میچ Marner به ثمر رساند در بازی قدرت در 3:54 اضافه کاری به عنوان تورنتو افرا برگها را شکست داد سناتورهای اتاوا 2-1 در روز شنبه.

Jason Spezza به ثمر رساند در قوانین و مقررات برای تورنتو (28-17-7) که کردم 24 صرفه جویی از مایکل هاچینسون.

علامت Borowiecki به ثمر رساند برای اتاوا (18-24-10). کریگ اندرسون متوقف 34 عکس.

پس از برگها کشته و یک پنالتی به تایسون باری در دوره های اضافی که دیدم توماس Chabot آمار پست پشت هاچینسون تورنتو یک بازی قدرت خود را هنگامی که مایک رایلی رفت برای دخالت و Marner لعنتی 14 در یک تایمر خاموش خوراک از ویلیام Nylander.

تورنتو و خش جناح Kasperi Kapanen — حرکت نبود آسیب های مربوط و او را تماشا از Scotiabank عرصه مطبوعات جعبه — با Dmytro Timashov گرفتن جای او در ترکیب است. برگها سر مربی شلدون Keefe بود و انتظار می رود به روز رسانی Kapanen وضعیت او پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی.

بسته 1-1 طریق 40 دقیقه اندرسون سرقت از داغ Nylander که وارد شده با اهداف در پنج مستقیم مسابقات, 36 ثانیه به دوره سوم در یک بازی قدرت هنگامی که او رسیده و بازگشت خود را با دستکش به انکار جناح از لب چین.

رعد و برق سریع آنتونی Duclair این فرصت را داشتیم که در انتهای دیگر که هاچینسون تبدیل به کنار.

اندرسون پس از آن رد هر دو Juston Holl و Auston ماتیوز در شانس در نزدیک به تورنتو شروع به در امواج می آیند قبل از جان توارث آمار ارسال و الکساندر Kerfoot متوقف شد خاموش راش.

ژاک هایمن پس از آن دیدم جن گزاف گویی بیش چوب خود را در ثانیه مرگ از قوانین و مقررات با اندرسون راه از موقعیت.

پس از برگها تا به حال یک زن و شوهر خوب به نظر می رسد در مقابل اندرسون در اوایل دوم Borowiecki به ثمر رساند خود را هفتم در 6:08 در یک شات را از طریق ترافیک به اتاوا 1-0 شود.

Spezza فراهم می کند جرقه در برابر تیم سابق

هاچینسون که شروع در محل شماره 1 دروازه بان Frederik اندرسن با تورنتو بازی پنج بار در هشت شب بود مجبور به صرفه جویی در کریس Tierney, Jean-Gabriel Pageau و بردی Tkachuk در جانشینی سریع قبل از Spezza زده در برابر تیم سابق خود در بازی قدرت.

36 سال در زمان یک خوراک از تازه کار defenceman Rasmus Sandin و لعنتی یک slapshot طبقه بالا shortside در اندرسن برای هشتمین گل در 40 بازی — و برای اولین بار در این سمت از نبرد انتاریو — خود را برای مطابقت با مجموع از دو فصل با دالاس.

Spezza بود که انتخاب دوم به طور کلی توسط اتاوا در سال 2001 NHL پیش نویس و همچنین قسمت 11 فصل در پایتخت کشور مناسب است تا در برابر سناتورها در رنگ های آبی و سفید برای اولین بار پس از سابق تورنتو سر مربی مایک Babcock خراشیده او در باشگاه’ اولین جلسه در باز کردن در شب.

برگها برداشت جاده برنده در نشویل و دالاس در اوایل این هفته پس از زشت 1-3-2 کشش عنوان را به خود bye هفته و این همه ستاره که تو را دیدم آنها را جست و خیز کردن از یک نقطه حذفی در کنفرانس شرق.

آینده روز جمعه 5-3 صفحه اصلی از دست دادن در برابر واشنگتن بازسازی سناتور وارد با امتیاز در سه تا از خود گذشته چهار (2-1-1) پس از انداختن نه مستقیم (0-5-4) بین Dec. 29 Jan 16.

هاچینسون در آمد داشتن برنده سه شروع می شود اما همچنین بر داشت خود را در پایان از دست دادن دو تصمیمات قبلی در امداد Jan. 6 برابر ادمونتون و ژان. 12 در فلوریدا.

تورنتو بود شنبه اولین فرصت کمتر از یک دقیقه در زمانی که اندرسون متوقف Nylander در بخشی جدایی طلب.

اتاوا تحت فشار قرار دادند با یک زن و شوهر از فرصت ها از جمله Duclair تلاش است که فقط رفت و گسترده ای به عنوان او بود که به هم نمیزنند توسط یک مدافع.

Spezza تقریبا به ثمر رساند در پایان به پایان راش بعد از آن در این دوره است که harkened به خود غالب روز با سناتورهای اما اندرسون وجود دارد به انکار هم تیمی های قدیمی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de