حداکثر امنیت مربی Jason Servis در میان بیش از دو دوجین متهم در اسب-دوپینگ طرح

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مربی از حداکثر امنیت یکی از سریعترین racehorses در جهان است که در میان بیش از دو دوجین از افراد متهم در یک “گسترده طرح فاسد” به dope اسب و تقلب 100 میلیارد دلار جهانی صنعت دادستان روز دوشنبه گفت:.

Jason Servis و 26 سایر مربیان دامپزشکان و توزیع کنندگان مواد مخدر متهم شدند در چهار کیفرخواست unsealed دوشنبه در نیویورک است. آنها متهم به چند جرم از جمله مواد مخدر جعل و تزویر و misbranding توطئه پس از اخراج “برای بهبود مسابقه عملکرد” بر روی آهنگ در نیویورک و نیوجرسی فلوریدا و اوهایو و کنتاکی و امارات متحده عربی “همه به ضرر و خطر از سلامت و رفاه racehorses” با توجه به ایالات متحده آمریکا دفتر دادستان منطقه جنوبی نیویورک.

“مربیان شرکت کننده در این طرح ایستاده بود به سود حاصل از موفقیت racehorses تحت کنترل خود را با درآمد یک سهم خود را از اسب برنده شده و با بهبود اسب خود را’ مسابقه سوابق در نتیجه بازده بالاتر مربی تغذیه و افزایش تعداد racehorses تحت کنترل خود” کیفرخواست گفت:, و اضافه کرد که بیش از این دوره از طرح “تولید کنندگان خریداری شده به فروش می رسد, حمل, تحویل, دریافت و تجویز هزار واحد” از عملکرد داروهای افزایش.

دادستان فدرال ادعا Servis مخفیانه به این مواد مخدر “به تقریبا تمام racehorses تحت کنترل است.” بین فوریه 2018 و فوریه سال 2020 مربی خود را وارد اسب در بیش از 1,082 نژادها از جمله کنتاکی دربی در ماه مه که در آن حداکثر امنیت اول به پایان رسید. 3-سال اسب, اما, بعدها رد صلاحیت نزدیک به ضربه زدن بیش از دو رقیب اسب در طول نهایی به نوبه خود از نژاد و کشور خانه بعدها به نام برنده است.

ماه گذشته حداکثر امنیت برنده 10 میلیون دلار در عربستان جام ملت های آسیا در ریاض در نظر گرفته است که ثروتمندترین مسابقه.

در ره تماس با Kristian راین یک دامپزشک و شرکت متهم Servis سوال که آیا مواد مخدر او را به حداکثر امنیت را نشان می دهد تا در یک آزمون قبل از یک مسابقه در نیوجرسی.

“آنها حتی نمی باید یک آزمون برای آن” راین گفت: Servis با توجه به کیفرخواست. “وجود دارد هیچ آزمون برای آن در امریکا است.”

با توجه به کیفرخواست طرح شده بود “هماهنگ” توسط مربی اسب Jorge Navarro که به دست آمده و اداره “انواع تقلبی و misbranded” عملکرد-افزایش مواد مخدر “به racecourses تحت کنترل خود” ابتدا در سال 2018 است. دادستان ها ادعا می کنند او وارد شده در مورد 1,480 مسابقات بیش از دو سال دوره که در طی آن او و شرکت او توطئه گران از جمله دامپزشکان ، defrauded و گمراه فدرال و ایالتی تنظیم کننده “و شرط بندی است.”

یکی از ناوارو را باارزش ترین thoroughbreds X, Y, جت درگذشت اوایل این سال از مواد مخدر—که ناوارو سرزنش به عنوان یک حمله قلبی دادستان گفت. در یک نمونه ناوارو تزریق 8-سال-اسب که برنده های معتبر در دبی طلایی شاهین در دبی در ماه مارس گذشته بیش از 50 بار قبل از یک مسابقه تک کیفرخواست متحده است.

“با تاسف عمیق من متاسفم به اطلاع شما که X Y جت درگذشت صبح امروز به عنوان یک نتیجه از حمله قلبی” ناوارو گفت: در بیانیه ژانویه. “X Y جت بیش از یک اسب در روت لیست. [او] بود که در زمان ما از طریق فوق العاده و هیجان انگیز غلتک coaster از احساسات است. او همیشه مبارزه در برابر سختی ها و با وجود آسیب های که تحت تاثیر او در طول زندگی حرفه ای او همیشه بیرون آورده که در نوع خود از قهرمان او بود.”

با توجه به کیفرخواست صادره از داروهای مورد استفاده در این اسب شناخته شده به عنوان “خون سازندگان” تحریک حیوان استقامت و می تواند منجر به مسائل مربوط به قلب و مرگ است. این کیفرخواست گفت: داروهای دیگر نیز استفاده می شود برای سرکوب اسب حساسیت به درد اغلب منجر به شکستگی پا.

“آنچه در واقع اتفاق افتاده است به اسب به مبلغ چیزی کمتر از سوء استفاده” William F. Sweeney جونیور رئیس F. B. I. نیویورک گفت در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام اتهامات عنوان شده علیه.

این کیفرخواست دوشنبه به عنوان صنعت مسابقه آمده است تحت بررسی زیر موجی از اسب مرگ و میر. با توجه به سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه اسب آسیب, پایگاه داده, نزدیک به 10 اسب در هفته به طور متوسط درگذشت در ایالات متحده racetracks در سال 2018 است.

به عنوان قبلا گزارش شده توسط The Daily Beastبیش از 30 اسب بود معدوم پس از مرگ خرابی در سانتا آنیتا پارک یکی از معروف ترین آهنگ ها در امریکا است. مرگ تقریبا متوقف مسابقه صنعت در جنوب کالیفرنیا و از آنجا که موجب تحقیقات توسط لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>