Markstrom آسیب اسپرز Canucks به تجارت برای دروازه بان بیمه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آسیب به goaltender یعقوب Markstrom باعث ونکوور کناکز’ تنها معامله در NHL مهلت تجارت.

مدیر کل جیم Benning به دست آورد جانباز goaltender لوئیس Domingue از New Jersey Devils روز دوشنبه در ازای netminder زین مک اینتایر.

Benning به خبرنگاران گفت که Markstrom دچار پایین بدن آسیب در ونکوور 9-3 پیروزی بوستون برونز شنبه گذشته. Markstrom در ابتدا احساس خوبی به اندازه کافی برای سفر به مونترال با Canucks روز یکشنبه پیش از چهار بازی سفر جاده ای آغاز می شود که روز سه شنبه.

“او رفت و انجام MRI امروز صبح” Benning گفت. “او پرواز برگشت [شنبه] به ملاقات با پزشکان ما یکشنبه صبح. ما باید بهتر جدول زمانی پس از آن.”

Domingue, 27 ملحق خواهد شد کناکز در مونترال. او انتظار می رود به عقب تا تاچر Demko در برابر Canadiens در روز سه شنبه.

سازمان دیده بان | راب پیزو تجزیه مشغول تجارت روز مهلت:

راب پیزو به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چه کسانی رفت که در آن 2:43

پیش نویس در دور پنجم در سال 2010 پس از آن-Phoenix Coyotes, Domingue به دست آورد توسط شیاطین از Tampa Bay Lightning در Nov. 1. در 16 بازی با نیوجرسی در این فصل او نوشته شده 3-8-2 رکورد با یک .882 صرفه جویی در صد و یک 3.79 اهداف-برابر متوسط است. او پاک چشم پوشی هفته گذشته و اختصاص داده بود به آمریکا هاکی لیگ بینگهمتون شیاطین.

در 138 حرفه ای بازی NHL با شیاطین رعد و برق و شغالها Domingue یک رکورد از 58-57-10 با 3.05 اهداف-برابر میانگین و .904 صرفه جویی در صد.

نورد با Demko

Markstrom, 30, شده است کناکز’ با ارزش ترین بازیکن این فصل است. در 43 بازی او یک رکورد از 23-16-4 با 2.75 گل در برابر دمای حرفه ای-بالا .918 صرفه جویی در صد و دو shutouts. او مشغول بوده است ، هر چند او 10 در NHL در دقیقه بازی او گره خورده است برای چهارم در عکس برابر (1,420).

با Canucks در ضخامت از یک مسابقه حذفی در اقیانوس آرام بخش Demko خواسته خواهد شد که برای حمل بار در حالی که Markstrom است کنار. Demko 24 ساله است که در اولین فصل کامل با Canucks. در 20 بازی او یک 10-6-2 رکورد با یک 3.03 اهداف-برابر میانگین و .905 صرفه جویی در صد.

“ما در حال همکاری با تاچر Demko در حال حاضر برای یک سال و نیم” Benning گفت. “”او همچنین هدف خوب برای ما است.

“تیم ما اعتماد به نفس در او. این فرصت را برای او به مرحله و بازی مانند او برای ما بازی همه سال.”

با 21 بازی در سمت چپ خود را به طور منظم فصل برنامه کناکز نشستن سوم در اقیانوس آرام را بدست آورد. آنها چهار امتیاز پشت سر تقسیم پیشرو وگاس شوالیه طلایی و دو امتیاز جلوتر از پنجم آریزونا شغالها که در حال حاضر اشغال دوم wild-کارت نقطه در کنفرانس غرب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>