مک کانل هل ‘ورشکستگی مسیر’ به عنوان دولت های محلی مبارزه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز چهارشنبه اصرار داشت که آور دولت و دولت های محلی باید قادر به “استفاده از مسیر ورشکستگی” به جای دریافت کمک از دولت فدرال — سیگنالینگ تمدید مخالفان به بالا دموکراتیک تقاضا برای آینده coronavirus امداد بسته است.

در مصاحبه با مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت های جمهوری خواه کنتاکی نیز ابراز نگرانی در مورد اضافه کردن میلیاردها بیشتر به بدهی های ملی در علاوه بر این به حدود 3 تریلیون دلار کنگره در حال حاضر فرستاده شده به مبارزه اقتصادی و بهداشت عمومی از چالش های این بیماری همه گیر.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس” مک کانل گفت: فردی محلات اعلام ورشکستگی در سفارش به شناور باقی می ماند.

“حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار” مک کانل اضافه شده است. “این چیزی است که من قصد دارم به نفع.”

متحده توانایی برای اعلام ورشکستگی در قانون فعلی و اصلاح قانون ورشکستگی خواهد بود به احتمال زیاد سنگین بالابر در کنگره است.

مجلس سنا روز سه شنبه گذشت نزدیک به 500 میلیارد دلار “موقت” بسته است که شامل بودجه اضافی برای محبوب کسب و کار کوچک وام برنامه بیمارستان و گسترش coronavirus تست. در طول مذاکرات و دموکرات بود و خواستار میلیاردها دلار بیشتر برای دولت و دولت های محلی با استناد به درخواست از حزب دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران به طور یکسان.

مک کانل دفتر با اشاره به کمک های مالی از جمله به عنوان “آبی دولت کمک مالی” در انتشار اخبار در اوایل روز چهارشنبه بیشتر تأکید است که وجود دارد باقی می ماند گسترده ای مذاکره از جمله تزریق پول نقد. و مک کانل خود گفت: این جای تعجب نیست که فرمانداران بدون در نظر گرفتن حزب سیاسی “خود را به پول است.”

“[W]e در حال آماده به ارسال یک بررسی خالی به آمریکا و دولت های محلی به صرف هر راه آنها را انتخاب کنید به” مک کانل گفت:, و اضافه کرد که “ما نیاز به یک بحث کامل نه تنها در مورد اگر ما فراموش ایالتی و محلی, چگونه آن را صرف.”

مک کانل دو برابر کردن موقعیت در یک مصاحبه تلفنی با رادیو فردا در روز بعد اعلام کرد که او به دنبال محدود کردن هر گونه پول برای دولت ها و محلات برای coronavirus-نگرانی های خاص اگر کنگره می کند و در کشتی سوار در یک چهارم بسته محرک در همه.

“ما علاقه مند به حل مشکلات بازنشستگی خود را برای آنها گفت:” روباه لایحه Hemmer. “ما علاقه مند هستید در نجات آنها را از تصمیم گیری های بد آنها ساخته شده در گذشته ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را به استفاده از این همه گیر به حل بسیاری از مشکلاتی که آنها ایجاد خود را خود را و تصمیم گیری های بد در گذشته است.”

اما حداقل چند سناتور جمهوریخواه به نظر می رسد به مخالفت با مک کانل. سناتور. راب پورتمن از اوهایو گفت: بعد از ظهر سه شنبه بود که او کار با دیگر سناتور در یک لایحه برای “اضافی و بیشتر انعطاف پذیر” بودجه متحده است.

“بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری و متعاقب آن کاهش درآمد مالیاتی را ترک کرده است دولت های محلی کشیده به حد” پورتمن در توییتر نوشت.

در مصاحبه روز شنبه با سیاست, مک کانل گفت: سنا نمی خواهد عمل در اصطلاح فاز 4 لایحه تا مجلسی در جلسه. سناتور در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشت به واشنگتن در مارس 4, هر چند دخالت کرده است هشدار داد که می تواند دیکته تغییر در آن طرح شود.

“ما نیاز به ببینید که چگونه همه چیز کار ببینید چه چیزی باید اصلاح شود و من فکر می کنم که دفعه بعد ما تصویب coronavirus نجات بیل ما نیاز به همه در اینجا و هر کس مشغول” مک کانل گفت.

چند قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را آشکارا fumed در روزهای اخیر بیش کنگره تمدید زنگ تفریح تاسف است که مجلس نمایندگان و سنا در حال مذاکره و عبور صدها میلیارد بودجه جدید بدون اینکه به طور رسمی در جلسه. بسیاری از همان کسانی که قانونگذاران ابراز مکرر نگرانی در مورد اضافه کردن به کسری در حالی که اقتصاد باقی می ماند و باطل اصرار دولت و مقامات محلی را در نظر بگیرید باز کردن مغازه.

به طور جداگانه مک کانل گفت: سنا خواهد بازگشت به آن کسب و کار عادی از تایید فدرال قضات زمانی که سناتور بازگشت به واشنگتن است.

“شعار من در سال است, ‘جای خالی ، که تغییر نکرده است” مک کانل گفت: هویت. “همه گیر نمی خواهد ما جلوگیری از دستیابی به این هدف است.”

Caitlin Oprysko کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>