Over پنج سال گذشته زنان به طور فزاینده ای پا به نقش مردان در طول تاریخ برگزار شد در بزرگسالان میباشد. نه تنها زنان هستند تولید محتوای بیشتر فرض کنید موقعیت مدیر تولید و ستاره آنها همچنین تجربه دیگر مشاغل به عنوان خود-سرمایه گذاری کارآفرینان بهره مندی از اینترنت امروز مبتنی بر مدل کسب و کار.

“این است که واقعا دوران مجری—نه فقط زن نوازندگان اما قطعا زنان به دست آورده اند بسیاری با این تغییرات است. بودن دوران, بازیگر, هنرمندان توانمند تر از همیشه قبل از. آنها بسیاری از سیستم عامل های مختلف که در آن آنها می تواند رئیس خود را و ایجاد جریان درآمد انفعالی می گوید:” آنجلا سفید یکی از مهمترین و بسیار اهدا انجمن ستاره از نسل او. “که توانمندسازی دانشآموزان و نوازندگان در حال تجربه بدان معناست که آنها نه با تکیه بر سنتی استودیو و مدیران برای پول خود را.”

در حالی که کار با شرکت های شناخته شده ممکن است به عنوان پر سود و یا لازم, سفید اذعان دارد که انجام این کار است که هنوز هم یک جنبه مهم از هر بازیگر حرفه ای; چگونه آنها خود را ایجاد و رشد نام تجاری خود را. ساختمان خود را با نام تجاری به موفقیت فوق العاده آن است که امروز در زمان یک سال و تعدادی از افراطی تمرکز سفید تبدیل به چیزی از جنس anomaly.

در سال 2019 آنجلا سفید برنده AVN زنان مجری سال برای سال دوم در یک ردیف دوم زنان را که تا کنون انجام چنین feat. سپس در ژانویه. 25, 2020, در به اصطلاح “اسکار فیلم” او اولین زن همیشه به نفع سه سال متوالی; غیر معمول ستایش برای هر زن مجری به دریافت بسیار کمتر از یک ورود او 17 سال در بزرگسالان است.

آن, است, البته, اند بیشتر شایع در مردان به دریافت AVN مجری سال برای چند سال در یک ردیف داده چگونه مردان مجاز به سن در مقابل دوربین آنها ارائه فرصت به خوبی انجام گذشته خود را “نخست.” زنان جوان از سوی دیگر می تواند در نظر گرفته شود “سن” از بزرگسالان صنعت با سن 24 و تنزل به دوست داشتنی برای گائیدن, وضعیت موجب حفظ کوتاه حرفه ای دهانه و کمتر فرصت های سودآور.

“تجربه من در زندگی حرفه ای من این است که مصرف کنندگان نیاز به تازگی آن را که آنها می خواهند معتبر شور و شوق. آنها می خواهند نوازندگان که واقعا انجام آنچه آنها عشق می گوید:” سفید که باور نمی نوازندگان نیاز به انجام بیشتر اعمال افراطی برای پیدا کردن طول عمر در صنعت. “من امیدوارم که من موفقیت می تواند الهام بخش دیگران است. در این سال من فراموش صحنه های متفاوت اما آن را قطعا نمی شدید تر یا خشن تر. این فیلم بزرگ من در این سال بود که از ویژگی های فیلم است. راه من خودم را به چالش کشیده و رشد به عنوان یک بازیگر این سال را تبدیل به شخصیت من با کار کردن با یک مربی بازیگری و رو به رشد در این راه است.”

هر چند زنان به مدت طولانی صورت, از کون, ستاره, پس به صحبت می کنند آنها اغلب ساکنان نقش های طراحی شده برای بیشتر قسمت ها توسط مردسالار studios هل دادن کلیشه ای و در راس ایجاد محتوا به عنوان آنها هستند.

“من فکر می کنم هر کسی که به دنبال بزرگسالان صنعت برای نیمه دوم دهه گذشته را می دانم که کلیشه ندارد درست است. با اینترنت و دموکراتیک به معنی تولید هر کسی می تواند شروع به ضبط خود را و رادیو و تلویزیون خود می گوید:” سفید. “شما دیده می شود گسترش انواع بدن و واقعا یک جشن های مختلف فانتزی و متفاوت ترجیحات جنسی. این که چگونه از آن استفاده می شود زمانی که یک تعداد انگشت شماری از استودیوهای بزرگ کنترل می شود روایت.”

آگاه از زیرساخت است که او را قادر سفید سخاوتمندانه اعتبارات صنعت سرگرمی بزرگسالان برای او موفقیت است. “تولید فیلم یکی از, اگر نه بیشتر, مشترک, هنر, بنابراین حتی اگر من می دانم که آن را به نام زن مجری سال و نام من را در این جایزه وجود دارد هیچ راهی که من می تواند به دست آورد که بدون باور نکردنی پروژه های من بود و مدیران کار می کردم که به من کمک کرد تا به رشد و تبدیل شدن به مجری من می گوید:” سفید تصدیق در غیر این صورت نامرئی کار می رود که به حمایت و بالا بردن نام تجاری خود را. “شما تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه. بنابراین برای من در این مرحله نیاز به یک روستا; نیاز به آن همه را به انجام بهترین کار خود را.”

“برای این روز و سن او را در طوفان کامل از یک ستاره پورنو” می گوید: سفید زمان طولانی, عامل, علامت Spiegler که اشاره می کند که در آن طول می کشد بیش از آنکه به افزایش به بالا. “او یک استاد همه فن حریف: او در این مصاحبه از تولید به کارگردانی. او حتی آیا ویرایش در خود فیلم و نه مانند سیلی هم یک صحنه یا او را به صرف یک یا دو هفته در حال ویرایش یک صحنه و نقاشی با برس کوچک.”

اختصاص داده شده به حفظ نام تجاری او را پیش بینی Spiegler می گوید آنجلا سفید اغلب طول می کشد رویکرد طولانی مدت به کیفیت بیش از کمیت است. “زمانی که آنجلا تیراندازی خود فیلم او یک کمال گرا. او را انجام دهد و هزینه آن را او ده تا پانزده هزار دلار است اما اگر آن را دقیقا آنچه او می خواهد و او نمی خواهد آن را می گوید:” Spiegler. “هنگامی که او می کند یک فیلم اگر آن را دقیقا چگونه او آن را می خواهد اگر یکی از دختران بیمار است او را به رفتن نیست فقط با قرار دادن دختر دیگری در او احتمالا لغو و reschedule شلیک به یک روز دیگر. در حالی که بسیاری از دیگر بالاتر پایان studios در حال تحت فشار به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن محصول آنها ممکن است کاهش استانداردهای خود را برای دیدار با مقدار آنها را به, و او نمی خواهد انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de