مک کانل در تماس Barr به بررسی Planned Parenthood وام

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و دیگر جمهوری خواهان و خواستار آن است که دادستان کل ویلیام بر بررسی والدین طراحی شده است که مراکز کردم اضطراری وام کسب و کار کوچک تحت برنامه دولت در نظر گرفته شده برای جلوگیری از اخراج.

در نامه روز شنبه به Barr, 27 اوباما به رهبری سناتور. ایسنا-ارک.) و مک کانل گفت: والدین وابسته به دریافت حدود 80 میلیون دلار در وام های زیر به اصطلاح چک Protection Program اما باید فاقد شرایط لازم — یک ادعا می کنند که والدین اختلافات.

“آن طراحی شده است به بودجه دولت به سیاسی حزبی سقط جنین ارائه دهندگان مانند Planned Parenthood,” سناتور نوشت. “بودجه در این برنامه نامحدود نیست و تخلیه بار در حال حاضر به دلیل تقاضای بالا.”

خواه شکایت در مورد والدین وام اضافه کردن یک جدید پویا محافظه کار خشم در اطراف کسب و کار کوچک و نجات پس از یک داد و بیداد, بیش, بزرگ, به خوبی تامین مالی شرکت ها مانند زاینده رود و لس آنجلس لیکرز دریافت کمک.

ایران با قانونگذاران خانگی در یک هشدار است که مدیریت کسب و کار کوچک ساخته شده به والدین نمایندگان در روزهای اخیر. در نامه ای دیده می شود POLITICO, SBA گفت: یکی از والدین وابسته است که آن را واجد شرایط زیر چک برنامه حفاظت از اندازه استاندارد است و وام خود را باید بازگشت.

این وام به طور کلی هدف در کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی با بیش از 500 کارمند اگر کنگره اجازه انعطاف پذیری برای بزرگتر کارفرمایان به اعمال می شود.

SBA نیز دارای محدودیت های حاکم چگونه وابسته به همان سازمان واجد شرایط برای کمک. در مورد والدین آژانس به نظر می رسد به دست گرفته اند و موقعیت است که این گروه وابسته در سراسر کشور با موضوع به اندازه کافی در اختیار از والدین فدراسیون امریکا است که آنها واجد شرایط برای وام. یک سخنگوی SBA کاهش یافته است به نظر فرد وام گیرنده.

برنامه ریزی والدین استدلال می کند که “مستقل” Planned Parenthood 501(c)(3) سازمان هایی که به اعطا وام انطباق با قوانین برنامه است.

ژاکلین Ayers, برنامه ریزی والدین فدراسیون آمریکا معاون رئیس جمهور از روابط دولت و سیاست های عمومی گفت: فشار بود و “حذف سیاسی حمله Planned Parenthood مراکز بهداشتی و دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری.”

“این هیچ ربطی به با والدین سازمان های مراقبت های بهداشتی’ واجد شرایط بودن برای Covid-19 تلاش های امدادی و همه چیز را با تهمت و دولت با استفاده از بحران بهداشت عمومی برای پیشبرد یک دستور کار سیاسی و منحرف کردن اذهان از شکست خود را در حفاظت از مردم آمریکا از گسترش Covid-19” او گفت:. “آن هم فقط آخرین سالوو در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سابقه طولانی در هدف قرار دادن والدین و تلاش به شدت محدود کردن دسترسی به بهداشت جنسی و باروری مراقبت است.”

وزارت دادگستری اذعان کرد دریافت سناتور’ درخواست خود را به بررسی این موضوع اما نمی استادانه درست شده.

“ما دریافت کرده اند و در حال بررسی این نامه” سخنگوی وزارت پیتر Carr گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>