مگان مک کین و Joy Behar Spar بیش از استیضاح شاهد: “من می دانم که شما ناراحت هستید!’

“استیضاح دادگاه می تواند توسط بیش امشب” Joy Behar گفت: در بالای این دیدگاه در صبح روز جمعه. او به نظر می رسد سهوا مرجع Fred Armisen را SNL تصور او افزود: “و حزب جمهوری خواه و سناتور لامار الکساندر است که در تصمیم گیری رای در اجازه دادن به شاهدان شهادت اساسا گفت که تهمت گناه است اما” بنابراین آنچه که اهمیت می دهد.'”

پندار و در ادامه می گویند که رای گیری برای شاهدان الکساندر “را نجات دهد دموکراسی یک چیز کوچک” پندار گفت. “اما بدون او نمی خواهم.” او استدلال کرد که الکساندر است که به “پوشش” به سن. سوزان کالینز (R-ME) به طوری که او می تواند رای بله و هنوز هم دوباره انتخاب شود. “اما او منافق و دروغگو است و من به او اعتماد نمی تا آنجا که من می تواند پرتاب خود,” او گفت:.

جای تعجب نیست مگان مک کین مختلف را.

“ضد است که جمهوری خواهان در حال رفتن به این است که آن را تماما دو حزبی محاکمه” مک کین گفت. “آنچه که من از الکساندر است که او گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن چه او غیر اخلاقی آن را فقط نبود impeachable. و من می دانستم که شما می تواند بسیار ناراحت کاملا رک و پوست کنده شادی است.”

“من ناراحت است. من ناراحت برای این کشور” Behar شات پشت بنحوی که مک کین باید به عنوان به خوبی. “من احساس می کنم که مردم در این کشور و دیگر دموکراسی را به تماشای آن. گرفته ایم دموکراسی برای اعطا شده چرا که ما در آن زندگی می کردند برای مدت طولانی و بسیاری از چیزهای زیبا به دلیل آن است. و آن را پایین رفتن توالت به دلیل یک حزب است.”

هر طور معمول مک کین درک نمی او شرکت میزبان نقاشی جمهوریخواهان با قلم پهن چرخش در اطراف به متهم دموکرات “بی مهارت” پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن. “این فقط جمهوری خواهان” او گفت: با اشاره به تعداد انگشت شماری از متوسط دموکرات ها بودند که برای تماس شاهدان بود اما نشان داد آنها می تواند در نهایت رای به تبرئه رئیس جمهور.

“من فکر می کنم پتو آن را به عنوان همه جمهوری خواهان و دموکرات ها وجود دارد درگیر و همچنین” مک کین شکایت به عنوان Behar تحت فشار قرار دادند که هیچ دموکرات در برابر شهود. “من می دانم که شما ناراحت هستید اما من فقط در تلاش برای توضیح طرف دیگر.”

تکان دادن سر خود را در انزجار پندار و گفت: “خدا کمک امریکا و دموکراسی” اگر او احساس می کند توجیه توسط مجلس سنا تبرئه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر