حداکثر Domi rejoins Canadiens در عمل پس از تعمق حذفی بازگشت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Montreal Canadiens به جلو حداکثر Domi پیوست اردوگاه های آموزشی در روز دوشنبه نشان می دهد او قصد دارد برای شرکت در پست فصل بازی با وجود نگرانی های بهداشتی خود را به عنوان یک دیابتی نوع 1.

“نگاه کنید که چه کسی پشت” تیم ارسال شده در توییتر همراه با یک کلیپ ویدئویی کوتاه از 25 سال مصرف بستنی برای تمرین.

Domi شده بود ارزیابی خطرات ناشی از بازگشت به بازی در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

“بودن یک نوع 1 ديابت و آن چیزی که موجب برخی نگرانی است. اما شما واقعا نمی دانید که چگونه هر کس را به این بیماری مبتلا,” او گفت: ممکن است در هر ESPN. “بودن یک نوع 1 تغییر نمی کند زیاد است. من دسته خودم را در همان راه به عنوان اگر من نیست که [دیابت].”

مراکز کنترل بیماری و گفت: بیماران دیابتی نوع 1 در میان کسانی که ممکن است در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19.

Domi ثبت 17 اهداف و 44 امتیاز در 71 بازی در این فصل برای Canadiens که آغاز خواهد شد بهترین خود را-از-پنج دور مقدماتی سری در برابر Pittsburgh Penguins on Aug. 1.

Domi دارای 251 امتیاز در 375 NHL به طور منظم فصل بازی با آریزونا شغالها (2015-18) و Canadiens. شغالها ساخته شده او را از شماره 12 به طور کلی پیش نویس انتخاب در سال 2013.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>