از شش نامزد در شب چهارشنبه دموکراتیک بحث مرحله دیابت ctq (D-MN) و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg باید یک معامله بزرگ مشترک دارند: آنها هر دو از میانه آنها هر دو تعدیل می شود و آنها هر دو به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن عمیق و مطیع بی میلی برای یکی دیگر.

در حالی که بحث نمایش مقدار زیادی از testy مبادلات بین نامزدها با تفاوت جدی در سیاست و سیاست—ایدئولوژیک متضاد بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ کردم به آن را در موارد متعدد—مینه سوتا سناتور سابق ایندیانا شهردار برخورد تلخی بیش نسبتا تفاوت های جزئی در سیاست و سیاسی ،

زمانی که Klobuchar بود پرسید: یک سوال در مورد آنچه که او انجام می دهد برای کمک به این جوان مستند نشده مهاجران شناخته شده به عنوان خیال Buttigieg در زمان افتتاح به اشاره است که او در مجلس سنا از حزب دموکرات در صحنه با بالاترین نرخ از تایید مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد و که او تا به حال رای به تایید تهمت نامزد به رهبری ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها.

“آیا شما می دانید که پیام می فرستد که” خواسته Buttigieg “در به عنوان چند زبانه دولت به عنوان نوادا به مهاجران؟”

Klobuchar پاسخ بود witheringly میانه در آن iciness.

“من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما پیت” او پاسخ داد. “اما اجازه دهید من به شما بگویم آنچه در آن مانند این است که در این عرصه است.” سناتور سپس در ادامه به دفاع از خود ثبت کرد و گفت که او مخالف ترین تهمت قضات و که او تا به حال به حمایت از CBP نامزد به دلیل پس زمینه خود را به عنوان یک حرفه رسمی.

پیش از آن در شب Klobuchar و Buttigieg نیز درگیر شدند بیش از یک مدیر سوال که مطرح شده یک قدم اشتباه سناتور ساخته شده بود پیش از آن در هفته هنگامی که او بر خلاف Buttigieg—نمی تواند به خاطر نام رئیس جمهور مکزیک در یک کمپین فروم. سوال موجب یک ردیف در مورد کسی که تا به حال بیشتر در انتخابات تجدید نظر در میانه.

“او در واقع گفت که من اصلا تجربه به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا” ادعا Klobuchar. “من کسی هستم که نه شما که برنده گسترده دولت و کنگره منطقه پس از کنگره منطقه. و من می گویند هنگامی که شما سعی در ایندیانا, پیت, برای, اجرا, آنچه برای شما اتفاق افتاده ؟ شما از دست بیش از 20 امتیاز به کسی که از دست داده به من, دوست, Joe Donnelly. بنابراین لازم نیست به من بگویید در مورد تجربه است.”

در پاسخ Buttigieg ترک خورده یک شوخی در هزینه مینه سوتا مورد علاقه پسر و Klobuchar سیاسی مربی. “اگر برنده شدن در یک مسابقه برای سنا در ایالت مینه سوتا ترجمه شده به طور مستقیم به تبدیل شدن به رئیس جمهور, من رشد خواهد بود تا در زمان ریاست Walter Mondale” او گفت:. “این متفاوت است.”

این است که به سختی در این فصل برای اولین بار در Klobuchar-Buttigieg دشمنی. روزانه وحش در گزارش ماه دسامبر که Klobuchar اردوگاه دیدم استراتژیک صعودی در پس از رفتن او همکار midwesterner همکار رقیب برای “خوب رای می دهند.” و به گزارش نیویورک تایمز در ماه نوامبر که فقط ذکر جنوب خم شهردار در یک گفتگو در سنا طبقه ساخته شده مینه سوتا سناتور “بسیار آشفته.”

این عناد بین دو ادامه داد: از طریق این بحث را بسته. زمانی که جشن به پایان رسید Klobuchar به سرعت خارج شد مرحله راه رفتن پشت Buttigieg بدون ظاهر شدن به یک کلمه می گویند. او در نهایت راه خود را به MSNBC مجموعه ای خاموش در چرخش اتاق که در آن khalil تنها ادامه داد.

“من فکر می کنم پیت تصمیم او برای رفتن به سعی کنید و پس از من است. که خوب است. من آرزو می کنم او می توانست سعی می شود دقیق زمانی که او آن را” او گفت: Chris Matthews. “من فکر می کردم چه او شخصی بود….\ آن را یک خطا و او تصمیم گرفت تا آن را محور حمله خود را”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de