مک کانل برس کردن پلوسی او به عنوان نهایی بسته امداد

امیدوار است در حال محو شدن در کاپیتول هیل برای یک معامله در دور بعدی coronavirus امداد قبل از نزدیک شدن به روز یادبود زنگ تفریح بالا بردن چشم انداز است که کنگره نمی پرچ جدید صرف توافق تا ماه ژوئن یا فراتر از آن.

در حالی که دموکرات-کنترل خانه با هدف به تصویب یک multitrillion-دلار بسته به عنوان به زودی به عنوان این هفته بدون توافق و یا کاخ سفید ورودی سنا اکثریت جمهوری خواه هیچ جدول زمانی برای ارائه لایحه خود را. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: هنوز هم “ارزیابی آنچه که ما انجام داده ایم در حال حاضر” با اشاره به حدود 3 تریلیون دلار در کمک های تحویل داده شده توسط کنگره تا کنون.

“من در ارتباط مستمر با کاخ سفید و اگر ما تصمیم به رفتن به جلو خواهیم با هم رو به جلو” مک کانل به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه. “ما هنوز احساس فوریت بلافاصله اقدام. که می تواند توسعه, اما من فکر نمی کنم آن نشده است.”

ایران با کمی توجه به بلندگو Nancy Pelosi, قوانین و در مصاحبه سناتور جمهوریخواه گفت: آن را نشانی از هیچ چیز به فشار آنها را به عمل. اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.) در مصاحبه ای گفت: مجلس لایحه “بیشتر شبیه به یک پیام سند بیش از هر چیز دیگری است.”

مک کانل ارائه کرده است پنتاگون: هیچ جدول زمانی در آینده لایحه با توجه به توافق سناتور.

سنا را مهار سرعت همراه با خانه حس فوریت نشان می دهد هیچ یک از دو مجلس مقننه همکاری مورد نیاز برای صنعت عظیم نجات مقابله میان اقتصادی و بحران بهداشتی. در لحظاتی که هر دو طرف بینیم نیاز به عمل رهبران کنگره به طور معمول مذاکره exhaustively بیش از یک دوره از روز و یا هفته — و نه به دنبال مخالفت با جدول زمانی.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گرفته شده به تشبیه حزب جمهوری خواه تمایل به حرکت به سرعت به پرزیدنت هربرت هوور که تردید برای پاسخ به فاجعه اقتصادی کمک راهنما در رکود بزرگ.

آمریکا در حال “حرکت واقعا سریع و بزرگ و جسورانه است. و رهبر مک کانل انجام نشده هر چیزی” شومر روز دوشنبه گفت:. “مردم آمریکا خواهد بود بسیار پشت سر نوع جسورانه راه حل که در خانه است پیشنهاد.”

آخرین $484 میلیارد لایحه چهارم در یک سری از بسته کمک در مجموع نزدیک به 3 تریلیون دلار رانده شد با کاهش بودجه برای چک حفاظت از برنامه در ماه آوریل است. اما تقاضا برای آن برنامه کند شده است و محبوبیت آن دارای مشکلاتی روبرو میان قانونگذاران در هر دو طرف به دلیل گزارش از پول رفتن به شرکت های بزرگ و دانشگاه ها با اوقاف.

بنابراین حتی اگر جدید $310 میلیارد ریال در بودجه برای چک برنامه حفاظت صرف است در هفته های آینده وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد آن را به زور خواهان به جدول.

هنوز هم اگر از خانه است که قادر به تصویب قوانین در هفته آینده آن را به مقدار یک چالش به مجلس سنا GOP که با توجه به خروج برای یک زنگ تفریح یک هفته ای برای روز یادبود در طول هفته گذشته است. و برخی از جمهوری خواهان گفت: حزب است که احساس ضرورت نسبت به چند هفته پیش است.

“این سخت است برای مردم را به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف آن” گفت: سناتور. جاش هاولی (R-Mo.), که دفاع از دولت فدرال پرداخت یارانه کارگران حقوق برای جلوگیری از اخراج. “من از شنیدن بسیاری از همکاران من می گویند:” آنچه که ما می رویم به انجام مورد شغل ؟ “من فکر می کنم مردم در حال گرفتن وجود دارد.”

پس از جمهوری خواهان آشکارا رد پلوسی طرح برای پنجمین لایحه سخنران ساخته شده از هیچ تلاشی برای مذاکره با ایران در ابتدا. به جای پلوسی کار کرده است به باد افشان فهرستی طولانی از دموکراتیک می خواهد به آنچه انتظار می رود به یک حزبی پیشنهادی که دریافت کمی, اگر هر گونه حمایت از حزب جمهوری خواه.

و حتی ثابت شده ای دشوار اولیه جدول زمانی برای به پایان رساندن خانه لایحه تضعیف شده از هفته گذشته به عنوان رتبه-و-فایل دموکرات لابی رهبری شامل ایده های خود را. به عنوان یک نتیجه, پیش نویس لایحه ballooned است و با برخی از دموکرات ها زمزمه آن می تواند هزینه نزدیک به 3 تریلیون هنگامی که به پایان رسید.

“در این نقطه وجود دارد هنوز هم مذاکرات فقط در درون حزب دموکرات در مورد آنچه که باید در این لایحه است. هفته گذشته ما مطرح شد با این سوال: اینکه ما باید بزرگ؟” تشکر. کیم Schrier (D-شستشو.) در مصاحبه ای گفت:. “اجماع عمومی شد ‘از برو بزرگ و قرار دادن در آنچه که ما در باور و سپس فشار بر جمهوری خواهان به توضیح دهد که چرا آنها در حال حمایت از [ما پیشنهادات].”

این اندازه گیری است و انتظار می رود عبارتند از: بیش از 1 تریلیون دلار در کمک به دولت های ایالتی و محلی, در علاوه بر این به گسترش کمک های غذایی و پول برای پست الکترونیکی-در رای گیری در میان چیزهای دیگر.

دموکراتیک و مشاوران و اصرار آنها در حال کار به پاره بازگشت هزینه های قبل از انتشار نهایی پیشنهاد کرد و گفت که آن را به احتمال زیاد هزینه حدود 2 تریلیون دلار در یک چشم ظاهر شکل است که جمهوریخواهان مطمئن هستید که به مسخره.

در خصوصی انجمن تماس بگیرید دوشنبه پلوسی گفت: آن را به دموکرات ها به “ساخت محیط زیست ما” از طریق احساسات عمومی را به خود لایحه شتاب.

“ما هر چه زودتر عمل بزرگتر ما به, بهتر,” پلوسی گفت: دموکرات ها ،

کمیته قضایی مجلس سنا خواهد شد برگزاری یک جلسه این هفته در مسئولیت اصلاحات ایران را اصلی تقاضا برای قطعه بعدی از قانون. اما این حزب هنوز coalesced حدود زیادی دید.

و در یک شوم نشانه دیابت لامار الکساندر (R دنیاست.) در حال حاضر ماندن در خانه در ایالت تنسی پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای کوروناویروس. سناتور آزمایش منفی برای coronavirus هفته گذشته است. الکساندر رئیس سنا اولیه کمیته بهداشت و درمان که امکان پذیر نقش مهمی در هر coronavirus قانون.

خصوصی, چندین خانه و دموکرات ها واگذار آخرین لایحه احساس کمی بیش از تلاش برای دلجویی از لیبرال ترین عضو انجمن, بسیاری از آنها در chafed که خود را مهم ترین اولویت بودند به حداقل رسانده و یا نادیده گرفته شود به طور کامل در قبلی coronavirus مذاکرات است.

دموکرات ها می گویند آنها انتظار دارند خانه برای آمدن به جلسه و تصویب خود را بسته امداد در امتداد خط حزب یا این جمعه و یا حتی گاهی اوقات در هفته آینده. و سپس آن را به احتمال زیاد نمایندگان مجلس به خانه بازگشت به مناطق خود حداقل تا بعد از روز یادبود.

رفته است متحد حس فوریت در هر دو طرف است که مشخص اولیه coronavirus مذاکرات به عنوان ویروس مرموز به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور سازندگان: ایالات متحده کسب و کار و ارسال به اقتصاد کشور را به سقوط آزاد است.

در حال حاضر همه موافق نیستند که پاسخ ارائه میلیارد — اگر نه تریلیون — بیشتر فدرال دلار در تسکین و حتی به عنوان بیکاری تعداد افزایش می یابد به ده ها میلیون نفر مواد غذایی, بانک خطوط کشش مایل و coronavirus مرگ و میر پیشی 80,000 آمریکایی است.

بحث در مورد چگونه به ایجاد ثبات در اقتصاد و گام به سمت از سرگیری زندگی عادی به خود گرفته خیلی بیشتر حزبی روکش در هفته های اخیر. رهبران جمهوری خواه را ضبط کرده و در مبارز انرژی بسیج تندرو محافظه کاران با چندین GOP فرمانداران در حال حرکت به بازگشایی کشورهای خود را در برابر مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان.

و ارشد دموکرات ها می گویند هنگامی که به خانه بازگشت, پس از روز یادبود آن خواهد بود زمان به نوبه خود به قوه مقننه فصل مسائل با فشار دادن هزینه های صورتحساب سالانه سیاست دفاعی قانون و reauthorizing آب زیرساخت های برنامه های.

در این میان خانه رهبران امیدوار کننده حداقل 72 ساعت توجه کنید قبل از قانونگذاران با توجه به عقب در واشنگتن به رای دادن در دور بعدی بودجه امداد. اما سه روز سر کردن نیست, فقط برای, سفر, دلایل, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer (D-Md.) گفت: دموکرات ها در یک تماس خصوصی دوشنبه ،

“این یک بازی بسیار بزرگ بیل و ما را مجبور به صحبت کردن با اعضای ما در مورد آن را و ببینید که در آن رای هستند” هویر گفت: با توجه به دموکرات ها در تماس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر