ماسک به طور اجباری در لندن, Ont., اتوبوس و تاکسی شروع دوشنبه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

شروع دوشنبه سواران حمل و نقل عمومی و تاکسی در لندن-میدلسکس باید از ماسک ،

دکتر کریس مکی منطقه افسر ارشد پزشکی بهداشت اعلام کرد در اوایل ماه جولای در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

این میدلسکس لندن-واحد بهداشت و درمان (MLHU)’s اجباری ماسک سیاست است در محل قرار داده برای بالاتر ریسک کسب و کار که در آن تماس نزدیک نمی توان اجتناب کرد و همچنین در حمل و نقل عمومی.

منظور تحت حفاظت بهداشت و ارتقاء عمل خواهد قیمومیت کسب و کار است که ارائه مستقیم و چهره به چهره خدمات کمتر از دو متر دورتر از مشتری برای بیش از 15 دقیقه — برای مثال در مو و ناخن سالن — اطمینان حاصل شود همه درگیر پوشیدن ماسک.

ادامه مطلب: میدلسکس لندن-واحد بهداشت مقرر ماسک برای حمل و نقل سواران برخی از کسب و کار

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خاص به مراقبت های شخصی, خدمات, تنظیم ساخته شده تحت مدیریت اضطراری مدنی و قانون حمایت از مورخ 11 ژوئن در حال حاضر نیاز به مراجعان سایش پوشش صورت در سراسر انتاریو است.

این واحد بهداشت می گوید: “یک جداگانه منظور خواهد شد نیاز به سواران حمل و نقل عمومی به پوشیدن ماسک در حالی که پردازنده.”

مکی اشاره کرد که این مهم به مردم زمان کافی برای به دست آوردن ماسک به همین دلیل است که سفارش را بلافاصله به اثر می آیند.

سیاست مورد نیاز است برای کودکان با سن کمتر از 12.

مجازات عدم انطباق می تواند به عنوان بالا به عنوان $5,000 برای یک فرد یا $25,000 برای یک کسب و کار است.

راننده اتوبوس اضطراب در تمام زمان بالا در طول COVID-19 می گوید: رئيس جمهور اتحادیه

راننده اتوبوس اضطراب در تمام زمان بالا در طول COVID-19 می گوید: رئيس جمهور اتحادیه

Andre فورنیر رئیس جمهور ATU محلی 741 اتحادیه است که نشان دهنده لندن کمیسیون حمل و نقل (LTC) رانندگان گفت: 980 CFPL را دوان طاووس در صبح جمعه که حکم جدید کمک خواهد کرد که رانندگان احساس امن تر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این یکی دیگر از حفاظت اضافه شده در حال حاضر که مسافران را مجبور به پوشیدن یک چهره-پوشش زمانی که آنها می آیند.”

اما فورنیر می گوید: حمل و نقل رانندگان هنوز هم احساس نگران است.

“ما یک بند ناف طناب از ارتفاع است که نگه می دارد مسافران (در حدود 10 پا) از راننده به آنها برخی از فضا, اما این شهر شده است پایین آمدن LTC که جلوی اتوبوس خالی است و پشت بسته بندی شده است (پس) آنها حرکت آن شش پا پیش رو خلاص شدن از طناب و فقط با داشتن یک خط زرد بر روی زمین” فورنیر می گوید.

ادامه مطلب: پوشش صورت موظف در محصور فضاهای عمومی از شنبه: دکتر کریس مکی

“ما می خواهیم مسافران بدانند (وجود دارد) خط زرد اما لطفا ماندن به عنوان دور برگشت به عنوان شما می توانید به نگه داشتن رانندگان ما امن است. در غیر این صورت ما مجبور رانندگان وجود دارد و نمی توان یک سیستم حمل و نقل.”

او می افزاید: رانندگان هر چیزی را انجام نمی اگر یک مسافر حاضر به پوشیدن ماسک که یکی دیگر از نگرانی های عمده.

“ما نمی اجرای آن چه که تا کنون. … اگر کسی عبور از خط زرد (راننده) را به آنها را بپرسید به قدم به عقب و اگر آنها نمی, ما باید به جلو اتوبوس خارج از سرویس و ما باید به تماس یک بازرس.”

ادامه مطلب: نصب و راه اندازی کامل از راننده اتوبوس موانع می تواند تا اکتبر: حمل و نقل لندن

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حسن Savehilaghi مدیر عامل شرکت و رئیس جمهور زرد تاکسی در لندن می گوید: معلوم نیست که آیا رانندگان تاکسی می توانید دستور حکومت در اطراف ماسک.

“ما مناسب نیست دستورالعمل در مورد چگونه به ایجاد هر گونه قوانین اجباری. … ما نمی دانیم که آنچه ما اجباری, آنچه رانندگان ما می توانید انجام دهید و آنچه رانندگان ما نمی تواند انجام دهد اگر مردم مقاومت و نمی خواهید به پوشیدن یک ماسک و هنوز هم به زور راه خود را به یک تاکسی.”

Savehilaghi می گوید: تمام رانندگان تاکسی خواهد بود با پوشیدن یک ماسک و اجازه خواهد داشت به رد خدمات به مسافران اما معلوم نیست آنها چه می توانید و نمی تواند انجام دهد اگر unmasked مسافران حاضر به ترک.

راننده می میرد COVID-19 هفته پس از شکایت از مسافر سرفه

راننده می میرد COVID-19 هفته پس از شکایت از مسافر سرفه

روز جمعه دکتر مکی اعلام کرد: مشابه دستور آغاز شد که چند ساعت بعد در 12:01 صبح شنبه — اجباری ماسک سیاست موثر بوده است در “شرایط خاص.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما در حال صحبت کردن در مورد تمام فضاهای عمومی. ما حتی صحبت کردن در مورد کسب و کار و یا دفتر محیط های که در آن هیچ دسترسی عمومی” دکتر مکی توضیح داد: در طول یک کنفرانس خبری در روز جمعه.

“این است که واقعا در مورد آن محیط که در آن به رغم بهترین تلاش های ما کسی دیگری ممکن است ما را نقض دو متری حباب. به طوری که در آن وجود دارد دسترسی عمومی و محیط های داخلی — که این پوشش آموزش اعمال می شود.”

ادامه مطلب: Coronavirus: ماسک صورت و دستکش و در حال حاضر مورد نیاز برای رانندگان تاکسی زرد

مکی می گوید او همچنین توصیه کرد که شهرداری ها موضوع خود را به طور موقت ماسک آیین نامه. چنین آئین نامه قرار داده خواهد شد قبل از لندن, نمایندگان در هفته آینده است.

بزرگسالان و کودکان 12 سال و مسن تر بدون یک وضعیت پزشکی است که ممکن است آنها را منع از پوشیدن چهره-پوشش باید می پوشند.

کودکان سنین دو تا 12 هستند به شدت توصیه می شود برای پوشیدن در صورت پوشش اما مکی می گوید آن را به پدر و مادر تصمیم بگیرند.

مکی می افزاید: وجود دارد “هیچ مورد نیاز برای هر کسی که به ارائه مدرک معافیت.”

-با فایل های از 980 CFPL را Jacquelyn Lebel

مشاهده link ”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>