ماسک اجباری در تمام کبک حمل و نقل عمومی آغاز و تا روز دوشنبه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ماسک الزامی در سیستم های حمل و نقل در سراسر کبک شروع صبح روز دوشنبه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

اندازه گیری بود که اعلام کرد در ماه گذشته توسط نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت, معنی است که مسافران بیش از سن 12 خواهد بود محروم از سوار شدن به اتوبوس یا مترو اگر آنها با پوشیدن ماسک.

هنوز هم وجود دارد یک مهلت دو هفته اجازه می دهد تا Quebecers برای دریافت استفاده می شود به قوانین و مقررات جدید. آنها تنها بود ممنوع از استفاده از حمل و نقل عمومی اگر آنها لازم نیست که یک ماسک به عنوان ژوئیه 27.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

کودکان بین سنین دو و 12 موظف به پوشیدن ماسک, اما آن را به شدت تشویق می شوند. آن است که توصیه می شود برای کودکان نو پا با سن کمتر از دو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Société de transport de Montréal (STM) این شهر حمل و نقل عمومی و اقتدار است اصرار مسافران نه تنها به پوشیدن ماسک, اما درخواست, دیگر, بهداشت عمومی, بخشنامه شامل گسترش COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

“ترکیب آن با پایه اقدامات بهداشتی مانند شستن دست های خود را یا با استفاده از یک محلول ضد عفونی اطمینان را سوار امن تر برای همه” STM نوشت: در رسانه های اجتماعی خود را.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>