McEnany dodges آتش بازی در بازگشت از کاخ سفید در نشست خبری

پس از بیش از 400 روز در کاخ سفید نشست خبری بازگشته است.

و حداقل برای دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در اولین عملکرد در جمعه آن بود که هر چند جلسه رفت و هرگز دور در وهله اول.

او پدید آمده در جلسه اتاق با هیچ مقدمه ای فقط ساده و اطلاعیه مربوط به وزارت بهداشت و خدمات انسانی بودجه به آدرس coronavirus بیماری همه گیر. او آمد با نمودار Trumpian “نامرئی دشمن” مرجع و تصویری با تولید ارزش است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد. او در پاسخ به بسیاری از سوالات پرسیده شده به میزان کمی بیشتر از صحبت کردن در نقاط کشیده شده از مغلوب ساختن پیشی جستن.

McEnany مراسم تحلیف جلسه توجیهی ویژه هیچ یک از عمده brawls با خبرنگاران تبدیل شده اند که نشانه های از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. McEnany بود درود شاد “خوش آمدید” توسط تقریبا در هر خبرنگار از او نام برده و متعهد در پاسخ به یک سوال که “من هرگز به شما دروغ” از تریبون.

هر چند McEnany متعهد به صداقت با خبرنگاران او تا حدودی گرم می شود هنگامی که بحث در مورد مسائل حقوقی در اطراف مایکل فلین تهمت اولین مشاور امنیت ملی. McEnany مطرح فلین مورد بدون موجب از خبرنگاران آنها گفتن که “یک مورد از بی عدالتی است که هنوز به ارمغان آورد تا امروز.”

جدید وزیر مطبوعات را خشم آمد و به عنوان جدید اف بی آی اسناد unsealed این هفته ریختن نور بیشتر بر ریشه های جنایی علیه فلین.

سابق مشاور امنیت ملی اخراج شد تنها پس از 24 روز برای دروغ گفتن به معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد تماس های خود با روسیه را پس از آن-سفیر ایالات متحده در دوران ریاست جمهوری انتقال. بعد از آن سال او التماس کرد گناه را به دروغ به محققان در مورد آن دسته از مخاطبین درخواست فلین در حال حاضر در تلاش برای خروج را با این استدلال که او توسط اف بی آی است.

اما McEnany که بارها و بارها نگاه کردن در یادداشت ها در تریبون هنگامی که بحث در مورد این موضوع نادرست توصیف آنچه فلین حامیان به نام “سیگار کشیدن اسلحه” از برخی از اسناد و مدارک توصیف به خبرنگاران گفت “دست نوشته FBI اشاره کرد که می گوید: “ما نیاز به فلین به دروغ’ و او را از کار اخراج شدند.”

“بود که ناعادلانه هدف در پشت ژنرال مایکل فلین. این نگرانی باید هر آمریکایی در هر زمان وجود دارد این است که یک حزبی تعقیب یک فرد” او اظهار داشت.

در حقیقت یادداشت های دست نویس McEnany شد با اشاره به تاریخ روز فلین مصاحبه شد در سال 2017, نشان می دهد, بیشتر از یک بحث در مورد چگونه آینده را با او و یا دیگران در کاخ سفید در مورد ماهیت FBI بررسی است.

آنها منعکس کننده شور و مشورت در مورد اینکه آیا مقابله با فلین با یک دروغ را در زمان واقعی خواهد بود مفید به تحقیقات خود را.

“آنچه هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟ ” یادداشت بخوانید.

هر چند او اظهار داشت فلین محاکمه شد سقط جنین از عدالت او گریختم سوال که آیا فلین در واقع به دروغ پنس, آیا تهمت و فکر می کند که او دروغ گفته و به همین دلیل او گناه التماس کرد.

آن را در طول این عقب و جلو که McEnany آورده این جلسه ،

“با تشکر از شما بچه ها خیلی من قصد دارم برای برش که در حال حاضر و ببینید من 5 ماهه در چند ساعت” او با لبخند گفت:.

به طور معمول روزمره دنیوی وقوع در گذشته دولت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی تبدیل شده است به خصوص قطبی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به عهده گرفت در سال 2017.

اولین دبیر مطبوعاتی شان اسپایسر, بیرون آمد و با اسلحه فروزان در اتاق جلسه اولین فقط یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت به اصرار دارد که رئیس جمهور افتتاح شده بود بهترین-با حضور در تاریخچه با وجود شواهد عکاسی است که به وضوح در تضاد او. روابط خود را با خبرنگاران و عملکرد خود را سنگی باقی مانده بود تا زمانی که او در نهایت جایگزین سارا هاکبی ساندرز بود که آخرین برگ برنده دبیر مطبوعاتی برای برگزاری یک جلسه توجیهی روزانه.

اما ساندرز هم نبود ایمنی بدن مکرر درگیری با مطبوعات است. تا روز جمعه ساندرز’ 11 مارس 2019, اخبار کنفرانس شده بودند اخیر دبیر مطبوعاتی جلسه.

وقتی استفانی گریشام در زمان کمر در مطبوعات مغازه در تابستان گذشته او ادامه داد: به اجتناب رسمی تلویزیونی جلسه توجیهی روزانه. در ماه سپتامبر او به تمسخر یک بار جلسات به طور منظم به عنوان یک عمل “تئاتر” برای خبرنگاران به دنبال “به معروف” در طول تلویزیونی, اخبار کنفرانس ها.

روز جمعه McEnany تأیید کرد که او برنامه ریزی شده برای احیای این جلسات که تا به حال از سر گرفته و تحت فرم های مختلف در طول بیماری همه گیر کوروناویروس شامل رئیس جمهور و اعضای خود را coronavirus نیروی کار.

کاخ سفید شروع به تغییر به دور از این نوع از ماراتن جلسه — که به طور معمول کشیده برای بیش از دو ساعت — فقط این هفته پس از رئیس جمهور متحدان ابراز ترس است که اخبار همایش بودند صدمه زدن به سیاسی خود ایستاده بیش از کمک به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر