مک کانل سنبه برای Pompeo به عنوان کانزاس هرج و مرج بافندگی

گزارش یک مشکل در کانزاس است. و آنها هنوز هم فکر می کنم مایک Pompeo راه حل است.

خیره کثیف اولیه معتبر دموکراتیک چلنجر و یک نبرد واقعی برای سنا در کنترل رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است فشار برای وزیر امور خارجه به پرش به مسابقه با تنها چند هفته تا مهلت پر کردن.

“وجود ندارد شده توسعه هنوز” مک کانل گفت: در یک مصاحبه کوتاه. “اما او خواهد بود بدیهی است که انتخاب اول من و او شده است برای ماه می باشد.”

در حالی که Pompeo نشان داده است به مک کانل که او نمی خواهد به غوطه بلندی ژوئن 1 مهلت و به طور فزاینده ای دشوار چشم انداز برای ایران اضافه شده جدید حس فوریت برای این مسابقه است.

از طریق یک ماه بلند, حمایت, کمپین مک کانل با موفقیت متقاعد کاخ سفید که کانزاس نژاد یک موضوع برای جمهوری خواهان. و برخی از افراد نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز فشار برای Pompeo به دریافت و ساده همه چیز برای حزب با توجه به چند نفر آشنا با این وضعیت.

Pompeo شده است شرکت تا کنون است که او نمی خواهد تجدید و به تازگی گفته کاخ سفید است که او در حال اجرا نیست. او کاهش یافته است به نظر برای این داستان. اما جاه طلبانه سیاستمداران گاهی اوقات ذهن خود را تغییر دهید. فقط این چرخه انتخابات دو دموکرات shive کلرادو و مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک را معکوس خود را برای ریاست مجلس سنا پس از به طور مداوم انکار علاقه.

“او ساخته شده آن را بسیار روشن است که او قصد ماندن که در آن او است. اما اگر او هنوز هم باز به آن میتوانم به شما اطمینان دهم, رهبر احتمالا ساخت بهترین استدلال او می گفت:” داکوتای جنوبی ایالت جان Thune های شماره 2 ایران سناتور. “این یک بازی بسیار بالا-سهام معامله است. کانزاس و می تواند گران قیمت و در غیر این صورت.”

اواخر مانور می آید در یک لحظه بحرانی در مبارزه برای سنا که در آن بسیاری دیگر از ترکیب هیرو مستحکم هستند. و دموکرات ها را روشن ساخته است آنها را تهدید تروریستها کنترل این سقوط. جمهوری خواهان کنترل 53 کرسی و نیم دوجین متحده را تعیین اکثریت است.

مک کانل روز چهارشنبه کرد و آن را یک “چالش محیط زیست” برای محافظت از خود را دارند. جمهوری خواهان هنوز هم مورد علاقه در کانزاس نژاد, اما آنها واقعا نمی توانیم برای قرار دادن دولت در هیئت مدیره ،

“ما هنوز هم مشاهده کانزاس به عنوان یک باید به نفع دولت است. ضعیف نامزد جمهوری خواه در کانزاس خطرناک است و یک رای برای شومر به عنوان رهبر سنا گفت:” اسکات رید ارشد استراتژیست سیاسی در ایالات متحده در اتاق بازرگانی است. او گفت: اتاق سیاسی حمایت کمیته برنامه ای برای دیدار هفته پس از آخرین مهلت تشکیل پرونده به بحث در مورد دخالت خود را در مسابقه.

“نگه داشتن مک کانل به عنوان رهبر سنا اولویت شماره 1 برای جامعه کسب و کار و آن را به نظر می رسد مانند آن را به اجرا از طریق کانزاس در این زمان” نی گفت.

اگر Pompeo چوب با خود تصمیم ملی خواهان را انجام آنچه آنها می تواند به انکار کانزاس’ وزیر امور خارجه سابق کریس Kobach نامزدی در Aug. 4 اولیه. به عنوان سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) قرار داده و آن را: “ما به کسی نیاز دارند که electable و این یک نگرانی است.”

جمهوریخواهان نگران Kobach می تواند برنده اولیه و پس از آن ضربه انتخابات عمومی به دولت آمریکا به مردم ایران ، باربارا Bollier سابق جمهوری خواه استخدام توسط دموکرات ها در انتخابات سنا صندلی. چنین سناریویی نیست از این سوال اگر چه Bollier را به آتش گرفتن و تهمت را به تلو تلو خوردن پایین کشش.

Kobach اصرار داشت که اگر او برنده اصلی این حزب را پشت او.

“جمهوری خواهان باید ناگسستنی رگه برنده شدن رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا” در دولت Kobach گفت: پیش بینی رای دهندگان خواهد آن را رویکرد متفاوتی نسبت به خود را شکست خورده فرمانداری نژاد دو سال پیش. “در فضای سیاسی کشور در سال 2020 احساس می کند خیلی بیشتر مانند 2016 از سال 2018 است.”

اما Kobach نمی خواهد فقط ملی جمهوریخواهان عصبی در مورد انتخابات: آنها همچنین ممکن است پیدا کردن آن سخت خود را خط مواضع در مورد مسائل مانند مهاجرت را حاکم دشوار است. به طوری که آنها وزن گزینه های خود را.

رهبران حزب ممکن است جذب به سمت Rep. راجر مارشال (R-Kan.), پایین کلید نماینده مجلس که رییس سابق تشکر. تیم Huelskamp یک محافظه کار همزن که غالبا مبارزه با خانه وثوق رهبری است. خود بودجه تاجر باب همیلتون و دولت رئیس جمهور مجلس سنا سوزان Wagle نیز در این مسابقه است.

شده است وجود دارد یک سراسیمگی از فعالیت های پیش از آخرین مهلت تشکیل پرونده. مارشال شده است در حال اجرا تبلیغات تلویزیون برای هفته ها. همیلتون که قرض خود را از کمپین 2 میلیون دلار است که بر روی امواج رادیو و تلویزیون شعار خود را به عنوان یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار خارجی است. این باشگاه برای رشد کرده است, اجرای تبلیغات, حمله مارشال در حالی که یک طرفدار مارشال سوپر پک زد یک آگهی حمله Kobach و باشگاه. نی در عین حال گفت: این اتاق شده است “تحت تاثیر” با مارشال, آنها حمایت قبلا.

مارشال کمپین منتشر داخلی رای گیری روز شنبه نشان دادن او به دقت پیشرو در این زمینه و تا دو رقم در یک رقابت با Kobach. مارشال گفت: او در زمان Pompeo در کلام او بود که او ماندن در خارج از مسابقه و کاهش یافته است به آنچه را که می خواهم انجام اگر Pompeo همه را متعجب کرد و شروع به پریدن کرد.

“ما ضرب و شتم کریس Kobach one-on-one, ما به شما ضرب و شتم او را در یک شلوغ زمینه” مارشال در مصاحبه ای گفت:. “در هر صورت ما باید به وضوح از هم جدا خودمان را از هر کس دیگری و ما بهترین موقعیت را برای حفظ اکثریت جمهوریخواه.”

هنوز هم برخی از جمهوری خواهان نگران مارشال استاندارد خود را به عنوان حامل. او مطرح $376,000 در سه ماهه اول سال جاری یک کل کم برای یک خانه وقت اجازه دهید به تنهایی یک کاندیدای سنا. یک جمهوری خواه کانزاس گفت: وجود یک “نرم coalescing” در اطراف مارشال, اما این او نیست با الهام از حد پشتیبانی می کند.

مارشال خار این نگرانی با اشاره به شیوع کروناویروس توضیح متوسط جمع آوری کمک های مالی. او گفت: جمع آوری کمک های مالی خواهد “مراقبت از خود” و با اشاره به مزیت خود را با پول در بانک.

Bollier دموکراتیک نامزد outraised ایران زمینه در سه ماهه اول سال جاری و راه اندازی اولین تلویزیون تبلیغات این هفته است.

وجود دو مکتب فکری در مورد نحوه مسابقه می تواند بدون Pompeo. در گلگون سناریو برای جمهوری خواهان ایران را متحد اطراف مهاجرت و سوار مغلوب ساختن پیشی جستن coattails به پیروزی یک لا 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت با 20 امتیاز از چهار سال پیش و کانزاس نیست انتخاب یک سناتور دموکرات از سال 1932.

“این احتمال وجود دارد که حزب جمهوری خواه برنده هر کس ما نامزد است. و من فکر می کنم رئیس جمهور تهمت را حمل [دولت] با اختلاف خوب است و من نمی توانم تصور کنید که Kansans تقسیم می شود که رای گیری. بنابراین من خوشبین باقی می ماند” گفت: سناتور. جری موران (R-Kan.), که برنده انتخاب مجدد با 30 امتیاز در سال 2016.

Kobach اصرار دارد این است که چگونه آن را بازی کرد و اگر او ظهور به عنوان نامزد هر چند او آماده است به صورت سه ماه از حملات از گروه های جمهوری خواه در تلاش برای از خط خارج نامزدی خود را. او در مصاحبه ای گفت که او همچنان در شرایط خوب با تهمت و که او صحبت می کرد با رئیس جمهور از طریق تلفن سهشنبه هر چند او کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات گفتگو.

دموکرات ها’ مورد علاقه سناریو و یک واکنش ترس خواهد بود اکو 2018 زمانی که Kobach دقت ضرب و شتم یک وقت GOP فرماندار در بازار اولیه و سپس از دست داد کلی انتخابات به لورا کلی حزب دموکرات. دموکرات ها نیز به بازنشستگی سن. پت رابرتز ترساندن در سال 2014 توسط ماهرانه حمایت از مستقل گرگ Orman پیشنهاد هر چند او در نهایت از دست داده و با 10 امتیاز.

هر چند کانزاس دارای سابقه انتخاب دموکراتیک حاکمان جمهوری خواهان فکر می کنم یک سناتور دموکرات خواهد بود یک پل بیش از حد به دولت محافظه کار رای دهندگان.

جسی شکار سخنگوی NRSC, عنوان نگرانی و گفت: در بیانیه وجود دارد “کافی نیست لیبرال خارج از دولت پول در این کشور برای متقاعد کردن کانزاس رای دهندگان برای انتخاب” Bollier.

“این یک ریاست جمهوری سال کانزاس و بسیار قرمز” اضافه شده بهداشت ، جاش هاولی (R-Mo.), که شد از منطقه کانزاس سیتی. “این امر می تواند کمی متفاوت است و اگر آن را خاموش سال و تهمت نیست در انتخابات. اما من فقط احساس مانند آن را به یک قوی کشش گرانشی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر