Marlins’ فصل ‘متوقف شد’ توسط MLB میان شیوع کروناویروس: گزارش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

2020 فصل گزارش شده است که در انتظار برای میامی مارلینز.

این تیم انتظار MLB به “مکث” فصل برای Marlins برای اکثر یا همه از این هفته. MLB Network گزارش فیلادلفیا فیلیز نیز می تواند نگه داشته و در حاشیه برای چند روز.

Dr. Anthony Fauci ترس رو به رشد شیوع کروناویروس در Marlins را تهدید می 2020 فصل بیس بال.

Fauci گفت: در “صبح به خیر آمریکا” که لیگ اصلی بیس بال هنوز زمان برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. طولانی نیست پس از ظاهر خود را در برنامه تلویزیونی اخباری که Marlins بودند تا 17 در مجموع مثبت آزمون در پنج روز.

“این می تواند آن را در معرض خطر گفت:” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “من باور نمی کنم آنها نیاز به متوقف کردن اما ما فقط باید به دنبال این و ببینید چه اتفاقی می افتد با تیم های دیگر در یک روز به صورت روز.”

Marlins تکمیل یک سری بازی در فیلادلفیا در یکشنبه اما تصمیم گرفتند به پرواز به میامی با توجه به افزایش تعداد موارد COVID-19 تأييد مثبت آزمون. این تیم در خانه, درب بازکن, در برابر, Baltimore Orioles لغو شد.

“لیگ اصلی بیس بال — بازیکنان صاحبان و مدیران — باید تلاش زیادی به گرفتن با هم و قرار دادن پروتکل هایی است که ما احساس می کار” Fauci گفت. “این بسیار مایه تاسف آنچه اتفاق افتاده است با میامی [Marlins].”

کمیسر راب مانفرد تنها قدرت برای به تعویق انداختن این فصل است. تیم های فردی داده می شود که راه گریز برای به تعویق انداختن یا لغو بازی به عنوان Marlins و فیلیز را در روز دوشنبه. فیلیز هم به تعویق افتاد سه شنبه شب بازی خانگی برابر نیویورک یانکیز.

“یک تیم از دست دادن تعدادی از بازیکنان که ارائه آن را به طور کامل غيررقابتي خواهد بود مسئله ای است که ما را مجبور به آدرس و باید به فکر ساخت یک تغییر” مانفرد گفت. “آیا بود که خاموش کردن یک قسمت از این فصل در کل فصل است که به شرایط بستگی دارد. همان چیزی که با توجه به leaguewide. شما رسیدن به یک نقطه خاص leaguewide جایی که آن را تبدیل به یک تهدید بهداشت و ما قطعا تعطیل در آن نقطه است.”

اتباع واشنگتن مدیر دیو مارتینز بود که در کنار طول 2019 فصل را با یک قلب موضوع گفت: دوشنبه شب او “ترس” با عدم قطعیت در اطراف coronavirus بیماری همه گیر. اتباع در حال برنامه ریزی برای بازدید از Marlins این آخر هفته. مارتینز گفت: سطح نگرانی رفت از “8 به 12” پس از شنیدن این شیوع با Marlins.

“من می ترسم من واقعا هستم” مارتینز گفت.

اتباع رای دادند نه به سفر به میامی در این آخر هفته با توجه به گزارش های متعدد قبل از گسترده نشانه آن است که کسانی که بازی می تواند اوراق توسط لیگ.

نیویورک یانکیز-فیلادلفیا فیلیز بازی نیز به تعویق افتاد سه شنبه دوم راست, روز, با توجه به یک فرد آشنا با لیگ تصمیم.

فیلیز در انتظار نتایج کامل خود را از COVID-19 آزمون پس از شیوع در میان Miami Marlins که بازی یک سری آخر هفته در فیلادلفیا. این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به خاطر لیگ اصلی بیس بال نشده اعلام به تعویق افتادن.

یانکی ها در حال برنامه ریزی برای میزبانی فیلیز در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

بیش از یک دوجین Marlins بازیکنان و اعضای کادر آزمایش مثبت برای COVID-19 در شیوع است که رشته این تیم در فیلادلفیا در یکشنبه اخلال MLB برنامه در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر تاخیر نجومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>