Massie رد تهمت تقاضای او بود سرنگون از ایران

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تشکر. توماس Massie نیست ببخشید.

او رو به سوزان انتقاد — از جمله از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فقط در مورد هر حزب دموکرات — برای وادار کردن اعضای کنگره به سفر به واشنگتن به رای دادن در 2 تریلیون دلار coronavirus نجات بسته است.

اما در یک مصاحبه تلفنی با POLITICO, کنتاکی جمهوریخواه گفت که او فقط ایستاده تا برای قانون اساسی — و این که او هیچ برنامه ای برای ترک ایران به عنوان برگ برنده خواستار شدند.

هنگام خواندن یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر تماس او را “یک سوم رای grandstander وجود دارد,” Massie دست هایش را. “من بزرگ را به جرم این که” او گفت:. “من حداقل نرخ دوم.”

“این عضو کمیته نیروهای مسلح سنا به ایستادن برای قانون اساسی” او ادامه داد. “و این واقعیت که آنها به ارمغان آورد همه از این کنگره در اینجا به منظور رسیدن به حد نصاب به شما نشان می دهد که من درست بود. قانون اساسی نیاز به یک حد نصاب برای تصویب یک لایحه و آنها در حال برنامه ریزی برای براندازی قانون اساسی است.”

سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) مشتاق بودند برای جلوگیری از بازگرداندن بیش از 400 قانونگذاران برای یک رول تماس انتخابات سریع-گسترش شیوع. چند تن از اعضای کنگره در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus و اکثر قانونگذاران مشتاق به نگه داشتن یک رای صدای اجازه می دهد تا سریع گذشت و اجتناب از قراردادن همه به کاپیتول.

Massie گفت: خانه جمهوریخواه رهبری تکیه بر او سخت به سعی کنید او را در خط.

“من ارائه شد بسیاری از چیزهایی که من با تهدید برخی از چیزهایی که او گفت:” کاهش به استادانه درست شده.

در نهایت رهبران حزب که یک راهحل از انواع که در آن رسیدن به حد نصاب حداقل 216 اعضای — نشان داد تا جمعه به رد Massie تقاضا به صورت رسمی و غیاب رای در اندازه گیری خواهد شد که افزایش بیمه بیکاری ارائه برخی از پول نقد به افراد و ارائه تاسیسات به مضطرب صنایع.

با وجود این حملات از سراسر طیف سیاسی گفت: بسیاری از اعضای مخفیانه حمایت خود را حرکت می کند.

“شما می دانید چه هستند بسیاری که نمی mad at me,” او گفت: کاهش به نام نام. “آنها بی سر و صدا ابراز حمایت خود را به من.”

Massie نیز به عقب رانده و در برابر انتقاد است که او در معرض خطر همکار خود اعضای کنگره با داشتن بسیاری از آنها سفر به دی سی با هواپیما در وسط بحران است.

“این مردم هستند که $174,000 یک سال و انتظار دارند که فرد در Kroger که کیسه های مواد غذایی به رفتن به محل کار آنها انتظار رانندگان کامیون آوردن تولید خود را به فروشگاه های مواد غذایی به رفتن به محل کار آنها انتظار دارند همه این افراد دیگر به کار” او گفت:. “اما چگونه است که آنها تصمیم گرفته اید که مردم با بهترین مراقبت های بهداشتی در جهان است که همه آنها که آنها نمی تواند به کار؟”

Massie یک آزادیخواه متمایل به محافظه کار است که اغلب به درگیری با حزب رهبری گفت که او هیچ برنامه ای برای ترک حزب جمهوریخواه با وجود تهمت تماس برای او پرتاب می شود در خارج از ایران.

“No, No, No, no,” او گفت: “وقتی پرسید که آیا او می تواند تبدیل به یک مستقل است.

“من یکی از بهترین نمونه هایی از کسی که پیروی از اصول حزب جمهوری خواه,” او اضافه شده است. “پیدا کردن من یکی از تخته که در آن من باید انحراف از حزب جمهوری خواه. مشکل این است که حزب جمهوری خواه. مشکل این است که جمهوری خواهان تا اینجا اجرا بر روی پلت فرم و سپس آن را پشتیبانی نمی کند زمانی که آنها از اینجا دریافت کنید.”

Massie چهره یک برنامه به طور بالقوه دشوار اولیه چالش و او قبلا به دنبال بی اعتبار کردن خود را GOP حریف به عنوان یک “تهمت hater.”

Massie گفت: هر گونه تاثیر بالقوه بر انتخاب مجدد پیشنهاد نبود یک عامل در تصمیم گیری خود را.

“من هرگز یک رای که در پشت ذهن من,” او گفت:. “من رای بر اساس آنچه که من فکر می کنم بهتر است برای تشکیل و قانون اساسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>