مگان مک کین دفاع مسلحانه مستند معترضان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

صبح روز دوشنبه پس از ضد قفل معترضان در خیابان ها به توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “آزادی” دموکراتیک به رهبری متحده مشاهده میزبان وزن در افزایش تنش است. اما تنها یکی از آنها در دفاع از این اسلحه toting تظاهر کنندگان که در حال قرار دادن زندگی مردم در خطر است.

اول تا Joy Behar توضیح داد که در حالی که او را “احساس” افرادی که شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس بحران “آنها باید درک کنند که آنها می توانند افراد دیگر را آلوده.” به قول پاتریک هنری او افزود: “به من آزادی و من مرگ چیزی است که آنها اساسا پیشنهاد زیرا بسیاری از مردم در حال رفتن برای مردن به خاطر این رفتار است.”

“این مردم هستند که egged در جناح راست از رسانه ها و مردم مانند الکس جونز و راش Limbaugh” Behar اضافه شده است. “و چرا شما در حال آوردن اسلحه به یک تجمع ؟ شما می خواهید به تماس خودتان معترضان ترک اسلحه خود را در خانه. کسانی که تروریست ها را که اسلحه به تظاهرات.”

که آخرین نقطه نشسته بود به خوبی با مک کین. “من همچنان به تقسیم می شود در آن من آن نوع از معترضان با اسلحه و من درک می کنم که برای بسیاری از مردم به تماشای این نشان می دهد که ممکن است به نظر می رسد بسیار خارجی و آن را ممکن است به نظر می رسد اما آن را کاملا طبیعی به من و آن را کاملا قانونی در ایالات متحده است که آنها این کار را در,” او گفت:. “و آن را به یک فرهنگ نماد است. هر کسی آوردن اسلحه به یک رالی است که طرف اسلحه استدلال آنها که یک استدلال است که به ارمغان آورد تا در این نوع از تظاهرات.”

مک کین در ادامه گفت که او و همکار او مشاهده میزبان نیاز به “چک کردن امتیاز” و اذعان کرد که در حالی که آنها می توانند همچنان به انجام شغل خود را از صفحه اصلی است و خیلی خوش شانس. “وجود دارد بسیاری از مردم در کشور ما که در درد که از کار هستند که در حال از دست دادن خانه های خود را و من فکر می کنم وقتی مردم می ترسند و آنها در درد آنها شروع به وحشت” او گفت:. “و آن را به نظر نمی آید مانند وجود دارد هر گونه قطعنامه برای این که در آینده.”

“هنگامی که مردم در حال نگاه کردن بشکه از ناتوانی در تغذیه کودکان خود را به فرستادن فرزندان خود به دانشگاه را احتمالا از دست دادن خانه های خود را, من درک خشم و درد” مک کین گفت. “من قطعا نمی خواهید هر بیشتر مردم به مریض و یا می میرند بدیهی است که من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد که. اما من فکر می کنم وجود دارد به نوعی از تعادل است.”

گلدبرگ Whoopi در ضمن فقط اشتباه نزد معترضان با پوشیدن ماسک و دستکش. “اگر شما فکر نمی کنم آن است که جدی چه کار می کنی؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>