علامت مراتع می یابد آن را نه چندان آسان بودن رئیس

Category: پلیتیکو Comments: No comments

همان شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده را علامت مراتع خدمت می کنند او را به عنوان چهارمین رئیس ستاد او گفت: اهدا کنندگان در جمع آوری کمک که کارولینای شمالی, کنگره می تواند “من جیمز بیکر” — افسانه ای مشاور و عضو کابینه به سه جمهوری خواه رئیس جمهور.

بیکر که گریه وقتی که او این کار هنگامی که تشبیه آن به dartboard: “شما باید یک چشم گاو نر خود را در پشت و در جلو خود را.”

مراتع ممکن است پیدا کردن مقدار برای همدردی با در بیکر ارزیابی. سه و نیم سال در, او گفته است که مردم او را به مبارزه با رئیس کار است و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخاب مجدد او به تنها ماندن در نقش یک سال اضافی در صورتی که طولانی است.

در حالی که او به ارمغان آورده است در یک تعداد انگشت شماری از کارکنان وفادار به او را در امور قانونگذاری ارتباطات و مطبوعات و دفاتر و مراتع است و در عین حال به ایجاد یک قدرت قوی پایه در کاخ سفید شناخته شده برای غیبت — و او است قادر به اجرا بر روی بسیاری از محافظه کار و اولویت های, با توجه به مصاحبه با یک دوجین فعلی و سابق ارشد دولت مقامات ایرانی و آمریکایی نزدیک به کاخ سفید است. و در حالی که بیکر به افتخار متفکر سال 1984 فاتح of Walter Mondale “حق رئیس کارکنان دفتر” مرغزار ” رئیس در حال حاضر پایین نزدیک به 10 امتیاز در نظر سنجی های ملی و به طور فزاینده ای به دنبال محکوم در ماه نوامبر.

“نباید تعجب کسی که مراتع است که با داشتن تقریبا غیر ممکن است زمان به دلیل آن است که ماموریت غیر ممکن بودن مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد” گفت: Chris ویپل نویسنده ای که نوشته شده است به طور گسترده مورد کاخ سفید ستاد و که کتاب آینده است که Spymasters: چگونه مدیران سازمان سیا شکل تاریخ و آینده است.

“نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است در مرغزار’ تماشا کنید: پیاده روی به لافایت مربع کامل نادرست از Covid-19 بحران دفاع از مؤتلفه پرچم و botched اداره اطلاعات در نعمت بر سربازان ایالات متحده. ما می تواند بر روی بروید. شده است یکی از بدترین امتداد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری” Whipple اضافه شده است. “او در زمان پس از او صاحب آن است. که اولین اشتباه بزرگ است.”

چند مقامات دولت جمهوری خواهان به کاخ سفید و محافظه کاران شده اند underwhelmed در مراتع تصدی تا کنون.

“همه آنها می گویند که آنها تبدیل خواهد شد, رئیس ستاد, اما همه آنها تبدیل به رئیس جمهور گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی ارزیابی مراتع در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن سابق ستاد Reince Priebus ژنرال. جان کلی و میک Mulvaney.

به عنوان بنیانگذاران خانه آزادی حزبی مراتع بود و خوش مشرب حضور در کاپیتول هیل شناخته شده برای حفظ دوستی با دموکرات ها و داشتن دقیق سیاسی غرایز و حتی به عنوان او torpedoed برنامه های خود را. که بخشی از قرعه کشی از پیوستن به کاخ سفید در انتخابات سال — برای قرار دادن این استعدادها برای استفاده و اطمینان خود را دوست و متحد باقی ماند در قدرت است. در حال حاضر او را به پیدا کردن خود مهارت های مردم بشدت مورد آزمایش در پایان مقابل از خیابان پنسیلوانیا به عنوان او می پردازد میلیون ها نفر از جزئیات کوچک در حال اجرا در کاخ سفید و ساخت حرکت از مدیر به کارمند.

“است که آن را سخت تر از اینکه محبوب عضو کنگره? کاملا” گفت: یک دوم ارشد دولت رسمی.

مراتع و متحدان امیدوارم که این تابستان نشانه یک نقطه عطف را به عنوان او طول می کشد یک نقش بزرگتر در مذاکره بعدی بسته محرک در کاپیتول هیل در کنار وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. مراتع صرف چند ماه گذشته آشنائی و ساختن یک رابطه قوی تر با رهبر اقلیت سنا چاک شومر با این امید که او می تواند عمل به عنوان یک رابط به مجلس سنا. در ضمن محافظه کاران در تپه امید مراتع می تواند تعادل خارج Mnuchin را مذاکره که آنها احساس واگذار کرده است بیش از حد زمین به دموکرات ها.

به عنوان او را حل و فصل را به گوشه ای خود را در غرب بال مراتع نیز آغاز شده به نظر می رسد در فاکس نیوز بیشتر به طور منظم و دسته با خبرنگاران در نیروی هوایی و در کاخ سفید جلوی گرم شدن به بیشتر های عمومی رو به نقشی که رئیس جمهور است و خواست او را گفت: دوم ارشد دولت رسمی. مراتع نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برای بقیه دوره اول مراتع در نظر دارد به تمرکز بر تلاش برای احیای اقتصاد پایین داروهای تجویزی و گسترش دسترسی به پهنای باند 5G با توجه به دو مقامات ارشد.

اولویت های آن می تواند سخت برای رسیدن به, اگر کاخ سفید و کشور باقی می ماند غرق توسط coronavirus که به کشته شدن بیش از 134,000 آمریکایی ها با توجه به آخرین داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. چندین کاخ سفید دستیاران — مراتع در میان آنها — به نظر می رسد می خواهید را به دور این ویروس حتی به عنوان عفونت سنبله در سراسر خورشید کمربند ایالات آریزونا فلوریدا و کارولینای شمالی و تگزاس که رئیس جمهور نیاز به پیروزی در ماه نوامبر.

مراتع’ ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن جامد باقی می ماند با توجه به چهار مقام ارشد دولت افغانستان ، رئیس جمهور با قدردانی مراتع’ روابط در تپه با هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها به خصوص در طول یک سال انتخابات — و او را دوست دارد مرغزار’ وعده به تمبر از نشت.

در کاخ سفید مراتع به سرعت آموخته به عملکرد موجود در ساختار قدرت به جای تلاش برای در اختیار آن است. این بدان معناست که اساسا شناخت غرب بال Jared کوشنر دامنه یک سوم ارشد دولت رسمی شوخی.

در اوایل تصدی خود مراتع برخورد با رئیس جمهور در تلاش برای جلوگیری از او را از آوردن به رئیس جمهور نه هنوز به طور کامل شکل گرفته و برنامه های مربوط به Covid-19 مانند این ایده است که گوگل در حال توسعه یک غربالگری وب سایت است که به آمریکایی ها که آیا آنها باید آزمایش ویروس.

مراتع نیز به دنبال اعمال کنترل خود در اوایل با نظارت و تصویب تمام کارکنان تبلیغات, افزایش, ریاست جمهوری, کمیسیون و detailees به کاخ سفید را به مطمئن شوید که رئیس دفتر تا به حال یک دسته در پرسنل. که خوب کار می کرد تا زمانی که کوشنر شکایت کرده و گفته مراتع کارکنان خود را ندارند. مراتع در نهایت acquiesced به کوشنر خواسته با توجه به چهار نفر آشنا با این موضوع.

کوشنر وزیر مشاور و خاور میانه فرستاده Avi Berkowitz دیدم حقوق و دستمزد خود را پرش از 2019 تا 2020 از $158,000 به $183,000, با توجه به کاخ سفید داده و او را یکی از بالاترین پرداخت کارکنان در تاریخ همتراز با مراتع امید هیکس و پت Cipollone کاخ سفید را بالا وکیل.

در حال حاضر مراتع و کوشنر ازدحام هر روز صبح همراه با چند نفر دیگر بالا کارمندان ارشد. نگران نشت مراتع را کاهش داده است تعداد زیادی از کارکنان ارشد جلسات فقط یک بار در هفته.

بستن در نشت بخشی از مراتع’ فروش زمین به رئیس جمهور زمانی که او به او صحبت کرد در مورد کار. به تازگی رئیس ستاد تلاش شده است به بررسی چگونگی جزئیات کلیدی از دفتر بیضی جلسات به پایان رسید تا در عناوین تا به سرعت. او نیز نگران از هوش نشت که تلاش روس ها برای پرداخت طالب فضل پول برای کشتن آمریکایی ها همراه با داستان که رئیس جمهور رفت به کاخ سفید پناهگاه در یک شب از ویژه فرار تظاهرات در واشنگتن دی سی

در حالی که مقامات ارشد کاخ سفید با مقامات ستایش مراتع’ اخلاق کاری و اشاره به نقش خود در مذاکره مراقبت در بسته و یا نگه داشتن مهاجرت جلو و مرکز به عنوان نمونه هایی از موفقیت روحیه داخل کاخ سفید باقی می ماند قابل ملاحظه ای کم است. با ادامه نشت تحقیقات تهمت افتادن در انتخابات و وحشتناک عناوین مورد coronavirus West Wing کارکنان احساس سردرگم.

جریانهای کارکنان از دستیاران به سطح پایین آنهایی که در سمت چپ خانه سفید در چند ماه گذشته است. این اتحاد چپ مغلوب ساختن پیشی جستن با غیر منتظره ای جوان و بی تجربه کارکنان در زمانی که او در مواجهه با یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی که هر دو باید طرح میتوانست ریاست جمهوری خود و تهدید و انتخاب مجدد او.

مقامات و متحدان گویند مراتع نمی پشیمانی در نظر گرفتن شغل چرا که او برخوردار از قدرت پردازش از کار در کاخ سفید — توان آن را به پرواز در نیروی هوایی یک یا ظاهر شدن در حوادث در کنار همسرش. یک کپی از یک منو از نیروی هوایی آویزان در بال غربی, اتاق کار, همراه با دیگر یادگاری امضا شده توسط رئیس جمهور گفت: دو مقام. هنوز کار به مراتب پیچیده تر از مراتع متوجه شدم.

در همان زمان محافظه کاران شروع به گله — ناشناس, در حال حاضر — که مراتع به نیست زندگی به شهرت خود به عنوان رئیس سابق خانه آزادی حزبی و یا تحت فشار دولت به دنبال آن ارزش.

“محافظه کاران می خواهند عمل” گفت: یکی جمهوری خواه به کاخ سفید است. “آنها می خواهند دادستان کل بر برنامه به منعکس کننده آنچه تهمت توييتها می گویند: چرا وزارت دادگستری نمی دستگیری هزاران نفر از مردم که در حال سوختن شهرستانها پایین؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>