مک کانل هشدار جمهوریخواهان حدس و گمان در ساندرز به عنوان نامزد ‘ممکن است کمی احمقانه’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جمهوری گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا از سوی دیگر ، برنی ساندرز ممکن است ساده ترین دموکرات به ضرب و شتم “ممکن است کمی احمقانه است.”

“من به یاد زمانی که دموکرات ها در سال 1980 شد همه کشیدن برای رونالد ریگان به مهاجرت از آنجا که آنها فکر می کردند او می تواند ساده ترین راه برای ضرب و شتم” مک کانل به خبرنگاران گفت: وقتی پرسیده شد که اگر ساندرز به عنوان نامزد دموکرات خواهد آن را آسان تر برای ایران به نگه داشتن کنترل سنا. “من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک رقابت انتخابات عمومی با تعداد زیادی از انرژی در هر دو طرف و برای خودم من آن را ترک تا به دموکرات ها انتخاب کنید که آنها می خواهم به خود را نامزد.”

برخی از جمهوری خواهان در حال گرفتن giddy در چشم انداز از ساندرز (I-Vt.) تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور بعد از پیروزی در نوادا و, New Hampshire. جمهوری خواهان مجلس سنا — و متوسط آمریکا — استدلال می کنند که ساندرز’ وضعیت به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک می تواند صدمه دیده است پایین-رای گیری مسابقه به خصوص در بنفش متحده است. در حال حاضر جمهوری خواه مجلس سنا امتیازهای در حال تلاش برای کراوات خود را دموکراتیک رقبا به ساندرز’ پلت فرم از جمله امضای خود را مدیکر برای تمام بیل.

اما ساندرز و حامیان او معتقدند که جنبش خود را ایجاد شور و شوق در میان رای دهندگان و در نتیجه قابل توجه مردم در انتخابات. و بسیاری از ساندرز’ همکاران در سنا هستند نه وحشت بیش از ورمونت مستقل تبدیل شدن به نامزد خود با اشاره به پایگاه قوی از حمایت و نفوذ ایده های خود را که تا به حال در این حزب پس از او در زمان هیلاری کلینتون در سال 2016.

مک کانل افزود سهشنبه که او را نمی بینیم مقدار نور روز بین دموکرات ریاست جمهوری رقیب اشاره کرد آنها “بسیار دور به سمت چپ.”

“اگر شما آنچه در نگاه های مختلف نامزدها برای رئیس جمهور دموکرات بلیط می گویند نه یک کل بسیاری از تفاوت بین هر یک از آنها را — که همه آنها نگاه کنید تقریبا همان, به من,” او گفت:. “به نظر می رسد مانند وزش دموکرات گونه در معرض خطر هستند و یا ممکن است ناپدید شده اند در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>