مراتع Mnuchin را نادر, سفر آخر هفته به روی تپه ای در میان coronavirus امداد مذاکرات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در یک حرکت غیر عادی, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مرغزار آمد به خالی کنگره در بعد از ظهر شنبه به اجتماع افراد یک تیم با رهبری مجلس سنا کارکنان.

در این جلسه می آید به عنوان جمهوری خواهان مجلس سنا و کاخ سفید در حال تلاش برای رسیدن به یک توافق اولیه coronavirus امداد پیشنهاد که انتظار می رود منتشر شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) در روز دوشنبه.

Mnuchin و مراتع گفت: آنها کار کردن جزئیات فنی در بیمه بیکاری فرمت شده است که یک منبع اختلاف نظر بین کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا. ارشد تهمت مقامات دولت عنوان کسانی که تفاوت های شنبه است.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می تواند گسترش UI اند اما ویژگی های ثابت و پرداخت مردم بیشتر در خانه بمانند که به وضوح مسخره مفهوم” Mnuchin گفت: پس از این نشست است. “ما همیشه در همان صفحه این ویژگی های ثابت. ما معتقدیم که در حال حاضر متحده قادر خواهد بود برای انتقال به این سیستم جدید است.”

“وجود دارد مقدار زیادی مطلب نوشته شده در مورد اختلافات پس از آن وجود دارد در واقع اختلافات” مراتع اضافه شده است. “بنابراین من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید که آن را ساخته شده برای عناوین بزرگ, اما آن را در واقع نه بر اساس حقایق واقعی در شرایط واقعی هر بحث که در جریان است.”

فعلی 600 دلار افزایش مزایای بیکاری از آوریل مراقبت در عمل آغاز می شود به پایان می رسد آخر این هفته.

حضور دو مقام دولت آمریکا در کنگره در یک بعد از ظهر شنبه با سناتورها در اطراف معمولی نیست. Mnuchin و مراتع نیز رسانه ها ظاهر یکشنبه.

رئیس جمهور و دولت او در حال هل دادن برای افزایش بیکاری پرداخت را تشکیل می دهند که 70 درصد از کارگران درآمد. ایران منابع گفت: کاخ سفید در حال افزایش خواسته های جدید به عنوان بخشی از این طرح از جمله ساخت مشوق.

“ما در حال رفتن را از طریق تعدادی از بخش ها را به مطمئن شوید که جزئیات منطبق بر درک ما از آنچه که باید در آنجا بررسی تعداد کمی از تولید انگیزه برای مطمئن شوید که ما می توانیم حمایت آمریکا شغل” مراتع گفت: قبل از جلسه.

کاخ سفید اصرار دارد آن را می خواهد برای رسیدن به یک معامله با دموکرات ها در یکی دیگر از عمده coronavirus بسته است. اما تا کنون بوده است وجود دارد کمی حس فوریت.

وقتی پرسیده شد که در مورد مجلس نانسی پلوسی نظرات که او نمی را “تکه تکه” رویکرد به بسته مراتع گفت که تصمیم گیری خواهد شد تا به او و مک کانل.

“اگر او مایل به آن را قطعه هم من فکر می کنم وجود خواهد داشت تعداد زیادی از مردم که به طور بالقوه می تواند صدمه دیده است چرا که تصمیم گیری که بر اساس هر چیزی غیر از او شخصی مذاکره تاکتیک” مراتع گفت.

Mnuchin صحبت با پلوسی (D-کالیفرنیا) در روز جمعه اما هر دو طرف هیچ جا نزدیک به رسیدن به یک توافق است. پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) در حال اصرار بر فرمت پر از 600 دلار افزایش به بیمه بیکاری اختصاص داده شده در مارس مراقبت در عمل تا سال آینده. آنها همچنین به دنبال صدها میلیارد در دولت های ایالتی و محلی کمک کند.

کاخ سفید و مک کانل در حال هل دادن برای $1 تریلیون دلار بسته است. Mnuchin گفت: آنها در حال حاضر می خواهم به توافق پلوسی درخواست 100 میلیارد دلار برای مدارس که شامل قهرمانان با تصویب قانون توسط مجلس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>