مک کانل: اوباما “باید نگه داشته شود بسته دهان او”

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل انتقاد باراک اوباما دوشنبه شب شلاق روز پس از رئیس جمهور سابق این گزارش شرح داده شده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس به عنوان یک “هرج و مرج مطلق فاجعه است.”

“من فکر می کنم رئیس جمهور اوباما باید دهان خود را بسته” مک کانل (R-Ky.) گفت لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور دختر در قانون در طول یک آنلاین تهمت کمپین رویداد.

مک کانل افزود که این نقد بود “کمی بی طبقه” و گفت: رئیس جمهور سابق باید به دنبال “سنت که بوته مجموعه ای از نه نقد رئیس جمهور که بعد از شما می آید.”

اوباما این اظهارات را در جریان یک تماس تلفنی روز شنبه با اعضای سابق دولت او. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت در دفاع از دولت او به طور گسترده ای به انتقاد, پاسخ به همه گیر و جمهوری خواهان باید در و پنجره ایستاده بود با او.

مک کانل نیز شکایت کرده در مصاحبه خود با لارا مغلوب ساختن پیشی جستن است که “دولت اوباما را ترک نمی کند به این دولت هر نوع برنامه بازی” به صورت یک بیماری همه گیر.

اما سیاسی گزارش در ماه مارس است که دولت اوباما شورای امنیت ملی توسعه گام به گام راهکار در مورد چگونگی مبارزه با بیماری های همه گیر. در حالی که برگ برنده دولت گفته شد از راهکار وجود در سال 2017, آن هرگز مورد استفاده قرار گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>