مک کانل و Pelosi قرعه کشی coronavirus خطوط نبرد

میچ مک کانل و نانسی پلوسی در یکی دیگر از coronavirus البته برخورد.

به عنوان سخنران پلوسی آماده خانه به تصویب فراگیر “فاز 4” قوانین اقتصادی در بهار امسال مک کانل رهبر اکثریت سنا پرتاب آب سرد بر دموکراتها امیدوار است برای مقابله با بحران با تقویت زیرساخت ها هزینه و برنامه های اجتماعی است.

“من قصد ندارم به اجازه می دهد این فرصت را برای دموکرات ها برای رسیدن به نامربوط سیاست موارد آنها نمی خواهد در غیر این صورت قادر خواهید بود به تصویب” مک کانل گفت: در هیو هویت برنامه رادیویی صبح روز سه شنبه.

آمریکا نشان داد در دوشنبه آنها در حال حاضر شروع به کار بر روی خود قانون. اما مک کانل گفت: از آن می تواند روز های هفته اگر نه قبل از او اکثریت مورد بررسی قرار داده است آنچه مورد نیاز است در علاوه بر این به هفته گذشته 2 تریلیون دلار محرک لایحه.

جمهوری خواهان را انتقاد دموکرات ها’ برنامه های در خانه با سن. پت Toomey (R-Pa.) اعلام این هفته که اگر لایحه دیگری مورد نیاز است “این را باید وسیله ای برای سخنران پلوسی را حزبی محدود لیست آرزو” به طور خاص هجوم هر گونه تلاش برای بازگرداندن ایالتی و محلی کسر مالیات برای ثروتمندان متحده است. اما در آشکار prebuttal به مک کانل پلوسی گفت: روز سه شنبه “صبح جو” که او می شنود “مردم گفت:” آنها در حال انجام این آرزو لیست.’ و این طوری نیست.”

“ما توافق کرده اند که در مذاکرات ما که همه چیز را که ما در حال انجام است خاص به کروناویروس چالش” پلوسی گفت: در حال تیک تاک کردن آب سطحی و حمل و نقل زیرساخت و پهنای باند برای مردم کار از خانه. “ما ممکن است تفاوت های ما, اما ما باید برای پیدا کردن مشترک ما زمین است.”

هنوز مک کانل و Pelosi هرگز تا به حال به خصوص گرم رابطه با Pelosi دوبله مک کانل یک “rogue رهبر” در اوایل این سال و مک کانل سرزنش او برای به تأخیر انداختن هفته گذشته قانون و تلاش به رئیس مجلس سنا.

وجود دارد هنوز هم باقی مانده احساسات بد از فوق العاده خطرناک تلاش برای عبور از 2 تریلیون دلار اضطراری لایحه. پلوسی می خواستم بالا رهبران کنگره به مذاکره است که قانون اما مک کانل رد او را در یک تماس تلفنی. Pelosi بازگشت به واشنگتن به فشار علیه ایران با تلاش برای شکل دادن به قانون و بدون او.

در حال حاضر پلوسی می توانید با استفاده از آینده فاز 4 لایحه به reassert دموکرات اولویت مرخصی استعلاجی و محرک های جدید هزینه های برنامه.

“تصور کنید که در مورد بیمار بودن و فقط حتی با داشتن هر گونه منابع برای رسیدگی به نیازهای خانواده خود را. ما باید کار مهمی را انجام دهد. دوباره سه اسکناس به شدت دو حزبی” او گفت:. “و آنچه که ما انجام خواهد شد و هر دو حزب نیز هست.”

مک کانل گفت که نظر هر خانه بیل در لنز رونالد “ریگان پیشنهاد [چگونه] ما نگاه روس ها: اعتماد اما بررسی است.”

اوایل موقعیت از دو رهبر نشان می دهد که بعد از مرحله امداد قوانین برای رمان coronavirus ممکن است به دنبال یک سنتی راه تقسیم دولت از سریع تلاش برای تصویب هفته گذشته اورژانس بسته است. در مرحله بعدی از کنگره پاسخ می تواند به جای یک دشوار weekslong عمومی مبارزه بین دموکرات ها و جمهوری خواهان به کنگره نهفته در زنگ تفریح حداقل تا مارس 20 و احتمالا دیگر.

علاوه بر این رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را ممکن است احیای تلاش برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد در این سال در مرحله بعدی با توجه به کنگره و مشاوران موبایل و کامپیوتر است که می تواند التهاب و تنش در هر دو طرف. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر که او را تماشا پلوسی ظاهر در “صبح جو” برای دیدن “آنچه که حرکت او برنامه ریزی شده بود به بیشتر صدمه دیده کشور ما است. در واقع به غیر از معمول شکایت که من یک فرد وحشتناک او نبود بد است.”

اما تهمت نیز به نظر می رسید گاهی به برخی از Pelosi برنامه های چند دقیقه بعد به tweeting که با نرخ بهره پایین در کنگره را “بسیار بزرگ و BOLD” 2 تریلیون دلار زیرساخت لایحه. تا کنون کنگره جمهوری خواهان شده اند سرد به این ایده.

به دموکرات ها در هر دو مجلس نمایندگان و سنا وجود دارد کمی سوال که آیا وجود خواهد داشت بیشتر قوانین مورد نیاز در نهایت به خصوص که شیوع این بیماری همچنان به گسترش و داد و بیداد بخش از اقتصاد را وادار به میلیون ها نفر بر روی بیکاری رول و سازندگان: کسب و کار است.

“به وضوح وجود دارد احتمالا یک چهارم و شاید یک پنجم قبل از ما به پایان رسید” سناتور. بن کاردین (D-Md.) گفت.

Rep. جاش Gottheimer (D-N. J.) استدلال کرد که اولین تراشه ها جای دادند از کمک های اضطراری به سادگی برای جلوگیری از خونریزی در اقتصاد نه به خار بازیابی. بعدی لایحه گفت: نیاز به سرمایه گذاری در زیرساخت ها در واقع کمک به مردم به شغل. “اولین صورتحساب آنها بیشتر نجات و امداد از محرک” Gottheimer گفت.

اما مک کانل بود noncommittal پرسید که هویت مورد چشم انداز از دیگری بسته است. او گفت که وزارت خزانه داری نیاز به برش چک به آمریکایی ها است و کنگره نیاز به ارزیابی آنچه به 2 تریلیون دلار فقط تزریق به اقتصاد را برای کارگران بیکار و کسب و کارهای کوچک.

“این لایحه تنها به قانون امضا جمعه گذشته است. پس از آن تنها قانون برای مدت چهار روز و سخنران در حال حاضر صحبت کردن در مورد یکی دیگر از لایحه” مک کانل گفت. “او نیست پیشنهاد خانه می آیند حتی به جلسه تا 20 مارس و گفت: من همان چیزی که پس بیایید ببینید که چگونه همه چیز می رویم و پاسخ درآمده است.”

مک کانل را تعهد یک چیز ، وقتی پرسید که آیا هویت سنا خواهد سر تایید مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد او پاسخ داد: “شعار من برای بقیه سال است به ترک هیچ جای خالی در پشت.”

سارا فلک هدر Caygle و پنجم Forgey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر