شهردار پیت Buttigieg است حذف از انتخابات ریاست جمهوری

Category: دیلی بیست Comments: No comments

شهردار پیت Buttigieg است حذف از انتخابات ریاست جمهوری یک کمپین منبع می گوید The Daily Beast, پایان پیشنهاد ریاست جمهوری که رفت از تازگی به تهدید مشروع قبل از در حال اجرا به واقعیت های خشن از نامزدی روند.

“پیت است رفتن به جنوب خم خواهد شد و به سخنرانی امشب تعلیق مبارزات انتخاباتی خود گفت:” یک مشاور. “او معتقد بود ما می تواند ساخت چیزی بزرگتر از بزرگتر هر فرد و این چیزی است که او انجام داد.”

سابق South Bend شهردار برنده ترین نمایندگان در آیووا انجمن به پایان رسید و به طور غیر منتظره ای دوم نزدیک به سن. برنی ساندرز (I-VT) در نیوهمپشایر. اما او شک و تردید عمل پس از دو مسابقه: نوادا و کارولینای جنوبی است.

دومی اولیه در خصوص یک مشکل با Buttigieg به دست آوردن تنها درصد کمی از آمریکایی آفریقایی رای دادن. مبارزات انتخاباتی خود را پس از آن در مواجهه با یک انتخاب دشوار: به ماندن در این مسابقه از طریق تخته سنگ از مسابقات در سه شنبه و یا برای رها کردن پیشنهاد خود را با برخی امیدواریم که او می تواند رای دهندگان گله به بیشتر دوام متوسط فکر نامزد شده است.

کمپین دستیار کاهش یافته است به می گویند که Buttigieg بود حذف کردن برای اهداف تقویت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان موج بعدی مقدماتی. اما دستیار اشاره کرده است.

“او را به مسابقه چون ما سیاست شد کار نمی کند, واشنگتن نمی, قادر به ارائه راه حل های روزمره آمریکایی ها و مسائل سیستمیک خواستار اقدام فوری گفت:” aide. “و کسانی که به همان دلایل که چرا او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود. او معتقد است آن چیزی که حق انجام این کار برای کشور ما و آنچه که ما نیاز به انجام به درمان یک کشور تقسیم شده است.”

Buttigieg آگاهانه در مبارزات انتخاباتی خود کارکنان است که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود حدود 5:30 p. m. روز یکشنبه. او انتظار می رود که به صحبت می کنند و بعد در شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>