زدن مجوز برای متقاضیانی که نه در غیر این صورت واجد شرایط است.”

64 سال پرشن شد دیرین دولت قانونگذار که انتخاب شد معاون فرماندار در سال 2016. او صعود به دولت در پست بالا کمتر از دو سال بعد زمانی که رژیم صهیونیستی. اریک Greitens استعفا داد و در میان ابری از رسوایی برخی ناشی از امر خود را با سبک مو.

ماری جوانا پزشکی رفراندوم موفق به کسب یک پیروزی قاطع در انتخابات تنها چند ماه پس از پرشن گرفت و او به سرعت گام خود را به پیاده سازی آن. دولت مجوز ده ها هزار نفر از شاهدانه پزشکی بیماران و ساخته شده مجوز کسب و کار برنامه های کاربردی در دسترس در مهلت قانونی متمم. دولت با استخدام یک شخص ثالث به نمره مجوز برنامه های کاربردی مبتنی بر شایستگی.

اما به ظاهر خودسرانه راه مجوز اهدا شد و جلب توجه دولت و مجلس به ویژه کمیته نظارت دولت گفت دموکراتیک تشکر. پیتر Merideth رتبه بندی اقلیت عضو. وکلای آورده قانونگذاران نمونه از wildly مختلف نمرات برای همین پاسخ به همین سوال است.

“حتی اگر وجود نداشت فساد ظاهر از فساد است بنابراین مشکل ساز” Merideth گفت. “این واقعیت که آنها به مجموعه ای در نگه داشتن این کلاه نشان می دهد به من به این دلیل است که آنها در حال تلاش برای سود برخی از بازیکنان در این صنعت است.”

پس از آن وجود است نقش استیو Tilley.

هر کس از قانونگذاران ایالتی به اف بی آی در حال بررسی لابی و دولت سابق قانونگذار نقش در ماری جوانا پزشکی فرآیند صدور مجوز. Tilley شده است تحت FBI موشکافی برای ماه خود را برای مشارکت در این برنامه کانزاس سیتی استار گزارش شده است. خانه اعضای کمیته بررسی این برنامه همچنین درخواست سوابق مربوط به Tilley و کلید مسئولان در فرمانداری.

Tilley و پرشن خدمت با هم در میسوری امور خارجه مجلس نمایندگان از سال 2005 تا 2011 و کشیش بخش که در رفت و به خدمت در وزارت امور خارجه سنا یکی از Tilley اولین مشتریان زمانی که او یک مشاور سیاسی و لابی در سال 2012.

Tilley مطرح است مقدار قابل توجهی از پول برای پارسونز فرمانداری کمپین — بسیاری از آن از لابی مشتریان از جمله کسانی که در صنعت ماری جوانا. در ماه مه گذشته فقط به عنوان مقامات نهایی قوانین برای برنامه Tilley میزبانی گران جمع آوری کمک برای کشیش بخش سنت لوئیس پست دیسپچ گزارش شده است.

یکی از Tilley لابی مشتریان است MoCannTrade یک شاهدانه صنعت تجارت گروه که اعضای آن برنده ده ها تن از شاهدانه مجوزهای کسب و کار. یک سخنگوی این سازمان گفت که بسیاری از اعضای آن تا به حال بیشتر برنامه های ناموفق از آنهایی که موفق اگر آنها موفق بودند. همه در همه ، وقتی پرسید که چگونه بسیاری از اعضای آن موفق به کسب حداقل یک مجوز او گفت که وجود دارد 2,300 برنامه های کاربردی و این که “ما هیچ راهی برای دانستن اینکه دقیقا چگونه بسیاری از کسانی که ثبت شده توسط اعضای ما.”

یکی دیگر از مشتری BeLeaf یکی از دو شرکت که حل و فصل در اوایل با DHSS در آن تجدید نظر بیش از صدور مجوز تصمیم گیری. در حال حاضر به عنوان شرکت های دیگر به صورت یک برنامه به طور بالقوه yearslong انتخاباتی BeLeaf تبدیل به یکی از اولین شرکت ها در این دولت شروع به کشت شاهدانه در این تابستان. BeLeaf رئیس جمهور کوین Riggs گفت که این شرکت را استخدام نمی کنند Tilley به عنوان یک لابی گر تا پس از آن اهدا شد مجوز اضافه کرد که Tilley درگیر نمی شد در آن اداری درخواست تجدید نظر. دلیل BeLeaf درخواست تجدید نظر حل و فصل شد و خیلی سریع به دلیل آن ساده تر درخواست در مقایسه با دیگر پیچیده تر تجدید نظر او توضیح داد.

Tilley دیگر مشتریان شامل Bootheel CannaCare و Kindbio که هر برنده چندین نوع حشیش مجوز. یکی دیگر از مشتری های گیاهی, سلامت رد شد مجوز.

Tilley بازگشت نیست درخواست برای نظر خود را از طریق لابی شرکت است.

عمومی فساد و تقلب در بخش دفتر گالووی — حسابرس که در حال اجرا است در برابر پرشن — بررسی دو whistleblower شکایت در مورد روند درخواست ارجاع آنها به اجرای قانون است. دفتر کاهش یافته است به نظر بیشتر whistleblower با استناد به قوانین حفاظت.

گالووی مبارزات انتخاباتی شده است در نظر گرفتن هدف در Tilley, انتشار یک یادداشت در اوایل سال جاری با موضوع خط: فرماندار Tilley?

“که در آن وجود دارد دود وجود دارد و رابطه بين Tilley و پرشن ترک مقدار زیادی از سوختن خاکستر در اطراف پایتخت به عنوان منافع میسوری خانواده دریافت snuffed” این یادداشت را بخوانید.

در طول یک تاون هال رویداد برگزار شده توسط میسوری بیماران داد — یک گروه تا حد زیادی از کسب و کار است که در مجوز گالووی آمار پرشن دولت برای بهره گیری “به خوبی ساختگی خودی” هزینه “کار خانواده است.”

“به نظر می رسد خیلی افتضاح که به خوبی متصل کردم آنچه آنها می خواستند از این برنامه,” او گفت: در طول این رویداد.

با اینحال Barklage جمهوریخواه استراتژیست فکر می کند که ترکیبی از یک انتخابات ریاست جمهوری است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد برای حمل میسوری توسط یک راحت حاشیه و دولت به طور کلی اولویت برای جولان نامزدها به نفع کشیش بخش در ماه نوامبر. در دولت قبلی فرمانداری انتخابات در سال 2016 امیدوار کننده دموکراتیک نامزد کریس کستر از دست داده و تنها با بیش از 45 درصد آرا.

“[گالووی] ندارد بسیاری از نقاط قوت کستر در شرایط افزایش پول در شرایط جاذبه” Barklage گفت.

اما گالووی شده است به طور پیوسته بسته شدن در پرشن در پای صندوقهای رای است. یک Remington گروه تحقیقاتی نظرسنجی در ماه مارس نشان داد پرشن با 13 نقطه سرب بیش از گالووی. اخیرا یک SLU/نظرسنجی در بر داشت که کشیش بخش تنها دو نقطه منجر شود.

تمرکز نژاد تا کنون است coronavirus بحران است. کشیش بخش در تلاش است تا اطمینان Missourians به عنوان مورد شمارش آمار جدید اوج در حالی که دفاع از خود تصمیم به پوشیدن ماسک. دولت تایید کرده است بیش از 37,000 موارد تا کنون شاهد 3.1 درصد پرش در هفته گذشته.

اما اگر cronyism می شود یک کلید کمپین موضوع — به عنوان گالووی به وضوح امیدوار است آن را — اختلاف اطراف ماری جوانا پزشکی برنامه را تحت تاثیر مسابقه ولف سابق دیوان عدالت گفت.

“[گالووی] دهکدهای سابقه بسیار خوبی به عنوان دولت حسابرس در ومعلول فساد [و] insider deals” ولف گفت. “هنگامی که شما به خودی معاملات و یا ظاهر خودی معاملات با ماری جوانا پزشکی, صدور مجوز است که می تواند [کمک به] بد ادراک با فرماندار.”

برخی از پرشن دولت تصمیم گیری شده اند رسیده برای دوم حدس زدن.

دولت وزارت بهداشت و خدمات سالمندان تصمیم به محدود کردن تعداد مجوز به بدترین مورد نیاز تحت قانون حتی اگر آن را موظف به مجموعه کلاه در همه. کسب و کار است که برای اعمال مجوزهای متعدد متوجه شده است که ظاهرا بر اساس شایستگی به ثمر رساند متناقض به نظر می رسید.

در یکی از بسیاری از نمونه های یک شرکت به نام داد gvms کردم ناچیز چهار امتیاز در 10 نقطه مقیاس برای پاسخ به یک سوال در مورد حسابداری در خود نرم افزار برای باز کردن یک داروخانه. این شرکت به تقریبا یکسان پاسخ در برنامه های کاربردی برای تولید و کشت مجوز و دریافت کامل 10 امتیاز در کسانی که برنامه های کاربردی با توجه به درخواست تجدید نظر آن است که به تشریح 10 موارد مشابه تفاوت.

یک سخنگوی DHSS گفت که چنین انتقاد “ناشی از یک سوء تفاهم از این سیستم و بر خلاف این ادعا سوابق نشان می دهد نمره در مرکز نوع بود قابل ملاحظه ای سازگار است.”

این بخش فقط سه کمیسیون برای شنیدن بیش از 800 تجدید نظر گفت: جو Bednar یک وکیل به نمایندگی از برخی از متقاضیان در این روند تجدید نظر و طرح دعوی در دادگاه. “[A] قاضی به من گفت که آن را شش ماه به دادگاه شکایت.”

در ضمن صنعت طرفداران نقطه به صدها نفر از مشاغل است که می تواند ایجاد شده در طول تاریخی رکود اقتصادی با از بین بردن مجوز کلاه و اجازه می دهد کارآفرینان که در حال حاضر به شدت سرمایه گذاری در کسب و کار خود را به جلو حرکت کند.

“ما در حال شکست در این میان از یک بیماری همه گیر” Merideth دولت نماینده گفت. “امید من این است که اگر هیچ چیز دیگری از این دلایل به تنهایی می تواند فشار آنها را به انجام کار درست است.”

2018 قانون که قانونی ماری جوانا پزشکی همچنین به درآمد حاصل از این برنامه به یک صندوق برای جانبازان مراقبت های بهداشتی. اما در حال حاضر این بخش با استفاده از این بودجه برای استخدام خارج از وکلا.

یک سخنگوی DHSS برآورد دادخواهی هزینه آژانس بین 2 میلیون دلار به 8 میلیون دلار است.

شبیه اداری و حقوقی جنگ در گرفت و در کشورهای دیگر با تعداد محدودی مجوز از جمله نوادا و آرکانزاس است. خانه کمیته تحقیق در این برنامه نیز به دنبال شخص ثالث استخدام DHSS به نمره های کاربردی — عاقلانه راه حل های بهداشت.

هنگامی که عاقلانه سلامت دریافت کرده و قرارداد آن را تبلیغ اعتبار خود را از داشتن “سابقه موفق از به ثمر رساندن برنامه های کاربردی در نوادا و آرکانزاس است.”

ماری جوانا برنامه در هر دو این کشورها این بوده است گل نشسته با اتهامات فساد. در اوایل این تابستان ماری جوانا پزشکی متقاضی نجار مزارع در آرکانزاس اعطا شد مجوز کشت پس از یک نبرد قانونی رفت و تمام راه را به دیوان عالی کشور آرکانزاس. دادگاه متوجه شد که نجار مزارع تنها سیاه و سفید متعلق به مزرعه به درخواست برای مجوز تحت درمان قرار گرفت ناعادلانه در فرآیند صدور مجوز.

Merideth اشاره کرد که گروه رهبری قادر به نام یک سیاه متعلق به کسب و کار است که امن میسوری مجوز در طول جلسات کمیته در این مسئله است.

“وجود دارد یک هولناک تحت نمایندگی از مردم از رنگ در فرآیند صدور مجوز گفت:” کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس که منجر اخیر تلاش موفق در شهر کانزاس به جرم زدایی از ماری جوانا به نام نژادی عدالت است. “من فکر می کنم که میسوری نیاز به انجام این کار بسیار بهتر است.”

در خانه جلسات کمیته در اوایل سال جاری تنظیم کننده دفاع عاقلانه بهداشت و هرگونه تضاد منافع است.

هیچ نشانه ای وجود دارد که پارسونز دولت را حذف مجوز کلاه خود. شاهدانه کسب و کار هستند تحت پیگرد دولت در دادگاه با این استدلال که کلاه خلاف قانون اساسی است. یکی از دعاوی مطرح شده توسط Bednar یک دادگاه تاریخ تعیین شده برای اکتبر.

قوه مقننه نیز با توجه به اقدام به بلند کردن کلاه. مردیت با اعتماد به نفس است که این خانه دارای آرا به تصویب چنین اندازه گیری, اما او فکر می کند که شانس خود را در سنا خواهد شد بستگی دارد در نتیجه انتخابات است.

اما اغلب او نا امید است که قوه مقننه است و حتی نیاز به در نظر گرفتن حرکت می کند زمانی که DHSS فقط می تواند آن را انجام دهد خود را. او امیدوار است که فساد اتهام به انتخابات نزدیک ممکن است فشار پرشن به “دیدن نور و همه چیز ثابت شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>