مک کانل را GOP طول می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال نشانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

میچ مک کانل نمی توانیم هر گونه تنش با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بنابراین او را به انجام همه چیز را او می تواند خود را به نگه داشتن اکثریت شکننده همگام با تهمت و مواد منفجره خود را در انتخابات سال راهکار.

فقط سه روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن berated مک کانل در توییتر به “سخت” با دموکرات ها و پروب 2016 روسیه بررسی که نیرنگ مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رهبر اکثریت سنا در زمان به زمین به اکو رئیس جمهور سوء ظن در راه او کاهش یافته است به انجام در هفته گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین “درمان شد مثل یک دشمن خارجی قدرت توسط خود ما اجرای قانون” مک کانل گفت: موضوع را به “وحشی تئوری های روسی تبانی.”

در روزهای آینده و با مک کانل عمومی برکت اوباما رئیس کمیته برنامه ریزی به دنبال تهمت سرب و تصویب یک سری از احضاریه برای اسناد و مدارک و شهادت است که می تواند آمار برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه اهداف از جمله هانتر بایدن و ده ها تن از مقامات دولت اوباما.

این همه بخشی از آخرین مرحله از مذاکرات تکامل در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول: آشکار پایان دادن به اختلافات برای شش ماه آینده تا زمانی که حزب گذشته است انتخابات.

“من فقط فکر می کنم که همه متوجه می شود که ما و اقبال مرتب کردن بر اساس افزایش یا کاهش هم گفت:” از سوی دیگر ، جان Thune (R-S. D.) حزب شلاق. “چیزی که ما باید انجام دهیم این است به مطمئن شوید که ما در ایران در دستور کار ما و اطمینان حاصل کنید که وجود دارد نه جدایی بین کاخ سفید و جمهوریخواهان در کنگره است.”

دو ساعت پس از مک کانل طبقه سخنرانی در مجلس سنا جمهوری خواهان میزبانی تهمت خود را برای اولین مهمانی ناهار در دو ماه. جمع آوری شد تا حد زیادی فرصت برای رئیس جمهور به ارائه نظرسنجی شماره, بحث در مورد انتخاب مجدد او به مبارزات انتخاباتی و مشتری جلب کردن دست زدن به او از coronavirus بحران که ویران اقتصاد و آلوده بیش از یک میلیون نفر است.

اما تهمت نیز خواست جمهوریخواهان برای چوب هم به عنوان انتخابات و عمل کمی بیشتر مانند حزب مخالف او بیزار.

“او بسیار غالبا به ما یادآوری می کند که ما نه به عنوان سخت به عنوان [دموکرات] هستند که در آنها بازی بیشتر برای نگه می دارد که آنها چوب با هم بهتر” گفت: سناتور. کوین کرامر (R-N. D.). “بخشی از آنچه که باعث می شود ما محافظه کار است استقلال ما به طوری که ما قدرت فلسفی اما گاهی اوقات می توان آن را یک ضعف است.”

وجود ندارد دستور کار این جلسه اما غذای آماده شد و به شرکت کنندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته سناتور که “ما نیاز به یک تیم” گفت: سناتور. جری موران (R-Kan.). وقتی پرسید که آیا تهمت تشویق سناتورها به چکش خانه در تحقیقی مقابل دیابت John Cornyn (R-تگزاس) پاسخ داد: “او نیاز ندارد.”

لحظه ای منعکس شده از یک سطح جدید از سیاسی همکاری بین تهمت و جمهوری خواهان مجلس سنا که پس از blanched در توییتر خود توهین نامنظم خود حاکم بر سبک و نامتعارف اقتصادی, مهاجرت و دیپلماتیک سیاست. این روزها سنا توافق اکثریت تبدیل شده است یک بازو را از Trumpism با گاه به گاه شکایت های پراکنده چند سناتور اما اغلب بی دندان مخالفت.

تهمت بوده است, اشک, به عنوان او به دنبال انتقام در برابر دشمنان سیاسی, آیا آن را بر روی ریشه های روسیه تحقیقات اف بی آی پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین یا هانتر بایدن به اوکراین کار می کنند و جمهوری خواهان به نظر می رسد مشتاق به بازی همراه. مک کانل در دفاع از خود اکثریت این سقوط به طور فزاینده ای در شرایط دشوار و ایران تصمیم گرفته است تنها راه برای پیروزی است به چوب با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نزدیک که ممکن است.

“شما دیوانه و یا یک نظریه پرداز توطئه اگر شما یک الگوی نهادی بی عدالتی نسبت به این رئیس جمهور” مک کانل گفت در روز سه شنبه. “شما باید به نابینا به دیدن یکی است.”

مک کانل نیز استفاده می شود طبقه سخنان به نادر عمومی واکسن در یک قاضی فدرال در تلاش برای کند کردن وزارت دادگستری را به رها کردن پرونده فلین.

وقتی پرسید که آیا او با تهمت و پس از رئيس جمهور صادر شده درخواست تجدید نظر مستقیم او در توییتر بیش از آخر هفته مک کانل sidestepped سوال و قضایی مجلس سنا گفت که رئیس کمیته لیندزی گراهام (R-S. C.) را “کنترل همه چیز را در بررسی” 2016-عصر تحقیقات. “او بسیار گسترده طرح به نگاه به همه که” مک کانل اضافه شده است.

تهمت نیست به طور مستقیم پاسخ به یک خبرنگار که آیا او راضی چگونه سناتور جمهوریخواه بودند دست زدن به این موضوع. او تصریح کرد: خود مناجات از نارضایتی در برابر اوباما.

از جمعه تهمت اخراج از وزارت امور خارجه بازرس کل رفت و پس از مک کانل در توییتر و نشان داد او مصرف هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر با نامشخص مزایای coronavirus به گفته مقامات. در همین حال ایالات متحده مرگ و میر برای همه گیر شده است شات گذشته 90,000 و نرخ بیکاری است خونتان.

جمهوری خواهان باید تا حد زیادی shrugged در مغلوب ساختن پیشی جستن خود دارو و در دفاع از خود coronavirus پاسخ. آنها نیز تا حد زیادی حمایت را به عنوان برگ برنده خود را ادامه می دهد پاکسازی دولت از ناظران پس از تبرئه در سنا را استیضاح دادگاه ارسال استرن نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن است که نادیده گرفته شده اند تا کنون.

و زمانی که آنها تا به حال رئیس جمهور در مقابل او روز سه شنبه سناتور تصمیم گرفت این بود که محل به تقاضای توضیح برای سرنگون بازرسان کلی است که آنها می گویند آنها می خواهند.

“من از او بخواهید در مورد آن چرا که من پیگیری کردن سوالات خود و تلاش قادر به کار از طریق فرایند” گفت: سناتور. جیمز Lankford (R-Okla.). “من در حال حاضر آغاز شده و خود من پیگیری بخش خصوصی.”

در آغاز 2019 جمهوری خواهان grimaced در مغلوب ساختن پیشی جستن خاموش کردن دولت و یک اکثریت دو حزبی رای دادند در برابر اضطراری ملی را برای ساخت یک مرز دیوار. اوباما تقبیح مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ها برای سال ها و حتی به اذعان برخی از توییت ها با هدف قرار دادن زنان مترقی در خانه بودند نژادپرست است.

اما پس از هر کس به جز ایالت یوتا میت رامنی متحد در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن در طول استیضاح محاکمه حزب تبدیل صفحه.

“استیضاح چیزی که به وضوح به ارمغان آورد تا در کنار” گفت: سناتور. ریک اسکات (R-Fla.).

و جمهوری خواهان در مورد حفاری در حتی بیشتر پشت مغلوب ساختن پیشی جستن. روز چهارشنبه سنا امنیت داخلی کمیته رای در یک حکم به عنوان بخشی از پانل ایران-اجرای تحقیقات مربوط به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پسر شکارچی.

پس از گراهام رد تهمت را خواستار قضائیه کمیته حمل و نقل در رئیس جمهور باراک اوباما و سوال او در مورد فلین مورد گراهام در حال حاضر قصد دارد به تصویب گسترده احضاریه برای وادار اسناد و مدارک و شهادت از کشت سابق دولت اوباما مقامات.

گراهام به خبرنگاران گفت که او امیدوار بود که گزارش خود را قبل از انتخابات و اصرار داشت که این احضاریه به حال هیچ چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای او به تماس اوباما.

“ما برنامه ریزی شده این کار را برای یک مدت زمان طولانی” گراهام گفت.

مانند گراهام مک کانل تا به حال کاهش یافته است به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به مسافت اوباما و بایدن قبل از سنا گفت: تنها در یک فاکس نیوز مصاحبه هفته گذشته که سزاوار به دانستن بیشتر در مورد چگونه 2016-عصر پروب آغاز شد. که پاسخ تنظیم کردن یک تب و تاب از انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در رسانه های محافظه کار که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تجدید نظر مستقیم به مک کانل در روز شنبه به “سختی و به سرعت حرکت می کند.”

جدید حکم عمل می آید تا یک هفته پس از دو کلید جمهوری خواهان سناتور منتشر شده یک لیست از مقامات دولت اوباما که ممکن است درگیر شده اند و در تلاش است که “آشکار” فلین که التماس گناه به دروغ به اف بی آی که پرونده جنایی کاهش یافته بود در اوایل این ماه. بایدن نام در این لیست که وارد شده بود با اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell.

این تلاش ها توسط سناتور جمهوریخواه به احتمال زیاد به مغلوب ساختن پیشی جستن یک افزایش با سیاسی خود را پایه. رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین به راه انداخته تورنت انتقاد در برابر بایدن پس از “دریدن” لیست منتشر شد.

سناتور. مایک براون (R-Ind.) گفت که او می خواهد خود را به چند وظیفه و همچنین پیشرفت در سیاست تغییرات آب و هوایی و مراقبت های بهداشتی. اما برای رتبه بندی-و-فایل اوباما انتخابات سال در دستور کار است که در حال حاضر عمدتا خارج از کنترل خود و متمرکز به طور فزاینده ای در مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف.

“من شخصا نمی اجرا اوباما به درگیر در که گفت:” براون که برنده صندلی خود را در سال 2018 است. “من می توانید ببینید که شما تا حد زیادی همراه برای سوار شدن بر بسیاری از چیزهایی که شما می خواهم برای دیدن انجام می شود.”

او سپس روشن ساخته است که او views مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دستور کار خود بیش از حد: “برای مردم آمریکا وجود دارد برخی از قبر مسائلی که رخ داده است. و ما باید برای رسیدن به انتهای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>