Mavs صاحب علامت کوبا می بیند بیش از حد خطر در بازگشایی امکانات عمل

NBA به تصویب آن برای تیم به بازگشایی عمل خود امکانات به صورت محدود اما تنها سه تیم را تایید کرده اند آنها خواهد شد. و دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا است که در هیچ عجله برای تیم خود را برای پیوستن به لیست.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش روز شنبه که کلیولند کاوالیرز, Portland Trail Blazers و دنور ناگتس اجازه خواهد داد که تعداد کمی از بازیکنان در ساختمان در یک زمان شروع جمعه.

کوبا گفت: در ورزشی “در 77 دقیقه در بهشت” پادکست که او نمی مایل به قرار دادن بازیکنان خود و دیگران در معرض خطر با استناد به عدم در دسترس تست.

“مشکل بدیهی است که چون ما نمی توانیم آزمون مردم پس ما نمی توانیم اطمینان همه, ایمنی, اینکه آنها بازیکنان بسکتبال و یا هر کسی دیگری” کوبا گفت. “حتی اگر ما می توانید سعی کنید به تمام بچه های مختلف از اقدامات احتیاطی آن را فقط به ارزش آن نیست — به ویژه هنگامی که بچه های ما هستند و ماندن در شکل و آنها در حال رفتن خارج و تیراندازی در, هوای آزاد, پرتال تخصصی اولی و کار کردن در راه های مختلف. بنابراین من فقط فکر نمی کنم خطر است که ارزش پاداش.”

NBA معلق بازی در تاریخ 11 مارس پس از All-Star مرکز رودی Gobert از یوتا جاز آزمایش مثبت برای coronavirus. لیگ مقامات امیدوار به راه اندازی مجدد فصل NBA یادداشتی به تیم گفت: بیش از چهار بازیکن می تواند استفاده از این تسهیلات در یک زمان آغاز جمعه.

برخی از تیم ها از سوی دولت stay-at-home سفارشات برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که تیم های دیگر در حال نظارت بر شرایط در منطقه خود را قبل از تصمیم گیری.

لیگ ملی و بازیکنان بسکتبال انجمن برگزار خواهد شد یک تماس برای همه بازیکنان در جمعه ESPN گزارش روز شنبه.

کمیسر NBA آدم نقره و NBPA مدیر اجرایی میشل رابرتز اجرا خواهد شد تماس در آن بازیکن خواهد بود و مجاز به هر گونه سوال بپرسید و آنها را در مورد وضعیت لیگ در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به ESPN رامونا Shelburne.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر