توده تدفین خروش به عنوان شهر نیویورک مجموعه به آمار 100,000 coronavirus موارد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Workers wearing personal protective equipment bury bodies in a trench on Hart Island on Thursday.

کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی دفن بدن در یک سنگر در جزیره هارت. | AP Photo/جان Minchillo

نیویورک — تعداد تدفین در نیویورک هارت جزیره وسیع گورستان عمومی برگزاری باقی مانده از بلامعارض مرده پنج برابر افزایش یافته به عنوان تلفات از coronavirus همچنان به افزایش در این شهرستان است.

با همه گیر ادعا حداقل 5,065 در نیویورک زندگی می کند توسط جمعه, غرق, سردخانه منتقل شده بلامعارض بدن — بسیاری است که تا به حال برگزار شده است برای بیش از سه ماه از افرادی که از علل دیگر فوت — به جزیره به منظور ایجاد فضای بیشتر برای coronavirus تلفات.

تبلیغات

هوایی عکس از تدفین پنج شنبه منتشر شده توسط آسوشیتد پرس ارائه شده ویروسی پرتره از یکی از سخت ترین لحظات پس از همه گیر آغاز شد.

حتی به عنوان نشانه ادامه به ظهور جمعه است که شیوع این بیماری ممکن است در نزدیکی اوج خود در نیویورک ملی کانون بحران جهانی مسئولان شهرستان گفت: تعداد تایید Covid-19 موارد به افزایش ادامه داد. در کل انتظار می رود به آمار 100,000 تا پایان روز است.

“و این را تنها آنهایی که ما می دانیم در مورد” شهردار, بیل د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که این احتمال وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر آلوده شده اند اما آزمایش نشده.

تحولات در جزیره هارت بیشتر تأکید فوری چالش های پیش نیویورک مقامات. این تاسیسات در سواحل برانکس شده است استفاده می شود برای یک قرن و نیم به دفن نیویورکی که هیچ بعدی از قوم و خویش و کسانی که خانواده ها بیش از حد ضعیف به استطاعت خصوصی بود….

این شهر در حال حاضر دفن 125 نفر در هفته وجود دارد — با 25 نفر دفن در روز و پنج روز در هفته است. به طور معمول وجود دارد 25 تدفین در هر هفته است. این تعداد به 100 روز جمعه گذشته, سیاسی, گزارش و در حال حاضر افزایش یافته است و حتی بیشتر.

“افرادی هستند که از دور است و هیچ یک از اعضای خانواده هیچ عزیزان هیچ دوست و هیچ یک از که ما می توانیم پیدا کردن … که دارای یک اتصال به آن شخص است و رفتن به مسئولیت خود دفن” د Blasio به خبرنگاران گفت: جمعه.

“این است حقیقت برای نسل” او گفت:. “اما بیشتر مردم در حال عبور دور بدیهی است که در اندازه های بزرگ به دلیل Covid.”

شهر معاینات پزشکی کاهش به 14 روز مقدار زمان آن را نگه دارید بلامعارض باقی می ماند قبل از ارسال آنها را به جزیره هارت برای کفن و دفن. د Blasio روز جمعه گفت که به عنوان طولانی به عنوان یک عضو خانواده می آید جلو در که 14 روز در این شهر ادامه خواهد داد تا به نگه داشتن بدن به طور نامحدود تا زمانی که مقدمات مراسم تشییع جنازه می توان ساخته شده است.

“اگر هیچ کس ادعا کرد که آنها هیچ یک از ابلاغ هیچ کس می تواند در هر شکل و فرم آنها به خاک سپرده خواهد شد” de Blasio گفت. “اگر اعضای خانواده و عزیزان ارتباط برقرار کنید حتی اگر آنها نمی تواند در حال حاضر آمده است که به کار گرفته خواهد شد متفاوت است.”

مرده ادعا نیست که در آن دو هفته پنجره هنوز هم می تواند که از جزیره هارت اگر اعضای خانواده بعد جلو آمده.

میدان کوزه گری را 1 میلیون مرده عبارتند از: بی خانمان و در اوایل قربانیان ایدز که باقی مانده بودند را رد کرد و توسط خانه های مراسم تشییع جنازه.

به طور معمول زندانیان در Rikers Island پرداخت می شود $1 یک ساعت به دفن اجساد در جزیره هارت با بدن قرار داده شده در کاج جعبه با شماره نشانگر دائمی و انباشته سه بالا در ترانشه می توانید از برگزاری 150 بزرگسالان و یا 1,000 کودکان است. در طول بحران کنونی این شهر است که با استفاده از زندانیان و استخدام کارگران قرارداد.

این شهر هنوز انجام موقت تدفین از coronavirus قربانیان — که گفته اند ممکن است لازم باشد اگر سردخانه فضا اجرا می شود — اما تنها دفن باقی مانده است که در حال بلامعارض.

نیویورک است که با استفاده از کامیون های یخچال مستقر در خارج از بیمارستان برای نگهداری اجساد افراد کشته شده توسط بیماری و خانه های مراسم تشییع جنازه را گزارش کرده اند در حال غرق شده است.

مرگ و میر همچنان به کوه حتی به عنوان تعدادی از شدت بیمار است مردم در بیمارستان ها درست است ،

د Blasio صحبت کرد جمعه در USTA داخل سالن مرکز آموزش بخشی از تنیس مجموعه ورزشگاه که میزبان ایالات متحده باز است که در حال حاضر تبدیل شده به یک موقت بیمارستان شد و شروع به پذیرش بیماران جمعه.

تنیس مرکز در حال حاضر اندود شده با تخت بیمارستان در cubicles از مد افتاده از پرده های سیاه. حدود 100 بيمار انتظار می رود برای رسیدن به جمعه بیشتر از آمار نیویورک بهداشت + بیمارستان/المهرست و این مرکز دارای فضایی برای نگه 470.

اما اگر این شهر نیست و باید به عنوان بسیاری از تخت های بیمارستانی به عنوان پیش بینی شده بود تحت بدترین حالات ممکن است تبدیل به مرکز تنیس و امکانات مشابه به مراکز قرنطینه که در آن مردم رنج می برند از بیشتر موارد خفیف از ویروس باقی می ماند برای جلوگیری از آلوده کردن خانواده خود را در خانه.

“من دوست دارم چیزی بیش از برای تخت بیمارستان مفروضات به” de Blasio گفت.

این شهرستان نیز چشم دوخته اند و استفاده از اتاق های هتل به صورت قرنطینه فضا اما شهردار گفت: نیویورک است حداقل “هفته دور” از بودن قادر به ارائه چنین فضایی برای عموم مردم.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر قادر به اقامت در هتل ها که در آن شهر استفاده می شود به خانه افراد بی خانمان و زندانیان که آزمایش مثبت برای Covid-19. حدود 2000 اتاق در حال حاضر در حال استفاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>