Masai Ujiri می گوید: گفتگو در مورد نژاد پرستی ‘دیگر نمی تواند اجتناب شود’

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تورنتو رپتورز جمهور Masai Ujiri می گوید گفتگو در مورد نژاد پرستی دیگر نمی تواند اجتناب شود پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و تظاهرات در سراسر ایالات متحده است که باید دنبال کرد.

Ujiri در یک ستون بود که یکشنبه منتشر شده توسط جهان و پست نوشت: در مورد واکنش خود را به دیدن تصویری از فلوید 46-سال-پیرمرد در حال مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از او متوقف شد و شفاعت به صورت هوایی دوشنبه گذشته.

“ما باید برای متوقف کردن این چرخه’

Ujiri نیز اشاره شده اخیر مرگ Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در گرجستان و از Breonna تیلور یک جوان سیاه زن بود که به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در کنتاکی.

“مرگ مانند این اتفاق می افتد و ما با خشم در مورد آن و سرفصل حالا و جهان حرکت می کند و سپس چند هفته بعد چیز دیگری اتفاق می افتد و ما در حال خشم دوباره و پس از آن ما در حرکت دوباره. ما باید برای متوقف کردن چرخه” Ujiri گفت: در این ستون.

“بسیاری از شما می پرسید: چه می توانم انجام دهم ؟ وجود دارد یک حس درماندگی اما این نباید ما را فلج,” او اضافه شده است. “صدای شما به ویژه هنگامی که شما یک رهبر و یا با نفوذ شکل و به خصوص اگر شما در حال سفید. رهبران باید به اندازه کافی جسورانه به حالت آشکار و نژادپرستی است.”

“گفتگو دیگر نمی تواند اجتناب شود چرا که آن سخت است. ما باید آن را داشته باشد. در حال حاضر است.”

این هفته هزاران نفر اعتراض کرده اند فلوید مرگ و مکرر پلیس به کشتار مردان سیاه و سفید در سراسر ایالات متحده است.

افسر درک چوین, 44, بود اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

Ujiri گفت: “پلیس باید یک کار دشوار است. اما … آنها قرار است برای محافظت از همه ما است.

“من نمی بینم هر گونه صلح و یا حفاظت از وقتی که افسر بود زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن. من تو را دیدم بی تفاوتی” Ujiri نوشت. “”نظم” در “قانون و نظم” نباید به معنای مرگبار سرکوب مردم از رنگ آن باید معنی حفظ یک جامعه بنابراین ما می توانیم همه احساس رایگان و امن برای زندگی در صلح و آرامش با یکدیگر است.”

کایل Dubas مدیر کل تورنتو افرا برگها توییتی Ujiri ستون.

رپتورز تماس برای تغییر

“به عنوان یک سازمان و جامعه ما از سراسر جهان است. ما متنوع است. ما به زبانهای مختلف صحبت می کنند. اما ما انسانیت مشترک ما را متحد” تورنتو رپتورز گفت: در بیانیه منتشر شده شنبه شب.

“هنگامی که ما می بینیم نژادپرستی و خشونت علیه کسی به خاطر رنگ پوست خود را, ما باید, و انجام, احساس خشم. ما نمی توانیم این را قبول. در حالی که ما غمگین برای کسانی که ما را از دست ما می دانیم که عزادار کافی نیست. ما باید افتخار حافظه خود را با تصدیق این مشکلات وجود دارد و مقابله با آنها و آینده با هم برای ایجاد یک جامعه بهتر است. آن است که به مراتب در زمان گذشته است.”

مایکل جردن وزن در

NBA Hall of Famer Michael Jordan, که همچنین صاحب اصلی Charlotte Hornets نیز منتشر شد بیانیه ای در روز یکشنبه.

“من عمیقا متاثر واقعا دردناک و ساده عصبانی است. من می بینم و احساس می کنم همه درد و خشم و نا امیدی. من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی.

من نمی باید پاسخ اما ما جمعی صداها نشان دادن قدرت و ناتوانی در تقسیم با دیگران است. ما باید گوش دادن به یکدیگر نشان دادن محبت و همدلی و هرگز پشت ما را در خشونت بی معنی. ما نیاز به ادامه مسالمت آمیز عبارات در برابر بی عدالتی و تقاضای پاسخگویی. ما صدای واحد نیاز به تحت فشار قرار دادن رهبران ما به ما تغییر قوانین و یا دیگری ما نیاز به استفاده از رای ما به ایجاد تغییرات سیستماتیک. هر یک از ما باید بخشی از راه حل است و ما با هم کار کنند برای اطمینان از عدالت برای همه است.

قلب من می رود به خانواده جورج فلوید و به دیگران بی شماری که زندگی شده اند به طرز وحشیانه و بی معنی گرفته شده از طریق اعمال نژاد پرستی و بی عدالتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>