در اکتبر 2015, آزادی های پارلمانی از بنیانگذاران جیم اردن کمک بلوک کوین مک کارتی پیشنهاد برای تبدیل شدن به مجلس. سه سال بعد اردن ناموفق به چالش کشیده مک کارتی برای رهبر اقلیت زیر دموکراتیک تصاحب خانه.

در عین حال در حال حاضر زمانی که مک کارتی نیاز به یک جمهوری خواه حمله سگ به سختی حزبی انتساب خود را به “رفتن به پسر” اردن است.

مک کارتی افزود اردن به خانه هوش کمیته در ماه نوامبر که به عنوان پنل شد ground zero برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تلاش است. اردن یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترین مدافعان صریح در این مصیبت. علاوه بر اردن در حال حاضر به عنوان بالا جمهوریخواه در هر دو قوه قضائیه و نظارت و اصلاحات کمیته دو قدرتمند نوشته های او تنها از طریق مک کارتی را پشتیبانی می کند.

و در روز پنج شنبه, مک کارتی به نام اردن به عنوان یکی از پنج جمهوری خواهان در کمیته انتخاب ریاست مجلس اکثریت شلاق جیم Clyburn (D-S. C.) برای کمک به نظارت بر توزیع coronavirus بودجه امداد.

مانند مک کارتی اردن نیز یک بازدید کننده مکرر به دفتر بیضی یا یک گیرنده ریاست جمهوری تماس های تلفنی. و اردن را سبک رزمی نقش به شدت به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ویژگی های کلیدی — همیشه در این حمله هرگز دفاع کند.

اتحاد با مک کارتی می آید به عنوان اوهایو قانونگذار مشخصات بالا می رود در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران شکلگیری از آزادی حزبی بمب پرتاب موفق جمع آوری کمک مربی به نمایندگان مجلس و ریاست جمهوری رفیق.

“من اعتقاد دارم که انتخاب پنل ‘استیضاح فاز 2″ و اگر پس از ارسال شما پیت بول برای این رویداد گفت:” Rep. Paul Mitchell (R-I.), یک عضو جمهوریخواه رهبری است. “من مطمئن هستم که آن را می سازد مردمی در کاخ سفید بیشتر راضی است.”

مک کارتی و رهبران ایران به شدت مخالف ایجاد Clyburn کمیته انتخاب و دیدن آن را به عنوان دموکراتها تلاش برای راه اندازی “استیضاح 2.0” در برابر تهمت بیش از دست زدن به او از coronavirus بحران است. اقلیت شلاق استیو Scalise (R-لا.), که او نیز نیست ترس از مخلوط کردن آن با دموکرات ها را در خدمت به عنوان عضو در پانل.

برخی از جمهوری خواهان بود خواست مک کارتی برای تحریم پنل استدلال آن را فقط اعتبار دموکراتیک به رهبری تلاش کنند. سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) نام برخی از خود شدیدترین پارتیزان به Clyburn پانل نیز از جمله مظنونان حمله به دانشگاه ماکسین واترز (D-کالیفرنیا.) — چه کسی مغلوب ساختن پیشی جستن است ناودان به عنوان “دیوانه ماکسین واترز” و جیمی راسکین (D-Md.), صریح دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

اما در نهایت ایران با رهبری تصمیم گرفت از آن بهتر است به یک صندلی در پشت میز به طوری که آنها می تواند سوار شدید دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر. انتخاب پانل انتظار می رود که در مرکز کنگره نظارت اقدام در ماه های آینده.

اردن گرفته شده نقش سرب در توصیف coronavirus Clyburn پنل به عنوان یک سیاسی تلاش برای تار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شش ماه گذشته از انتخاب مجدد مبارزه است. که باعث شد برخی از دموکرات ها به تلافی در مورد اردن از تاریخ خود به عنوان یک عضو از بنغازی کمیته را انتخاب کنید که به گل نشسته هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری — که مک کارتی یک بار نشان داد تا به حال آشکارا هدف سیاسی.

“ما از ترس این کمیته را انتخاب کنید چیزی بیش از بلندگو سیاسی از یک بحران در اخرین تلاش برای حمله به رئیس جمهور پس از استیضاح شم و دیگر جادوگر شکار موفق” اردن در بیانیه ای گفت. “کمیته نظارت و کمیته های مربوطه بیش از مجهز برای اطمینان از پاسخگویی برای مالیات دهندگان. به جای تکیه بر آنها بلندگو پلوسی قرار دادن جو بایدن کلید خانه مدافع مسئول قدرتمند پنل جدید که بیشتر شبیه به یک بازوی DNC از کنگره ایالات متحده است.”

به دموکرات اردن دیده می شود به عنوان یکی از متعصب تهمت مدافعان که به ظاهر توضیح و دور از هر گونه رفتار رئیس جمهور, مهم نیست چقدر ظالمانه است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ بیشتر وحشی حزبی مدافع از جیم اردن در سراسر استیضاح در مجلس گفت:” راسکین که او نیز درهم علنا با اردن به تازگی بر سر این موضوع که آیا کاربران باید پوشیدن ماسک صورت در طول coronavirus بیماری همه گیر. “او یک مرد از استعداد واقعی اما در جایی که قانون اساسی مناسب در آن منافع عمومی مناسب ، آن را برای من روشن نیست.”

“شما باید یک حرفه ای از دفاع از افرادی که سوء استفاده از قدرت خود” راسکین اضافه شده است.

اما برای بسیاری از جمهوری خواهان اردن نبرد-آزمایش جنگجو که می داند که چگونه به فشار تهاجمی پیام. او با بازی نقش بازیگران در خانه استیضاح نبرد سال گذشته به عنوان یک عضو موقت از هوش کمیته — یک حرکت بود که با تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن اما فعال توسط مک کارتی.

در اوایل این سال ایران با نمایندگان مجلس — با مک کارتی برکت — انتخاب اردن به عنوان رتبه جمهوری خواه در قوه قضائیه کمیته امیدوار به قرار دادن تهمت شدیدترین مدافع در خط مقدم مبارزه با نظارت دموکراتیک تلاش.

پیشین نوشته. علامت مراتع (R-N. C.) در ضمن شنود گذاشته شد به رتبه عضو در نظارت. زمانی که مراتع استعفا از کنگره برای تبدیل شدن به مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد مارس در اردن, در زمان بازگشت به کمر در نظارت. و با این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشتن قانونگذاران دور از پایتخت وجود دارد هیچ برنامه فوری برای جایگزین کردن اردن ترک او را به عنوان بالا جمهوریخواه بر دو کلید پانل.

اردن به دست آورده است رهبری اعتماد و دیده می شود به عنوان یک بازیکن تیم وارونه از او چگونه دیده می شد فقط یک زمان کوتاه پیش. اوهایو جمهوری — اولین انتخاب شده به کنگره در سال 2006 — یک خار در کنار ایران با رهبری زمانی که آنها در اکثریت است.

اردن و مراتع با استفاده از hard-خط محافظه کار خانه آزادی حزبی به بعد از مک کارتی و دیگر رهبران حزب اغلب مخرب بالا آمریکا قصد دارد در هزینه های صورتحساب و یا اقدامات دیگر. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد این جفت ارز را بیش از رهبری را سر به گام برنامه های خود را به طور مستقیم به رئیس جمهور, بازی, به ترین غرایز متضاد در بالا مشخصات مسائل. اردن و مراتع کمک فشار تهمت به شرکت در این فاجعه 2018 خاموش کردن دولت به عنوان مثال با وجود سنگین مخالفان از مک کارتی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.).

مک کارتی را تازه کشف شده داد با اردن است که مطمئن شوید که برای به دست آوردن او را ستایش دیگران با محافظه کاران پایین جاده پشتیبانی کالیفرنیا جمهوری خواه ممکن است نیاز اگر ایران برنده نیست پشت خانه در ماه نوامبر.

این است که “همه چیز در مورد داخلی حزب جمهوری خواه سیاست” griped یک توافق داشتند ، “دلجویی سخت حق در همه هزینه ها.”

در عین حال جمهوری خواهان بارها و بارها توضیح داده اردن توانایی برای کمک به تقویت مشخصات اعضای جوان به عنوان یک دلیل او را پرورش شدید وفاداری در میان همکاران خود را. تشکر. مت Gaetz فلوریدا گفت: اردن ساخته شده است که یک تلاش هماهنگ برای مربی تاریخ قانونگذاران از جمله خود را به عنوان به خوبی به عنوان مظنونان حمله به دانشگاه Elise Stefanik نیویورک و کلی آرمسترانگ جدید داکوتای برای تبدیل شدن به بیشتر موثر در بالا مشخصات جلسات. تشکر. جیمی وارد (R-Ky.) گفت: اردن اجازه می دهد تا کمتر سران به نقش بازیگران در جلسات کمیته که از ویژگی های مسائل مربوط به آنها در مورد مراقبت از و به خوبی می دانم.

یکی دیگر از مزیت بزرگ برای اردن است که خود را در حال رشد, مشخصات ملی به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد تبدیل شده و او را به جمع آوری کمک های مردمی قدرت ، اردن $2.6 میلیون پول نقد در دست و fundraised برای ده ها تن از GOP همکاران.

متعدد نمایندگان مجلس نیز اعتبار مک کارتی با اینکه مایل به کنار او سؤالی درباره روابط میان عراق با اردن برای خوب از حزب جمهوری خواه کنفرانس.

“آن را می گوید زیادی در مورد مک کارتی بیش از حد است که او به اندازه کافی امن برای استفاده از این مرد که زد در برابر او برای بلندگو. آنها هر دو همراه بزرگ در حال حاضر” وارد گفت. “آنها قوی تر کار بیش از این هم با یکدیگر مبارزه.”

Comer به یاد می آورد اردن در ائتلاف با مک کارتی چند هفته پیش به تصویب یک لایحه دو حزبی به روز رسانی فدرال نظارت قوانین بود که panned آزادی حزبی. Comer گفت: اردن ایستاد در برابر متحدان دیرین خود را برای کمک به را در مورد این لایحه ،

“جیم عالی محقق و یک تیم عالی” گفت: Rep. اندی Biggs (R-Ariz.), یک محافظه کار سخت-بوش که در خدمت در قوه قضائیه پنل و رئیس جدید از آزادی حزبی. “او به گل نشسته خود را در دستیابی به حقیقت و بنابراین من فکر می کنم او یک انتخاب ایده آل است.”

“جیم است که ما با استعداد ترین عضو و جیم است که ما سخت ترین کار عضو. کوین است که ما دوست داشتنی ترین عضو. با هم, آنها ساخته شده یک تیم بزرگ” اضافه شده Gaetz.

“هر دو [مک کارتی و اردن] تشخیص نقاط قوت خود و نقاط ضعف و هر دو متوجه شده اند که آنها با هم کار به عنوان یک تیم” او گفت:. “من فکر نمی کنم که تحقق خواهد رخ داده در هنجارهای واشنگتن وجود ندارد بوته استیضاح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر