شهرداران نگاه به هر یک از دیگر و نه مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

شهرداران به نمایندگی از برخی از کشور های در حال ظهور نقاط داغ برای coronavirus ها با تکیه بر یکدیگر — و نه دولت فدرال — به عنوان آنها در تلاش برای جلوگیری از شهرستانها خود را از تبدیل شدن به بعدی, New York.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است تلاش “به خصوص پاسخگو به” مناطق که در آن یک رشد در موارد شناخته شده مانند شیکاگو و دیترویت, دنور و شهرستانها در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و لوئیزیانا.

“وجود دارد یک سری از شهرهای دیگر … که ما مشاهده شده است بسیار با دقت” پنس روز چهارشنبه در کاخ سفید است. “و در حالی که ما در حال شروع به دیدن برخی از تشویق اخبار ما می خواهیم کارکنان مراقبت های بهداشتی در آن جوامع به دانستن به صورت مسلم است که ما در حال رفتن به حرکت منابع به آن مناطق که در آن ما می بینیم قابل توجهی شیوع.”

برخی از رهبران شهر نیست نگه داشتن نفس خود را. با استناد به میراث توفان کاترینا در آتلانتا شهردار Keisha لنس کف او گفت کارکنان “خدا نگهدار کودک که کردم خود به خود.”

“ما را به انجام بسیاری از مراحل نمی دانستند چه دولت فدرال را انجام دهد اما فرض ما را به آن مراجعه به تنهایی” او گفت: POLITICO. “امیدوارم همه از چیزهایی است که آنها ادعا می کنند می خواهند به شهرستانها و جوامع ما خواهد شد. اما وضعیت من شده است ما فرض می کنیم که چیزی در حال آمدن است و ما باید برای انجام این کار در راه است که مناسب برای جامعه ما است.”

به جای کف کرده به دنبال حمایت از همتایان خود در شهرستانها عمده دست و پنجه نرم کردن با شبیه شیوع است. در حالی که آتلانتا شده است به یک رهبر در مورد مسائل مانند خطر پرداخت برای کارگران خط مقدم کف گفت: همچنین به دنبال سیاست از دیگر شهرستانها.

او گفت که او مدل آتلانتا ماندن در خانه پس از سفارش, سان فرانسیسکو, شهردار لندن نژاد را گرفت, پیام نشانه از بیرمنگام, Ala., شهردار Randall Woodfin قصد دارد به جمع کردن کمک مالی برنامه برای ساکنان شبیه به آنچه شهردار ملوین کارتر انجام داده است در St. Paul, Minn., و خطاب به شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti. کف نیز در متن موضوع با حداقل 10 دیگر شهرداران.

“برای به عنوان بسیاری از شهرداران که من رسیده ام به برای راهنمایی و کمک من تا به حال به عنوان بسیاری از رسیدن به من,” او گفت:.

همکار شهرداران پیشگام روش های رایج دیگر معضلات عنوان موارد Covid-19 بیماری ناشی از منحصر به فرد coronavirus را نصب شده است.

نیواورلئان که در آن بیش از 5000 موارد تایید شده اند و 208 مردم فوت کرده اند, منتشر شد مجموعه ای از دستورالعمل های این هفته در خو یش, خانه های مراسم تشییع جنازه و تدفین.

“این Covid-19 شیوع ایجاد کرده است یک تراژدی در یک تراژدی: به خطر انداختن راه ما ساکنان خود را آماده مرحوم آنهایی که عشق را گذاشته است برای استراحت و به اشتراک گذاری در غم و اندوه خود را در این راه ما به عادت است. و آن را نمی خواهد هر گونه آسان تر” شهردار LaToya Cantrell گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

ابتدا در نیمه شب جمعه, مشتریان, ورود به لوس آنجلس فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, هتل ها, تاکسی و سواری-نقطه وسایل نقلیه مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک های پارچه ای. می توان آنها را رد و خدمات در صورتی که موفق به رعایت.

منظور همان است که Garcetti اعلام کرد در روز سه شنبهنیز نیاز به کسب و کار ضروری کارکنان به سایش پوشش صورت و کارفرمایان باید پوشش هزینه.

“ما نیاز به حفاظت از هر کارگر در خط مقدم از این بحران” Garcetti گفت. “هر یک از ما پاسخ اول در این اورژانس است. هر کارفرما باید حفظ کارکنان امن و بنابراین باید Angelenos سایه این کسب و کار است.”

رهبران محلی را توسعه داده اند راه برای به اشتراک گذاشتن این بهترین شیوه در میان خود. شهردار Bryan بارنت روچستر هیلز, Mich., رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانس شهرداران میزبان هفتگی تماس با شهرداران به عنوان بلومبرگ Philanthropies و دانشگاه هاروارد.

“این همه را با شهردار سیاتل. او در اول ما تماس بگیرید,” تام گفت: کوکران مدیر عامل و مدیر اجرایی ایالات متحده در کنفرانس شهرداران. “شهردار سیاتل است گفت:” اجازه بدهید به شما بگویم آنچه که من اشتباه بود و آنچه که من باید انجام داده ایم و هنگامی که این بازدید شما, شما باید زیر را انجام دهید.’ تو این گروه باور نکردنی از مردم که زندگی می کنند با استفاده از این, و آنها فقط می خواهم بپرسم چگونه دیگر شهرداران در حال انجام آن است.”

بارنت شهردار شیکاگو لری Lightfoot و دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ به آدرس صدها نفر از شهرداران و شرکت در یک Q&A در یک کنفرانس تلفنی صبح روز جمعه.

پشت سر هم از محلی همکاری در بخش پاسخ به خلاء قدرت توسط دولت فدرال. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او حاضر به موضوع در سراسر کشور از اقامت در خانه دستور و اصرار داشت که آمریکا و دولت های محلی باید سرب در همه گیر پاسخ.

در همان زمان, تهمت و اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار ادعا می کنند به marshaled بی سابقه تلاش برای کانال لوازم پزشکی به مناطق که به آنها نیاز دارید بیشتر. اما برخی از رهبران در معرض خطر شهرستانها می گویند آنها هنوز هم برخی از تجهیزات آنها نیاز دارند در صورت افزایش موارد است.

در نیروی کار روزانه اخبار جلسه یکشنبه شب پنس برجسته فیلادلفیا به عنوان “منطقه از نگرانی های خاص” و گفت که او می خواهم مطمئن پنسیلوانیا فرماندار تام ولف “است که ما در حال رفتن به ادامه جریان منابع و پشتیبانی برای آن جامعه است.”

اما فیلادلفیا مدیر عامل برایان گفت: Abernathy سیاسی است که در حالی که شهر “خیلی راحت” با تعدادی از دسترس تخت بیمارستان آن را همچنان به مبارزه برای به دست آوردن N95 ماسک. عدم فولاد لباسهای نیز تبدیل شدن به یک موضوع Abernathy گفت.

“همه این موارد برای حفظ سلامتی ما مراقبت کارگران و اولین پاسخ دهندگان امن محدود,” او گفت:. “ما سیستم مراقبت های بهداشتی در حال سهمیه بندی و انجام آنچه آنها می تواند به کاهش تقاضا هنوز هم نگه داشتن کارگران خود را امن است.”

Abilene, تگزاس, شهردار آنتونی ویلیامز همچنین گزارش داد کمبود در تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE.

خانه نظارت کمیته منتشر شد یک سند چهار شنبه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی نشان ناکافی توزیع PPE و تجهیزات پزشکی به ایران از ملی ذخایر.

“در این سند … نشان می دهد که دولت فدرال توزیع شده است فقط کسری از تجهیزات حفاظت شخصی و انتقادی لوازم پزشکی که بیمارستان های ما و پزشکی اولین پاسخ دهندگان به فوریت نیاز” Rep. کارولین Maloney (D-n. y.) که ریاست این کمیته در بیانیه ای گفت:. “در حال حاضر که ملی ذخیره شده است تهی از تجهیزات مهم به نظر می رسد که دولت این است که خروج متحده به دفع کردن برای خود به تکاپو باز بازار برای این منابع کمیاب و با یکدیگر به رقابت و سازمان های فدرال در یک هرج و مرج رایگان برای همه مناقصه جنگ است.”

این یک انتقاد است که به گل نشسته دولت پس از این ویروس شروع به مارپیچی خارج از کنترل در ماه گذشته. ایالات متحده در حال حاضر رهبر جهان در گزارش Covid-19 عفونت توسط یک حاشیه گسترده ای با صدها نفر از هزاران نفر بیشتر موارد از اسپانیا و ایتالیا و آلمان. شهر نیویورک توسط کانون ملی شیوع با بیش از 5 ، 000 مرگ و میر, اگر چه میزان بستری شدن در بیمارستان شروع به ایجاد ثبات نشان می دهد شیوع این بیماری ممکن است در اوج وجود دارد.

مقامات در برخی از شهرستانها می گویند تماشای نیویورک اضافه شده است ضرورت به پاسخ آنها — و امیدوارم کمک به جلوگیری از یک نتیجه مشابه.

Lightfoot پنجشنبه به خبرنگاران گفت که او شخصا در تماس با شهردار نیویورک, بیل د Blasio و درگیر با دیگر شهرداران.

“ما باید روابط قوی در سراسر کشور,” او گفت:, اذعان, Los Angeles, San Francisco, سیاتل و پادشاه شهرستان بشویید. “ما تلاش کردیم که امکان استفاده از درس های آموخته شده از کسانی که در حوزه های قضایی است.”

فیلادلفیا بسته غیرضروری کسب و کار همان روز نیویورک بود که گفت: Abernathy قرار داده و آنها را “کمی از مقابل گسترش یافته است.”

“رک و پوست کنده ما نشده اند ممکن است اگر ما تا به حال مشاهده شده است, نیویورک,” او اضافه شده است.

شیعه Kapos و Renuka Rayasam کمک به این گزارش.
————

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>