مک کانل: اوباما “باید نگه داشته شود بسته دهان او”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل انتقاد باراک اوباما دوشنبه شب شلاق روز پس از رئیس جمهور سابق این گزارش شرح داده شده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس به عنوان یک “هرج و مرج مطلق فاجعه است.”

“من فکر می کنم رئیس جمهور اوباما باید دهان خود را بسته” مک کانل (R-Ky.) گفت لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور دختر در قانون در طول یک آنلاین تهمت کمپین رویداد.

مک کانل افزود که این نقد بود “کمی بی طبقه” و گفت: رئیس جمهور سابق باید به دنبال “سنت که بوته مجموعه ای از نه نقد رئیس جمهور که بعد از شما می آید.”

اوباما این اظهارات را در جریان یک تماس تلفنی روز شنبه با اعضای سابق دولت او. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت در دفاع از دولت او به طور گسترده ای به انتقاد, پاسخ به همه گیر و جمهوری خواهان باید در و پنجره ایستاده بود با او.

مک کانل نیز شکایت کرده در مصاحبه خود با لارا مغلوب ساختن پیشی جستن است که “دولت اوباما را ترک نمی کند به این دولت هر نوع برنامه بازی” به صورت یک بیماری همه گیر.

اما سیاسی گزارش در ماه مارس است که دولت اوباما شورای امنیت ملی توسعه گام به گام راهکار در مورد چگونگی مبارزه با بیماری های همه گیر. در حالی که برگ برنده دولت گفته شد از راهکار وجود در سال 2017, آن هرگز مورد استفاده قرار گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر