مک کانل و پلوسی را نبرد بعدی: چگونه به کمک 40 میلیون بیکار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بحث بر سر اینکه آیا کنگره آمریکا به تصویب دور جدیدی از کمک های همه گیر شده است. در حال حاضر آن را فقط یک سوال از آنچه در بسته.

پس از مسواک کردن دموکرات ها در یمن برای کمک بیشتری سنا جمهوری خواهان در حال حاضر می گویند بعد از عمده coronavirus بسته است به احتمال زیاد به حرکت در هفته های آینده. و یک کلید درگیری پیش رو خواهد بود بیش از چگونه به کمک 40 میلیون آمریکایی از کار.

تغییر می آید که دولت از رشد اقتصادی بدتر و بیشتر اوباما و تماس به عمل است. اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) در حال حاضر روشن خواهان را پشتیبانی نمی کند یک پسوند اضافی مزایای بیکاری کنگره به تصویب رسید در ماه مارس است. توافق قانونگذاران می گویند که کمک های اضافی — که منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه — فراهم می کند یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار و برخی از آنها در حال حاضر پیشنهاد جایگزین آنها می توانند تجمع پشت سر گذاشت.

دموکرات شمارنده است که کنگره باید گسترش منافع برای میلیون ها نفر در تلاش برای پرداخت صورتحساب به عنوان ایالات متحده چهره ترین آن نامشخص اقتصادی آب و هوا در نسل. به طور منظم بیمه بیکاری آنها توجه داشته باشید را پوشش می دهد فقط نیمی از کارگران به طور متوسط پرداخت.

در واقع برخی از دموکرات ها می خواهید برای رفتن بیشتر است. رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) است eyeing فشار به صورت خودکار کراوات مزایای بیکاری به وضعیت اقتصاد با توجه به سنا aide — یک حرکت است که قبلا گزارش شده است. حامیان اتوماتیک, تثبیت کننده ایده که سخنران نانسی پلوسی نیز علنا تایید می گویند این امر جلوگیری از کشمکش سیاسی است که می تواند در غیر این صورت تهدید به نگه دارید تا مقدار مورد نیاز کمک.

تقسیم بیش از مزایای بیکاری است به احتمال زیاد به سطح به عنوان یکی از بزرگترین flashpoints برای مک کانل و پلوسی به عنوان آنها منجر احزاب در مذاکرات در آینده عمده کمک بیل. نتیجه را تعیین خواهد کرد نه فقط چقدر کمک می رود به حدود 1 در 4 بیکار آمریکایی ها اما چگونه این احزاب می تواند موقعیت خود را در یک نبرد در مبارزات انتخاباتی که در آن کنگره و کاخ سفید هستند تا برای grabs.

مک کانل گفت: در لوییویل بیش از سنا یادبود روز زنگ تفریح که او “هنوز هم به نفع بیمه بیکاری” اما او به شدت انتقاد اضافی 600 $در هر هفته کارگران بیکار را تحت مراقبت عمل می کنند که او گفت: مانع صنایع خاص’ توانایی برای بازگرداندن کارگران به عنوان اقتصاد بازگشایی.

“آنچه که من فکر کردم اشتباه بود پاداش ما اضافه شده است که کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور می گویند آن را سودآور به کار می کند. که دقیقا مخالف آنچه ما می خواهیم انجام دهیم” مک کانل گفت. ایران با رهبر همچنین قول داد برای پایان دادن به افزایش مزایای بیکاری در تماس اخیر با آمریکا.

دموکرات ها اما, اند مصمم است که کنگره نمی تواند قطع اقتصادی که راه نجات است.

“آنها گفته ام که آنها نمی خواهند کارگران برای دریافت این پول است که آنها نیاز به پرداخت اجاره بها و مواد غذایی” بهداشت ، Ron Wyden (D-سنگ.), که مذاکره بیکاری مقررات در ماه مارس بسته استدلال در یک مصاحبه. “آن منقضی ژوئیه 31. و ما را ببینید اگر آنها می خواهند همه کسانی که به کارگران صدمه زدن به تمام تابستان طولانی است.”

بحث بر سر نقش دولت در حمایت از کارگران بیکار می آید در میان بدترین اقتصاد از رکود بزرگ و به عنوان هر دولت شروع تدریجی بازگشایی اقتصاد آن است.

برخی از کسب و کار — به خصوص در صنایع مانند مواد غذایی خدمات در حال تلاش برای بازگرداندن کارگران که قبل از همه گیر حقوق مطابقت ندارد خود را در زمان بیکاری. دیگر کارگران شکایت کرده که قبلی خود را پرداخت نیست به اندازه کافی برای توجیه خطر از کار به عنوان یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 مردم همچنان به گسترش است.

افزایش مزایای بیکاری تقریبا افتاد تا 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد تنها چند ساعت قبل از آن تصویب شده توسط سنا در ماه مارس است. چند جمهوری خواهان به رهبری سناتور. بن Sasse (R-Neb.), تهدید به نگه دارید تا این لایحه به دلیل ارائه که شومر به نام “بیمه بیکاری در استروئید.”

در حال حاضر حتی جمهوری خواهان بودند که در ابتدا به افزایش در منافع در حال نشان دادن علاقه کمی در گسترش آنها.

“آینده coronavirus تسکین قانون باید ارائه یک سیستم بهتر برای کمک به مردم تمام اما نه دریافت بیشتر از طریق جبران خسارت بیکاری از آنها قبلا درآمد” سناتور. سوزان کالینز (R-مین) در بیانیه ای گفت.

Collins یکی از تنها دو سناتور دموکرات در کنار کوری گاردنر از کلرادو به مخالفت با Sasse اصلاح کلاه مزایای کارگران حقوق و دستمزد قبلی.

در نشانه آن است که قانونگذاران در حال حاضر مشتاق به خار یک بهبود اقتصادی نه تنها گسترش راه نجات اعضای هر دو طرف باید در معرفی قوانین به تازگی برای افزایش اشتغال با “بازگشت به کار” طرح.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) است فشار به دولت فدرال کمک مالی کسب و کار’ payman در طول بیماری همه گیر. سناتور. راب پورتمن (R-Ohio) یک پیشنهاد است که به کارگران با اضافی $450 در هفته جایزه در بالای دستمزد فعلی خود را به عنوان انگیزه ای برای بازگشت به کار — ایده ای که گرفتار شده کاخ سفید ،

“ما نیاز به سیاست هایی که تشویق آن دسته از افراد است که می تواند به بازگشت به محل کار خود برای کمک به اقتصاد ما رفتن دوباره” پورتمن در بیانیه ای گفت. ارشد کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: به تازگی در رادیو فردا که پورتمن طرح “یک ایده خوب” و “چیزی که ما به دنبال در با دقت بسیار.”

حتی به عنوان دموکرات ها پشت یک فرمت از مزایای برای کسانی که از کار بسیاری نیز برای حمایت بیشتر تهاجمی قصد دارد برای صرفه جویی در شغل.

ایالت و سناتور ” مارک وارنر (D-Va.) یک پیشنهاد پشتیبانی شده توسط میانه رو و لیبرال دموکراتیک حزبی — به عنوان به خوبی به عنوان شومر — به طور چشمگیری گسترش حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی. مشابه ارائه, از Rep. استفانی مورفی (D-Fla.), شد و با حمایت خانه.

وارنر گفت: در مصاحبه ای می تواند وجود داشته باشد “برخی از همکاری” بین پیشنهاد خود را و پورتمن در نشانه آن است که برخی از اجماع می توان یافت که هر دو حزب شروع مذاکرات به صورت جدی.

“بسیاری از آنچه ما متمرکز بر این است که آن دسته از کارمندانی که در این نقطه شده است furloughed چگونه شما مجدد آنها, اما شناخت وجود دارد ممکن است برخی از زمان اضافی قبل از کسب و کار و تولید به اندازه کافی برای آوردن کارمند بازگشت,” او گفت:.

در همین حال وزارت کار است که به شدت تشویق دولت بیکاری سازمان به درخواست کارفرمایان که آیا بیمه بیکاری دریافت کنندگان سود حاضر به بازگشت به کار. تحت قوانین فدرال هنگامی که کارگران قبول مزایای بیکاری آنها باید هر شغل مناسب ارائه خواهد شد و یا تبدیل شدن به واجد شرایط هر چند متحده برخی از انعطاف پذیری در اجرای کار جستجو مورد نیاز است.

اکثر دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا استدلال کرده اند که بیشتر مزایای بیکاری باید آخرین فراتر از تابستان است. لایحه تصویب شده توسط آمریکا در اوایل این ماه خواهد گسترش اضافی 600 دلار در کمک های از طریق ژانویه سال آینده است.

“ما فقط شاهد شکستن رکورد نرخ بیکاری و بسیاری از مردم در ثبت نام برای آن قلب خود را می شکند. اما ما باید بیمه بیکاری است که خواهد شد در این قانون” پلوسی گفت: از خانه به تازگی به تصویب رسید قهرمانان عمل می کنند.

دموکرات ها نیز استدلال می کنند که کاهش درآمد آمریکایی ها اغلب ضربه سخت تر اقتصادی خرید اینترنتی. نزدیک به 40 درصد از مردم با درآمد کمتر از $40,000 دست دادن شغل خود در ماه مارس با توجه به فدرال رزرو نظرسنجی ماه گذشته.

که در مقایسه با فقط 13 درصد از افرادی که بیش از $100,000 که از دست رفته کار خود را بیش از مدت مشابه.

هنوز هم وجود دارد تعداد کمی از متوسط دموکرات — به خصوص از مناطق کشور که به نظر می رسد رنج می برند بیشتر از رکود اقتصادی از از ویروس خود را — که بخش خصوصی مخالف خواستار گسترش و افزایش مزایای بیکاری. کسانی که دموکرات ها می گویند که آنها شنیده ام از کارفرمایان در منطقه خود که در حال تلاش برای آوردن کارگران عقب که درآمد بیشتر در بیکاری است.

“این یک مثال است که در آن دو وجود دارد حقایق” گفت: Rep. دین فیلیپس (D-Minn.), که پشتیبانی از سرگیری کمک و از نزدیک مورد مطالعه و اثرات آن بر کسب و کارهای کوچک.

“یک حقیقت است که بله 600 دلار تقویت رفتن به چیزهای پیچیده برای بسیاری از کسب و کار را دوباره جذب کارکنان خود را. است که در یک ارزیابی منصفانه” او گفت:. “اما حقیقت این است که ما یک مشکل در کشور ما با مردم در تلاش برای قرار دادن مواد غذایی خود را در جداول و یک سقف بالای سر خود را.”

ربکا Rainey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>