مراتع یاد می گیرد به حرکت کوشنر وسیع کاخ سفید نفوذ

زمانی که کاخ سفید را بالا سیاست داخلی کار آمد باز در هفته های اخیر به تازگی نصب شده رئیس ستاد علامت مراتع سریع به پیشنهاد تعجب آور نام و نام خانوادگی: استفان میلر.

پیشنهاد شرح داده شده توسط سه نفر آشنا با این وضعیت خواهد محل میلر سخت-شارژ نیروی دولت سیاست های مهاجرتی در یک مطلب به خوبی تعریف شده نقش به عنوان مراتع مشغول به کار برای تغییر شکل بال غربی.

اما جارد کوشنر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد مداخله. او پیشنهاد دیگران او در کاخ سفید است. در نهایت Derek Lyons است که به عنوان نزدیک به کوشنر شد جدید اقدام مدیر داخلی شورای سیاستگذاری.

این قسمت ارائه شده اولیه و مهم درس برای مراتع: کاخ سفید مملو از رقابت مراکز قدرت و کوشنر است که اغلب قدرتمند ترین نیروی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.

شش هفته به زمان تصدی خود به عنوان رئیس ستاد مراتع است و تنظیم به روش های کاخ سفید که در آن رئیس جمهور اغلب اعلام تغییر سیاست با کمی بحث و بسیاری از تصمیم گیری ها تبدیل به فرصت برای جناح های مختلف برای پیشبرد برنامه های خود را. و کوشنر شکل که همواره loomed بزرگ بیش از کسانی که انتخاب با توجه به نه فعلی و سابق ارشد مقامات دولت و جمهوری خواهان به کاخ سفید, بسیاری از آنها نمی خواهید به استفاده از نام خود را به آزادانه صحبت می کنند.

“کسانی هستند که واقعیت” گفت: جمهوری صحبت می کند که به رئیس جمهور. “اگر Jared نقش اتحادش را تغییر آن تنها افزایش یافته است. نمونه کارها خود را رشد کرده است. رئیس جمهور اعتماد او به طور ضمنی.”

کوشنر قدرت در حال رشد بوده است پس میدوی را از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن مدت زمانی که مراتع’ سلف میک Mulvaney شد اقدام رئیس ستاد با نذر اجازه دهید به تهمت تهمت. مراتع شده است انتظار می رود به یک دست در رویکرد نسبت به Mulvaney اما برخی از افراد در داخل و اطراف کاخ سفید می گویند تلاش خود را برای دفاع از خود باید به اجرا کوشنر.

این یک منحنی یادگیری بسیاری از ستاد تجربه.

“شما رو به نوک پا راه رفتن در اطراف کاخ سفید به مطمئن شوید که شما نه تنها … نه توهین به رییس جمهور, اما نه توهین به کسی که نزدیک به رئیس جمهور گفت:” لئون پانتا رئیس جمهور بیل کلینتون رئیس سابق کارکنان. “شما می توانید از باد داشتن هر دو آنها را سرزنش شما برای چیزهایی که به اشتباه است. آن را فقط باعث می شود آن را بسیار دشوار است. که کار به اندازه کافی دشوار است و بدون نیاز به نگرانی در مورد روابط شخصی.”

یک مقام کاخ سفید که کاهش یافته است به صحبت می کنند در رکورد گفت: مراتع در آمد با یک درک خوب از این کاخ سفید پس از صرف زمان قابل توجهی در بال غربی بیش از سه سال گذشته به عنوان یک مشاور رئيس جمهور.

“پویایی مانند این داشته باشد او را شگفت زده کرد — و او و جارد کار بسیار خوبی با هم” این مقام گفت.

مراتع شرح زیر است Mulvaney جان کلی و Reince Priebus به عنوان رئیس ستاد. در هر حال سبک خود را دارند اما در نهایت تلاش برای کنترل تهمت یا متمرد ، مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت خسته از هر sidelining آنها برای ماه ها قبل از پخت آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان گویند آنها امیدوار مراتع آن را از طریق پایان دوره اول وظیفه بلند در کاخ سفید که تا به حال یک رکورد تعداد گردش.

“اگر شما چهارمین رئیس ستاد شما نمی رفتن وجود دارد فکر آن را برای رفتن به متفاوت” سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور گفت. “همه چیز در حال رفتن به لمس Jared.”

مراتع تا به حال قبل از ارتباط با رئیس جمهور کمک به کارکنان خود را از طریق فشار قانون و استراتژیسازی با کاخ سفید در مورد چگونگی مبارزه با استیضاح سال گذشته است. به عنوان یک نتیجه او وارد کاخ سفید به مراتب سخت تر با تهمت و کوشنر از پیشینیان خود.

“مارک تا به حال یک رابطه با نه تنها رئیس جمهور بلکه کارکنان از جمله Jared که باعث می شود انتقال به این کار خیلی آسان تر است چرا که این ساختمان از قبل موجود رابطه گفت:” شان اسپایسر تهمت اولین دبیر مطبوعاتی که همچنان نزدیک به کاخ سفید است.

در عین حال هر رئیس ستاد که نشده است با رئیس جمهور پس قبل از کاخ سفید روز ناچار به رقابت با کسانی که شناخته شده اند فرمانده کل قوا برای سال.

اندی کارت جمهور جورج دبلیو بوش اولین رئیس ستاد یاد می آورد مرور رئيس جمهور در ارتباط با مشاوران از جمله استراتژیست کارل روو و ارتباطات مدیر کارن هیوز که هر دو تا به حال سابقه طولانی با رئیس جمهور.

“همیشه وجود دارد مردم در کاخ سفید کارکنان که روابط منحصر به فرد با رئیس جمهور” کارت گفت.

مراتع بر عهده نقش خود را در ماه مارس پس از استعفا از صندلی نمایندگی, North Carolina. او آمد روی فقط پس از شیوع کروناویروس در زمان برگزاری در کشور و دولت شروع به تقلا برای ارسال تجهیزات پزشکی و تجهیزات تست به ایالات متحده.

پس از مراتع تا به حال در تعدادی از طرح های با درجات مختلفی از موفقیت است.

مراتع و دیگر دستیاران ارشد از جمله کوشنر — در یک نقطه پیشنهادی جدید اقتصادی نیروی کار. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفتند به جای یک لیست از بیش از 200 مدیران که او را دعوت به کنفرانس تلفنی با تمرکز بر بازگشایی این کشور است.

عضو موسس خانه تندرو محافظه کار آزادی حزبی مراتع تا به حال موفقیت های بیشتر کمک به مذاکره یک معامله برای پر کردن یک coronavirus برنامه های امداد برای کسب و کارهای کوچک حتی درآمد ستایش از رهبر حزب دموکرات چاک شومر (D-n. y.) در آمریکا هستند.

اما در تست پزشکی و لوازم آن کوشنر که در زمان یک نقش پیشرو — تلاش است که دریافت کرده اند بررسی مخلوط.

“آنچه که می رود از طریق Jared چه Jared مراقبت در مورد” یک ارشد سابق دولت رسمی گفت. “او ندارد و دخالت در مسائل که از او مراقبت می کند.”

در طول سه سال به علاوه کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن کوشنر به دست آورد تا بیشترین توجه برای موفقیت در هل دادن یک عدالت کیفری لایحه به استراحت فدرال دقیق دستورالعمل صدور حکم و همچنین برای محکوم پیشنهاد برای ایجاد صلح خاورمیانه و تعمیرات اساسی سیستم مهاجرت.

پشت صحنه, کوشنر نفوذ تمدید فراتر از این مسائل به همه چیز از مذاکرات تجارت با چین برای ساخت یک دیوار در مرز با مکزیک.

“مردم درک کنند که آنها به کار در کاخ سفید با سایه رئیس ستاد” گفت: سابق جمهوری خواه مجلس سنا کارمند است که نزدیک به کاخ سفید است. “او خانواده است. او شده است با رئیس جمهور پس از مبارزات انتخاباتی.”

یک جمهوری خواه به کاخ سفید می گوید تهمت نمی گوش دادن به کوشنر در همه زمان ها با اشاره به این بستگی دارد می توانید او پسر در قانون اخیر موفقیت و یا شکست. “مثل همه چیز وجود دارد, آن اببس و جریان” فرد گفت. سیل اخیر منفی داستان در مورد کوشنر با تکیه بر داوطلبان با کمی تخصص برای coronavirus پاسخ نداشت این فرد گفت.

که گفت: کوشنر را اثر انگشت بیش از همه تصمیم های مهم در طول coronavirus.

سه هفته پیش و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی او را به حالت تعلیق درآورد مهاجرت به ایالات متحده در طول همه گیر شد کوشنر که متقاعد جمهور در دفتر بیضی جلسه به حک کردن کسب و کار پسند استثنا برای صدها نفر از هزاران نفر از کارگران موقت فصلی از جمله کارگران مزرعه با توجه به دو نفر آشنا با نشست.

یک محافظه کار نزدیک به کاخ سفید را تشویق مراتع به طور قاطعانه تر در کوشنر مناطق استدلال کوشنر و این سیاست در راستای محافظه کار پایه که رو مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید است. اگر دولت با درآمد حاصل کوشنر سیاست های فرد گفت: trump’s انتخاب مجدد پیشنهاد می افتد کوتاه.

“مراتع درک این را ندارد” این فرد گفت با اشاره به کوشنر و همسرش, Ivanka Trump, همچنین مشاور ارشد.

یکی دیگر از حزب جمهوری خواه که صحبت می کند به تهمت و گفت: مراتع نشده است آورده به اندازه کافی از خود کارکنان با او به متحدان خود در کاخ سفید. تا کنون مراتع نصب شده فقط تعداد انگشت شماری از کارکنان از جمله معاون زمانبندی و ارتباطات مشاور. برعکس Mulvaney به ارمغان آورد و در بیش از یک دوجین از مشاوران از جمله وکیل و مشاور امنیت ملی.

مراتع در تلاش است تا خود را از نیروی انسانی را در راه های دیگر که مهمترین آنها در مطبوعات, فروشگاه, جایی که او تحت فشار قرار دادند دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام و نصب چندین کارکنان او کار کرده بود قبلا.

حرکت به سمت چپ دیگران نگران است که گسترده تر shakeup بود به بال غربی. اما سه نفر آشنا با این وضعیت می گویند این تغییرات نیز آمد و در خواست کوشنر که شکایت کرده بود در ماه های اخیر که ارتباطات و مطبوعات افسران بیش از حد منفعل است.

“جارد نیروی پشت که” یک ارشد سابق دولت رسمی گفت. “اما او تحت فشار قرار دادند مراتع به آن را انجام دهد.”

این مقام کاخ سفید گفت: مراتع مشترک کوشنر هدف “به طور فعال در مطبوعات, موسسه بیشتر برنامه ریزی بلند مدت و دوباره یک رابطه بهتر با خبرنگاران.”

مراتع بعدی است موقعیت خود را به قرار دادن تمبر در امور قانونگذاری دفتر کاخ سفید اصلی مجرا با کاپیتول هیل. اریک Ueland قانونی مدیر امور, به نظر می رسد آماده به کار در وزارت امور خارجه و مایک مک کنا یکی از Ueland نمایندگان در حال حاضر در سمت چپ.

در سیاست داخلی شورای, اما, مرغزار نمی توانید راه خود را پس از شناور میلر نام. دادن میلر DPC کار را از لحاظ فنی شده است تنزل برای ارشد سیاست aide که تا به حال یک کانال مستقیم به رئیس جمهور در انواع موضوعات.

مراتع نیز به فکر سازماندهی مجدد سخنرانی-نوشتن team — a stand-alone دفتر رهبری میلر — اما مقاومت مواجه.

“این یک Jared انتخاب” یک مقام ارشد دولت رسمی درگیر در مذاکرات هفته گذشته گفت: همانطور که تصمیم گیری ساخته شده بود. “مراتع به نظر نمی رسد به آن را در همه.”

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere انکار کرد که میلر بوده است و یا تحت بررسی است برای DPC ، میلر نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در پایان, آن را عالم صغیر گسترده تر درس برای هر تهمت و رئیس ستاد: شما ممکن است یکی از مهمترین نقش های ارشد اما این بدان معنا نیست که شما باید نهایی می گویند.

“چرا او متوجه است که قبل از ؟” تعجب یکی از جمهوریخواهان نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن.

دانیل Lippman و Gabby Orr کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر