MANCHESTER, New Hampshire—پیت Buttigieg سابق شهردار یک شهرستان میانه با بیش از 100,000 ساکنان می خواهد رای دهندگان جمع آوری شده در اینجا در منچستر یک شهر با جمعیت حدود همان اندازه می دانم که او تا به چیزی مشترک با آنها.

او همچنین می خواهد به آنها را می دانیم که جو بایدن نمی کند.

سابق South Bend شهردار آغاز سخنرانی خود در مک اینتایر-شاهین 100 Club, شام, دولت حزب دموکراتیک بزرگترین سالانه جمع آوری کمک در شنبه شب با یک آشکاری در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که همه اما اذعان قبل از شب که از او بعید به پیروزی اولیه در فوریه. 11.

“من می دانم که برخی از آنها میپرسند: چه کسب و کار جنوب خم شهردار باید به دنبال بالاترین مقام در زمین” Buttigieg آغاز پرداختن بایدن بدون ذکر او را با نام. “شما لازم نیست که یک دفتر در واشنگتن, شما لازم نیست که دهه تجربه در استقرار شهر شما شهردار نیست حتی بزرگترین شهرستان در کشور است.”

“این بیشتر شبیه Manchester, New Hampshire,” او گفت: برای تشویق.

Buttigieg نظرات آمده است که بایدن تشدید حملات بر 38 ساله شهردار سابق فقط یک روز پس از آنها sparred در طول هشت دموکراتیک بحث است. سابق معاونت ستاد انتخاباتی در نیاز ناامید از اصلی افزایش پس از آمدن در جایگاه چهارم در آیووا قفقاز منتشر شده جدید دیجیتال تبلیغ ظاهر می شود برای به حداقل رساندن حریف خود را تجربه به عنوان یک مقام های محلی در ایندیانا است.

نقطه ای با عنوان “پیت رکورد” تضاد بایدن و Buttigieg سوابق—با توجه بایدن در زمان مذاکره قابل توجهی قطعه از قانون تحت سابق باراک اوباما رئیس جمهور نسبت به نسبتا کوچکتر دستاوردهای یک شهر کوچک در ایندیانا است.

Buttigieg که لذت بردم قابل توجه پست-نظرسنجی آیووا, افزایش, موفقیت, پیچ خورده آگهی نقطه را به نفع خود برنده تشویق خروشان.

“که من می گویند که بسیار نکته زیرا آمریکایی ها در کوچک روستایی و صنعتی جوامع و بله ما در بزرگترین شهرستانها در حال خسته شدن کاهش می یابد به یک punchline با سیاستمداران واشنگتن و آماده برای کسی که به صدای آمریکا سرمایه است. و این است که چگونه ما می رویم به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Buttigieg گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de