Marincin نادر هدف آسانسور برگها گذشته Canucks به گسترش رگه برنده

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Defenceman مارتین Marincin برداشت زمان مناسب برای ضربه زدن به علائم.

پس از اینکه فرد انسان در تورنتو خروس بزرگ, خود بیشتر از این فصل Marincin به ثمر رساند متهور هدف در اوایل دوره سوم به عنوان افرا برگها آویزان به ضرب و شتم ونکوور کناکز 4-2 در روز شنبه.

Marincin وارد شب با چهار اهداف شغلی در 223 بازی قبل از گلکاری فقط دوم خود را پس از 2016-17 برای کمک به تورنتو بروید تا پنج امتیاز در Florida Panthers سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.

“من خیلی خیلی خوشحال. اولین هدف این فصل خیلی هیجان زده شدم که گفت:” 28 ساله در حال بازی در 23 بازی این فصل است. “این نقش من [نمره] اما من آن را دوست دارم. من می توانم آن را انجام دهد. من باید بیشتر فعال است.”

سازمان دیده بان | برگ فشار گذشته Canucks به گسترش رگه برنده:

برگها مربی شلدون Keefe, که همچنین مربی Marincin با آمریکا هاکی لیگ تورنتو Marlies بود به عنوان تعجب بسیاری را در Scotiabank عرصه به دیدن او نمره.

“من به عشق ابتکار مارتی آن را به پایان برساند” گفت: Keefe. “او طول می کشد مقدار زیادی از گرما در اطراف در اینجا بالا و پایین [به افراد زیر سن قانونی] اما هنگامی که با شما تماس بر او به شما می دهد همه چیز او است و آن همه شما می توانید برای درخواست.”

افرا برگها (35-23-8) برنده چهار از پنج مسابقات به ماه فوریه است.

کناکز (34-24-6) وارد شش امتیاز پشت اولین محل وگاس شوالیه طلایی در اقیانوس آرام و موفق به ایجاد هر گونه فضای جلوتر از تیم های تعقیب آنها در یک کنفرانس غرب.

“ما هنوز خوب در جدول رده بندی است اما ما برای پیروزی بازی رو برای گرفتن امتیاز” گفت: Canucks ستاره الیاس Pettersson برگزار شد بدون گل با عکس net در 21 دقیقه از زمان یخ.

“من نه بازی من بهترین هاکی در حال حاضر.

“من می خواهم به بهتر است. … ما به اهداف نمره. ما فقط باید برای پیدا کردن یک راه برای پیروزی است.”

هر دو goalies تا به حال خشن شروع می شود با ترکیب اجازه می دهد تا چهار گل در هفت عکس در 11 دقیقه از بازی قبل از حل و فصل در به نوبه خود به دور بعد 48-از-49.

Frederik اندرسن ساخته شده خود را هفتم راست شروع برای تورنتو و متوقف 25 عکس. ونکوور تاچر Demko در شبکه برای یک مجروح یعقوب Markstrom به پایان رسید با 26 موجب صرفه جویی در.

“فقط تجدید قوا و تمرکز بر آنچه بعد” اندرسن گفت: در مورد فقیر شروع می شود. “مهم نیست چه اتفاقی افتاده است. این شات بعدی همه من می توانید تمرکز بر روی.”

Frederik Gauthier را باز کرد به ثمر رساند کمتر از سه دقیقه به بازی در تورنتو اولین شات قبل از تایلر Motte در پاسخ به ونکوور در 5:28 بعد از یک قوی forecheck.

Auston ماتیوز ترمیم منجر به برگها تنها 57 ثانیه بعد اما تنر پیرسون جلب Canucks حتی دوباره با 8:58 به رفتن در اول و تیم را به اولین تنفس بسته 2-2.

متیوز در حال حاضر نشسته دوم پشت بوستون برونز رو به جلو دیوید Pastrnak (47) در مسابقه برای موشک ریچارد جایزه به لیگ برتر گلزن پس از تولید خود را 45 از مبارزات انتخاباتی.

پس بدون گل دوم دوره Marincin تولید متهور هدف تنها 18 ثانیه به سوم زمانی که او برداشت خود را دوباره بجای اول برگشتن پایان تخته و ضرب و شتم Demko دستکش طرف.

“آن را هر شب می بینید که شش پا-پنج که پخش خاموش شدن نقش چیزی شبیه به آن گفت:” ماتیوز.

“من آن را دیده ام قبل از آره. شما آن را نمی بینیم اما زمانی که او به ارمغان می آورد آن را معمولا یک درمان است.”

‘ما یک جاده خوب بازی’

اندرسن ساخته شده خود را در بزرگترین متوقف شب با 4:50 به رفتن در این بازی زمانی که او یک پد را در J. T. Miller کردن دوباره بجای اول برگشتن به نگه داشتن تیم خود جلوتر است.

Canucks مربی تراویس سبز احساس می شود تیم خود را سزاوار سرنوشت بهتر است.

“ما بازی خوبی در جاده بازی های مبارزه” گفت: سبز. “بیت از یک بدشانسی هدف سوم است. و آن را یک پاسخ خوب از تیم ما که به سختی ساختمان در برابر یک تیم خوب. به راحتی می تواند رفته اند دیگر راه است.”

هایمن با حرفه ای خود را بالا 21st هدف از این فصل به دنبال زودی پس از با خالی-netter به مهر و موم برنده شوید.

“آنها او را به سیدنی کرازبی 6-در-5” شوخی متیوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>