علامت مراتع خود را صرف کل کنگره حرفه ای در تلاش برای طلاق حزب جمهوری خواه از متوسط آن جناح. در حال حاضر او در تلاش برای آن را به کار با میانه رو جمهوری خواهان و حتی دموکرات ها در کاپیتول هیل.

تا کنون به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد مراتع دریافت دو حزبی ستایش به عنوان در دسترس با شخصیت و مهربان. این یک سورپرایز برای مردی که قبلا ریاست hard-خط خانه آزادی انجمن و یک بار با کمک یک سخنران از حزب خود.

این معلوم نیست چه مدت سیاسی ماه عسل خواهد داشت و مراتع نشده به طور کامل ریختن قدیمی خود آزادی حزبی راه. نه تنها مراتع را از اعتماد متحدان کاخ سفید اما او همچنین به تازگی دموکرات ها را رد کرد’ فشار به سلامت بالا مقام شهادت در کاپیتول هیل — یک یادآوری است که مراتع است که هنوز هم شدید حزبی جنگجو برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هیئت داوران هنوز” گفت: سناتور. کریس ون Hollen (D-Md.), که در خدمت با مراتع در خانه. “او در دسترس بوده است و مایل به گوش دادن. به اینکه آیا یا نه ما دیدن نتایج متفاوت بیرون آمدن از کاخ سفید من را به خودداری از قضاوت است.”

این سهام در کوتاه مدت هستند و برای مراتع که کاهش یافته است و نظر به این داستان. او را به عهده گرفت و یکی از برترین شغل در دولت به عنوان coronavirus جان هزاران آمریکایی در هر هفته و تهدید رکود اقتصادی در اجرا تا سال 2020 انتخابات. به علاوه او از آینده خود به فکر می کنم به عنوان یکی از بهترین و شناخته شده محافظه کاران در واشنگتن است.

اما مراتع ممکن است قادر به انجام هر کاری برای تغییر اساسا طبیعت پر هرج و مرج از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید که ثابت غیر قابل عبور به سه مردان برگزار شد که موقعیت قبل از او. این بدان معناست که او به راحتی می تواند سقوط تخت و حتی با حمایت از کنگره است.

پس از پله به نقش در اواخر ماه مارس مراتع است تکیه بر کاپیتول هیل اتصال و ارتباط مداوم با همکاران سابق با توجه به مصاحبه با ده عضو مجلس نمایندگان و سناتورها. اگر تهمت است که در حال حاضر در دسترس ترین رئیس جمهور به نمایندگان مجلس در یک نسل مراتع’ جنون عادات پیام کوتاه و شربتی تلفن را لگدمال کاخ سفید یک کتاب باز به کاپیتول هیل جمهوری خواهان و بعضی از دموکرات ها.

“او یک 3,000 بعدی رهبر” گفت: Rep. لی Zeldin (R-n. y.) یک متحد.

در اوایل مراتع راه اندازی یک خط تلفن ویژه ای برای اعضای, برای تسریع در عمل در اورژانس coronavirus مسائل. او همچنین هماهنگ مکرر تماس ها بین دولت و کنگره به طور منظم متون با اعضای در تمام ساعات روز و شخصا مبارزه برای حیوان خانگی مسائل به نمایندگی از نمایندگان مجلس او نبود و حتی به ویژه با.

یک خانه سابق عضو “به او می دهد خوب جامد دیدگاه در چگونه کنگره می تواند یک دارایی به جای دشمن” گفت: Rep. علامت Amodei (R-Nev.).

زمانی که مراتع کمک Amodei امن و ثابت برای یک کسب و کار کوچک وام برنامه در آخرین امداد لایحه Nevadan شوخی های ارائه شده به توده یونجه یا کاه چمن خود را به عنوان یک راه را به او بازپرداخت. مراتع پاسخ داد: “این چیزی است که دوستان شما هستند.”

که معاملاتي طبیعت است که هیچ چیز جدید برای مراتع سیاسی اپراتور که علاقه مند است گفت: او بازی “10 بعدی شطرنج است.” و نگه داشتن کاپیتول هیل denizens نزدیک می تواند در مفید آمده است زمانی که کاخ سفید نیاز دارد چیزی را از آنها پایین خط.

آن را نیز می تواند همچنین او را افزایش می دهد در یک قاتل شهر. اقدام سابق رئیس ستاد میک Mulvaney نبود دقیقا یک مورد علاقه در میان جمهوری خواهان کنگره را از دست داد حمایت از آنها را پس از او تصادفا در استیضاح حماسه و تایید کمک های یخ زده بود به اوکراین در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال سیاسی متهم بررسی است. از دست دادن ایران با اعتماد به نفس نشانه های احتمالی خود را فردی گری.

روسای دیگر مانند Reince Priebus و جان کلی نیز در نهایت سقوط کرد با رییس جمهور, پس از آن یک سوال باز فقط چقدر خوب خواهد آخرین برای مراتع.

“آیا هر کسی می دانم که در آن Mulvaney است ؟ است او هنوز زنده است ؟ ” خواسته بهداشت ، John Cornyn (R-تگزاس).

مانند مراتع Mulvaney عضو hard-خط آزادی حزبی. اما بسیاری در ایران با احساس به عنوان اینکه Mulvaney پشت خود را بر روی آنها را زمانی که او به سمت چپ برای کاخ سفید است. مراتع است که می تواند اجرا برای باز کارولینای شمالی به صندلی در سال 2022 در تلاش است برای جلوگیری از سرنوشت مشابه با رسیدن به تمام گوشه و کنار ،

مراتع است حتی یک رابطه دوستانه با وزش مین اوباما سناتور. سوزان کالینز که گفت او هرگز هنگامی که صحبت به Mulvaney در طول زمان خود را به عنوان برگ برنده را بالا aide. حفاظت از سنا اکثریت جمهوری خواه یکی دیگر از مسئولیت های جدید برای مراتع و کالینز است تا برای انتخاب مجدد.

“وقتی که من از او بسیار عمیق دوستی با الیاس کامینگز که به من گفت بسیاری در مورد او گفت:” کالینز با اشاره به اواخر دموکرات از مریلند. “وجود واقعی انسان در ارتباط است که او با مردم حتی اگر از نظر فلسفی آنها اختلاف نظر دارند.”

مراتع است همچنین ستایش دیگران از برخی از دموکرات ها که می گویند او به آنها گوش فرا حتی اگر او نمی کند و لزوما موافقت با درخواست های خود را. زمانی که اقلیت سنا, شلاق زدن, کیر, دوربین, دریافت یک تماس تلفنی گفتن او او انتخاب شد به خدمت در کاخ سفید coronavirus اقتصادی نیروی کار, او گفت که او را درک نمی کنند و خواسته به صحبت می کنند به مراتع.

“او بسیار رک,” دوربین (D-بیمار است.) گفت. “این چنین کنتراست. وقتی که من خواندن بریده و یا تماشای اخبار می بینم یک علامت متفاوت مراتع از شخص من.”

در گذشته دموکرات و حتی برخی از جمهوری خواهان بر این باور بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران از جمله Mulvaney نمی باید از این قدرت برای مذاکره به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن. طول طولانی ترین-همیشه خاموش کردن دولت آغاز شده است که در پایان 2018, Mulvaney درگیر شد در اوایل مذاکرات شکست خورد.

مراتع’ نفوذ در طول مذاکرات از 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه در مارس یک تضاد. هر چند هنوز هم از لحاظ فنی یک خانه عضو در زمان مراتع کمک کرد وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید قانونی مدیر اریک Ueland راهنمای این قانون به یک محل که در آن محافظه کاران و رئیس جمهور می تواند از آن حمایت همراه با دموکرات ها ،

آن را مرتب کردن بر اساس لایحه ای که مراتع ممکن است وسوسه به رای برابر در حالی که در کنگره است. اما در حال حاضر او این نوع از مسئولیت هایی است که با حاکم است.

“او قطعا محافظه کار بلکه عملی” گفت: Rep. دبی لسکو (R-Ariz.).

آیا مراتع می تواند موفقیت دوباره در هفته های آینده به ایران حرارت تا در آینده لایحه نامشخص است. و با وجود کار خود را با دموکرات ها از اواخر وجود داشته است چشمک می زند از مراتع.

مراتع بود که تصمیم به بلوک Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص از شهادت قبل از یک خانه پنل هفته گذشته است. مراتع فشرده تخصیص رئیس نیتا Lowey (D-n. y.) برای جزئیات بیشتر در مورد این جلسه بود اما ناراضی با واکنش کاخ سفید تلقی شنیدن “غیرسازنده است.” مراتع و سپس هماهنگ شنوایی با Fauci را به جای روز سه شنبه در بیشتر دوستانه جمهوری خواه به رهبری سنا.

“شما لازم نیست که به یک برنده جایزه نوبل به درک که چرا کمیته مجلس که بودجه برنامه های بهداشت می خواستم دکتر Fauci به نظر می رسد در یک جلسه تحت عنوان “Covid-19 پاسخ’,” گفت: یک سخنگوی Lowey.

به عنوان یک عضو کنگره مراتع — یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شدیدترین مدافعان و قدیمیترین تپه حامیان — با استفاده از آزادی های پارلمانی خود را به جلو و طرف راست اغلب torpedoing توافق رهبران’ برنامه ای در هزینه های صورتحساب و دیگر اقدامات. او هماهنگ فشار که منجر به kermani ناگهانی استعفا در سال 2015.

و مراتع به ارمغان آورده است برخی از آزادی های پارلمانی با او به کاخ سفید است. او استخدام سابق Rep. جان فلمینگ (R-لا.), از بنیانگذاران این گروه به عنوان یک مقام ارشد کاخ سفید مشاور. و مراتع tapped سه سابق آزادی انجمن مشاوران به کار در بال غربی.

اما مراتع و همکار خود را rabble-rousers در آزادی حزبی همچنین نشان داده اند آنها می توانند با توافق رهبری — همکاری نزدیک برای دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته پس از جمهوری خواهان از دست داده و خانه و دموکرات استیضاح درایو یافت. توافق قانونگذاران معتقدند مراتع’ جدید تیم-بازیکن نگرش را به خود کاخ سفید فرفره.

“او و [خانه رهبر اقلیت] کوین مک کارتی آمده اند راه طولانی” گفت: Rep. جیم بانک (R-Ind.). “آنها در حال ساخت یک پل با هم کار کردن. و این که سازنده برای کل کنفرانس.”

اما جمهوری خواهان مجلس در اقلیت در حال حاضر و نفوذ محدود. در نهایت مراتع در نظر گرفته خواهد شد اگر او می تواند کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن آب و هوا coronavirus بحران — و او را مجددا انتخاب این سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر