مت Gaetz به نظر می رسد به اجرا گرفتار خانه و اخلاق و قوانین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فلوریدا در کنگره مت Gaetz به بخش خصوصی در چند مشغول صرف شیوه های خود را در نزدیک به چهار سال است که به نظر می رسد در تضاد با خانه اخلاقیات, قوانین, یک, سیاسی بررسی کرده است.

Gaetz یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از فلوریدا تکدی نادرست ارسال دهها هزار نفر از مالیات دهندگان دلار به یک شرکت مسئولیت محدود مربوط به گفتار و نوشتن مشاور که سرنگون شد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تضاد مستقیم با قوانین مجلس.

در یکی دیگر امکان تخلف یک شرکت خصوصی نصب یک استودیو تلویزیونی در خانه پدرش در البا, Fla., که Gaetz با استفاده از زمانی که او به نظر می رسد در تلویزیون. مالیات دهندگان پای این لایحه به اجاره تلویزیون دوربین و شرکت خصوصی ساخته شده است که استودیو — که Gaetz حاضر به شناسایی یک هزینه هر بار که او به نظر می رسد در هوا میگویند. معلوم نیست چه مقدار از آن هزینه شرکت خصوصی برای ساخت استودیو.

این ممکن است در اجرا گرفتار از خانه هدیه قانون ممنوع است که هر نماینده مجلس دستیار و اعضای خانواده خود را از پذیرش هدیه به ارزش بیش از $50. تعریف رسمی یک هدیه بسیار گسترده ای را پوشش می دهد و تقریبا هر خوب و یا خدمات با ارزش پولی.

Gaetz را تکذیب تخلف در هر دو مورد. Gaetz عبدالله گفت: خانه کمیته اخلاق مورد تایید هر دو ترتیبات است اما تولید هر گونه شواهدی وجود دارد که این مورد بود.

آخرین اقدامات گسترده تر نشان می دهد الگوی دوم-دوره نماینده مجلس از هل دادن مرزهای — اگر نه آشکار هجوم — محدودیت های در نظر گرفته شده برای محافظت در برابر فساد و تضاد منافع است.

فلوریدا جمهوری خواه تصدیق میکند که او نادرست فرستاده 28000 دلار در مالیات دهندگان بودجه به یک شرکت مسئولیت محدود متصل به گفتار و نوشتن مشاور دارن بیتی سابق کاخ سفید aide که سرنگون شد و پس از ظاهر شدن در کنوانسیون شناخته شده به عنوان یک فروم برای نژادپرستانه و سفید supremacist views. Gaetz عبدالله گفت: آن خطا مذهبی که آنها در حال کار به معکوس. خانه قوانین به صراحت منع هزینه های مالیات دهندگان دلار در گفتار و نوشتن مشاوران.

Gaetz را نیز کاهش یافته است به جزئیات استودیو تلویزیونی, تنظیم و یا تولید اسناد و مدارک که در آن تصویب شد. خانه مقامات و کارشناسان در اتاق قوانین گفت که فوق العاده غیر معمول و به احتمال زیاد نقض هدیه ممنوعیت قانون است.

Gaetz بخشی از نسل جدیدی از حزب جمهوری خواه به مقامات منتخب در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر — صدای بلند بمب افکن صدای دفاع از رئیس جمهور, سیاست های خود و متحدان. او دارای یک استعداد برای تبلیغات — در ابتدای coronavirus بحران میپوشید یک ماسک ضد گاز به این خانه طبقه, یک شیرین کاری که باعث گسترده واکنش های عمومی.

اما او شده است یک بازیکن جزئی قانونگذاری; او عبور نمی کند بسیاری از لوایح و هرگز درگیر با ریسک بالا مذاکرات است. در عین حال رسانه ها تبدیل شده است شیفته با 38 سال سن داشتند ، او یک مدافع سرسخت راجر سنگ و لابی مغلوب ساختن پیشی جستن برای عفو خود را.

Gaetz را صرف در حال حاضر تحت بررسی است. دفتر کنگره اخلاق اخیرا کاهش یافته و رسیدگی به Gaetz را اجاره دفتر پس از توافق سیاسی در گزارش آوریل که او تا به حال اجاره دفتر کار در پنساکولا فلوریدا., از یک دوست دیرین سیاسی دهنده و مشاور سیاست. هر دو دوست — تاجر محلی ذغال سنگ مریل — و Gaetz گفت: اجاره معامله شد درهم کردن بخش خصوصی و زیر ارزش بازار است.

سیاسی شروع بررسی Gaetz دفتر عملیات در آغاز ماه ژوئن. در خانه پرداخت گزارش — را پوشش می دهد که تقریبا در همه اتاق را هزینه — Gaetz فاش 14 جداگانه $2,000 پرداخت به ریاست جمهوری ارتباطات و استراتژی های یک شرکت با مسئولیت محدود است که به نظر می رسد ثبت شده توسط ناشناس در یک شهر کوچک در ایالت وایومینگ. چک شد و فرستاده شده به یک آپارتمان در Arlington, Va., به گفته منابع آشنا با آرایش.

پرداخت شد به بیتی با توجه به منابع متعدد آشنا با آرایش. Gaetz اعلام کرد استخدام بیتی به عنوان گفتار و نوشتن مشاور در مارس 2019 اما او هرگز به اضافه Gaetz کنگره حقوق و دستمزد با توجه به سوابق پرداخت. به جای Gaetz او را به پرداخت از طریق وایومینگ بر اساس LLC.

“گفتار نویسندگان” “ارتباطات مشاوران” و مشاوران سیاسی همه سقوط در این رده از خارج استخدام که فردی نمایندگان مجلس محروم از استفاده از پول مالیات دهندگان را حفظ کنند. مشاوران ممکن است برای برخی از خدمات از جمله تعمیر و نگهداری, کار مربوط به فراشی و یا کمک های فنی. تحت شرایط خاص و با موافقت قبلی از مقامات کاخ قانونگذاران ممکن است مجاز به استخدام مشاوران برای مسائل حقوقی.

توافق مربوط به گفتار و نوشتن مشاور به نظر می رسد برای شروع پس از بیتی سرنگون شد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس از ظاهر خود را در H. L. Mencken باشگاه کنفرانس. مرکز قانون فقر جنوب تماس شرکت کنندگان در این کنفرانس گفت: “یک گروه از سفید گرایان شبه علمی و دانشگاهی نژادپرستان.” Gaetz در توییتر اعلام کرد که او را استخدام بیتی — که دارای درجه دکترا در رشته علوم سیاسی از دانشگاه دوک — به عنوان یک مشاور ویژه برای سخنرانی نوشتن آوریل گذشته.

ممکن است درک مزایای اقامت کردن دولت حقوق و دستمزد از جمله بیتی که نمی خواهد نیاز به رعایت محدودیت های سفت و سخت در خارج درآمد. بیتی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. یادداشت های چپ در آپارتمان که چک فرستاده شد بدون جواب رفت.

پس از نادیده گرفتن سوالات در مورد پرداخت به ترتیب با بیتی برای شش هفته Gaetz دفتر پاسخ داد: جمعه شب از طریق رئیس ستاد جیلیان لین wyant, رئيس: “اگر چه قراردادی تنظیم شده بود لازم خانه مقامات دوم نقد و بررسی توسط اداره امور مالی مشخص است که خدمات نمی تواند قرارداد برای در که دقیقا مد و دفتر ما در حال حاضر از طریق بهترین راه برای ادامه با هر دو امور مالی و خانه کمیته اخلاق.

“بودجه تمام شد بلافاصله بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان این بررسی مشخص شد این بود که در راه حق به ساختار این” wyant, رئيس اضافه شده است. “این چیزی بیش از یک جلال خطا مذهبی – و در حالی که آن را گیج کننده است که سیاسی باید در پیدا کردن این ارزش خبری دارند – آن است که ناامید کننده توطئه سیاسی به رفتار افرادی که ساخته ام یک گناه, روحانی اشتباه و در حال تلاش برای اصلاح آن است.”

Gaetz بود نیز هوشیار در مورد استودیو های تلویزیونی. در جولای 9, فلوریدا, حزب جمهوری خواه گفت که او با استفاده از خود را مجاز تخصیص مالیات دهندگان بودجه به پرداخت 100 دلار در هر ماه به “اجاره یک دوربین برای برقراری ارتباط با ترکیبات و ملت است.” آن گفت: “سخت هزینه های” پوشش داده شد توسط یک شرکت خصوصی که پس از آن اتهامات عنوان شده علیه شبکه های تلویزیونی هر بار اتصال آنها به استودیو. Gaetz آنها گفت: نه درگیر در معاملات.

100 دلار هزینه مشهود است نه در هر یک از این کنگره را صرف سوابق و نه پاسخگویی به درخواست ها در مورد شرکت های خصوصی که بهره خود را از تلویزیون ظاهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>