مراتع: “ما قصد داریم به گسترش’ $600 بیکاری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در روز یکشنبه تصریح کرد که برگ برنده دولت گزارش نمی خواهد گسترش 600 دلار افزایش مزایای بیکاری در آینده coronavirus امداد بسته است.

در یک مصاحبه با ABC “این هفته” مراتع استدلال اصلی بیمه بیکاری و اندازه گیری آن آغاز شده انقضای نباید تمدید شود به دلیل آن “پرداخت و مردم را به ماندن در خانه” و disincentivized افراد بیکار از پیدا کردن کار. دولت به جای تحت فشار قرار دادند برای بیکاری ارائه است که جایگزین تا 70 درصد از کارگران حقوق و دستمزد.

“اصلی مزایای بیکاری در واقع مردم را به ماندن در خانه و در واقع بسیاری از مردم بیشتر پول در خانه ماندن از آنها قصد بازگشت به کار” مراتع گفت. “بنابراین رئیس جمهور شده است بسیار روشن ما توافق شده است بسیار روشن ما قصد داریم به گسترش است که ارائه.”

“ما در حال رفتن به آماده می شود روز دوشنبه به ارائه بیمه بیکاری گسترش خواهد بود که 70% از هر چه دستمزد شما بودند [ساخت] قبل از اینکه بیکار که آن را به شما بازپرداخت تا 70 درصد از کسانی که دستمزد” مراتع گفت. “امیدوارم به عنوان یک راه برای گرفتن مردم روی پای خود بایستند.”

اما جمهوری خواهان و کاخ سفید هنوز هم نیاز به مذاکره با آمریکا و ایران با نرخ بیکاری موضع خواهد شد تا یک حزبی برخورد.

در میان دیگر تفاوت عمده مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و دیگر رهبران دموکرات باید اصرار بر گسترش $600 مزایای بیکاری بود که اختصاص داده شده توسط مراقبت عمل بسته نجات در ماه مارس است.

مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin بودند در کاپیتول هیل در روز شنبه برای ادامه چکش بیرون اقتصادی امداد پیشنهاد با جمهوری خواهان مجلس سنا پس از تفاوت در کشت و مسائل مربوط به تاخیر در انتشار این قانون در هفته گذشته.

روز یکشنبه هر دو مراتع و Mnuchin عنوان تفاوت بین کاخ سفید و سنای. مراتع گفت که او و Mnuchin خواهد سر به کاپیتول هیل دوباره در روز یکشنبه برای قرار دادن “لمس نهایی” در $1 تریلیون لایحه رهبر اکثریت میچ مک کانل (R-Ky.) انتظار می رود که به پرده در روز دوشنبه.

فشرده توسط میزبان جورج Stephanopoulos بر نگرانی های دولت رویکرد به مزایای بیکاری را “تقریبا غیر ممکن به اداره” و در نتیجه “واقعی شکاف” برای افراد بیکار قبل از آنها دریافت پول مراتع پیش بینی کرد “ما قادر خواهید بود برای پیدا کردن یک راه به در واقع ارائه یک آستانه است که دیدار خواهد کرد که دستورالعمل.”

“[Mnuchin] و من شده اند در کاپیتول هیل همانطور که می دانید بیش از آخر هفته ما به آنجا خواهید بود دوباره امروز قرار دادن نکات نهایی در لایحه ای که رهبر مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارد به معرفی فردا” مراتع گفت. “اما راستش من با دیدن ما قادر به ارائه بیمه بیکاری شاید حفظ اعتبار به نگه داشتن مردم از آواره آورده و یا بازگشت به محل کار کمک به ما در مدارس است.”

“اگر ما می توانید انجام دهید که همراه با مسئولیت حفاظت شاید ما قرار داده است که رو به جلو که گذشت به عنوان ما می توانیم مذاکره در بقیه این لایحه در هفته آمده است,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>