ماسک بهداشتی و بررسی: چگونه coronavirus را تغییر صفحه اصلی و تعمیرات خودرو

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کسب و کار نمی کند در طول coronavirus همه گیر برای Igal Moshkovich.

در واقع تورنتو مبتنی بر تعمیر لوازم خانگی تکنسین می گوید تماس برای خدمات تنها رشد کرده است.

“مردم به ماندن در خانه” او گفت: اخبار جهانی است. “وجود دارد بیشتر لباس های شسته شده بیشتر پخت و پز. آنها با استفاده از بیشتر طوری که برخی از چیزهایی را شکسته و آنها نیاز به خدمات.”

ادامه مطلب: کار از خانه در طول coronavirus? برخی از هزینه ها به کارفرمایان, کارشناسان می گویند

Moshkovich که اجرا می شود سریع تعمیر لوازم خانگی دیده است نه تنها یک تغییر در تقاضا و همچنین تغییر در گردش کار.

کارکنان خود را ملزم به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) هنگام حضور در خانه از جمله پزشکی-درجه ماسک و دستکش. این چیزی است که آنها نمی باید انجام دهید قبل از این سال است.

“این بسیار سخت به تنفس با ماسک در حالی که ما در حال کار. آن را داغ و دشوار است اما ما آن را انجام,” او گفت:. “ما نیاز به.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صفحه اصلی

Moshkovich کسب و کار یکی از بسیاری از سراسر کانادا افزایش سرعت فرایند خود و پروتکل در حالی که ارائه در خانه خدمات به کانادایی ها.

که آیا آن را تعمیر لوازم خدمات تمیز کردن و یا تعمیر خودرو, همه چیز نگاه متفاوت از آنها یک بار بود.

“هنگامی که شما برای باز کردن درب خود را برای ما درخواست شما را به مرحله بازگشت و اقامت شش فوت دور. ما شما را به نگه داشتن فاصله خود را از ما هنگامی که ما در خانه خود” Moshkovich گفت.

“ما بخواهید آنها را به پوشیدن ماسک در صورتی که ماسک… آن چه در آن است.”

‘بهتر است به امن تر از متاسفم’: خودرو تعمیرگاه مراحل برای محافظت از مشتریان از COVID-19

‘بهتر است به امن تر از متاسفم’: خودرو تعمیرگاه مراحل برای محافظت از مشتریان از COVID-19

تعمیر و نگهداری و تمیز کردن خدمات تلقی می شد ضروری برای بسیاری از استان ها که همه گیر اول باعث سراسر کشور اورژانس منظور قفل کردن. نیاز و تمایل به ماندن در داخل و دور از دیگران متوقف کسب و کار برای برخی از صنایع به طور موقت اما به عنوان استانی رهبران کار به راه اندازی مجدد اقتصاد جدید ایمنی و بهداشت پروتکل ها در حال اتو کردن به عنوان ارائه دهندگان خدمات سطح شیب دار بالا دوباره.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

همان دستورالعمل اعمال می شود در بسیاری از زمینه ها: حفظ, فیزیکی, فاصله, شستن دست های خود را به طور منظم پوشیدن ماسک در حالی که در فضاهای عمومی و ماندن در خانه و به دور از دیگران و اگر شما بیمار هستید.

خودرو

در استان آلبرتا در یک تعمیرگاه خودرو گرفته شده همه چیز یک گام بیشتر است. گلن مراتع خدمات خودرو در کلگری ارائه شده است “بدون تماس انسان است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما می توانید انتخاب کنید تا وسیله نقلیه خود را رها کردن آن ما می توانید با پرداخت آنلاین از طریق تلفن گفت:” صاحب Jordy Poffenroth.

“ما با حذف تمام کلید های استریل آنها چرخ فرمان. همه چیز که ما لمس است سترون و پاک کردن.”

Poffenroth گفت: این فروشگاه از خدمات است که با هدف نگه داشتن تا با همیشه در حال تغییر پیچیدگی COVID-19 و آنچه در آن طول می کشد به ایمن ماندن.

“ما در حال تلاش برای انجام بخشی از ما به مردم یکی دیگر از گزینه برای گرفتن وسایل نقلیه خود را سرویس بدون قرار دادن خود یا دیگران را در معرض خطر,” او گفت:.

در TireWorx همچنین در کلگری فصلی سوئیچ از زمستان به تابستان لاستیک نگه داشته است و آنها را در تقاضا. راب Trung توصیف کرد که “ترس” برای در حالی که از مردم کمتر و کمتر شدند و رانندگی وسایل نقلیه خود را.

ادامه مطلب: با سرعتی بیش از حد بیش از حد به زودی ؟ چگونه ما می دانیم که آیا انتاریو بازگشایی در زمان مناسب

به تازگی به عنوان آب و هوا را تغییر او دیده می شود هجوم می نامد. درست مثل آب و هوا فروشگاه پروتکل تغییر بیش از حد.

“به طور چشمگیری” گفت: Trung. “ما اصول بهداشتی عمل کردن همه چیز را که ما لمس هر دو برای محافظت از مشتریان و کارکنان. ما با استفاده از بسته بندی های پلاستیکی برای چرخ فرمان و صندلی را پوشش می دهد. ما مطمئن شوید که وجود دارد به عنوان کوچک تماس به عنوان امکان پذیر است.”

حقوق کارمند

بهترین خط دفاع را در خانه ارائه دهندگان خدمات و تکنسین های بررسی صلاحیت مشتریان با توجه به Lior Samfiru بنیانگذار کار و اشتغال عمل به قانون در Samfiru Tumarkin LLP.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کارفرما موظف است برای حفظ کارکنان امن حتی در یک وضعیت جایی که آنها رفتن به خانه کسی,” او گفت:. “سوال در حالی که نه یک سیستم کامل چون شما بسته به افراد به شما می دهد اطلاعات دقیق مورد نیاز است.”

باید یک کارمند احساس خاصی احتیاطی نیست که ملاقات — این که آیا آن را به درستی بررسی صلاحیت یک مشتری و یا ارائه مناسب دنده محافظ — کارکنان حق امتناع از خدمات او اضافه شده است.

“اگر کارمند است به هر دلیلی برای باور کردن آنچه آنها خواسته شده است به انجام آنها قرار می دهد در یک محیط نا امن, آنها می توانند 100 درصد رد کار,” او گفت:. “آنها همچنین نمی توان برای آن تنبیه به عنوان طولانی به عنوان کارمند اقدام در ایمان خوب است.”

که پاک کننده خانگی بهترین کار در برابر COVID-19?

که پاک کننده خانگی بهترین کار در برابر COVID-19?

Samfiru معتقد است تجهیزات حفاظتی ممکن است تبدیل به یک نقطه چسبیده بین کارکنان و کارفرمایان در برخی از صنایع به عنوان همه گیر میکشد و در برخی موارد در حال حاضر است.

او گفت: وجود دارد هیچ رسمی مورد نیاز برای کارفرمایان به PPE به کارکنان خود را.

“اما آن را متوقف نمی شود کارکنان از برای آن درخواست و یا از به طور بالقوه آوردن خود را,” او گفت:.

“حتی اگر آنها نیاز به انجام است که یک کارفرما است که انتخاب می کند به ارائه آن به کارکنان خود را در حال رفتن به بسیار بیشتر مستعد ابتلا به یک کار امتناع کرد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قبل از اینکه به یک تکنسین در کسی خانه Moshkovich می گوید مغازه خود دامپزشکان مشتریان خود را از طریق تلفن.

“ما بپرسید اگر آنها سفر کرده اید به تازگی در صورتی که بیمار بودند اگر آنها بوده است و ماندن در خانه و یا کار از خانه,” او گفت:. “ما از همه آن چیزهایی که قبل از ما نشان می دهد.”

او گفت: اگر به هر دلیلی کارکنان خود را احساس ناامنی در مورد رفتن به خانه کسی برای تعمیر لوازم خانگی آنها مجاز به امتناع از خدمات.

“ما در حال بازی در اطراف با این” او گفت:. “ما نیاز به نگه داشتن کارکنان ما امن است.”

— با فایل های از کانادا مطبوعات و اخبار جهانی’ گیل تاکر

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>