مگان مک کین عمدتا ماند آرام به تاریخ در مورد آخرین لرزش-یو پی اس و مجادلات اطراف آن مشاهده. اما او تا به حال بسیاری می گویند در شب چهارشنبه هنگامی که او نشسته با اندی کوهن در Bravo اواخر شب نشان می دهد سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند.

کوهن شروع با درخواست مک کین در مورد شایعاتی که او تا به حال شده است در یک “دشمنی” با همکار محافظه کار شرکت میزبان ابی شکارچی قبل از او پا را از نشان می دهد در اوایل این ماه. به عنوان روزانه وحش لوید گروو گزارش مک کین و شکارچی رو به خارج از دوربین بازی فریاد زیر به بخش مورد تغذیه با شیر مادر.

مک کین گفت که او “هنوز هم دوستان بسیار خوب” با هانتسمن اما اعتراف کرد که آنها را به یک “بسیار کوچک مبارزه” که به پایان رسید تا گرفتن “weaponized” توسط مطبوعات. “این واقعا بی رحمانه,” او گفت:. “و این است که واقعا واقعا خشن چند هفته برای من است.” مک کین افزود که از آن شده است “احساسی مالیات” خود دوستی “با استفاده از این راه در رسانه ها.” او همچنین شلیک شایعات که او در حال رفتن به استعفا قبل از شکارچی بود.

از آنجا کوهن نقل مکان به یکی از مهیج ترین درگیری مک کین تا به حال با مدیر گلدبرگ Whoopi در طول زمان خود را نشان می دهد. در طول قسمت آخر دسامبر گلدبرگ گفت: او را به “صحبت کردن را متوقف کن” و مک کین شات پشت “اشکالی ندارد. من نمی خواهد صحبت کنید و به بقیه نشان می دهد.”

“آن بود. و من می گویم که او با داشتن یک روز بد” مک کین گفت از لحظه ای که اشاره کرد که گلدبرگ عذرخواهی کرد هر دو در و خارج از صحنه. “همه ما دمار از روزگارمان درآورد تا در نشان می دهد. آن را زندگی می کنند, آن را هر روز و به من ببخش و من او را دوست دارم و من نمی تواند انجام دهد نشان می دهد بدون او.”

مک کین در ادامه گفت که اگر گلدبرگ همیشه برگ نظراو را به عنوان به خوبی. “Whoopi است لنگر نشان می دهد و زندگی من وجود دارد و او همیشه میدارد ما تا زمانی که ما را,” او گفت:. “او میپرد, I jump.”

پرسید اگر وجود دارد هر گونه تصورات غلط او می خواست برای روشن کردن مک کین گفت: “من یک فرد و من باید احساسات و من فقط تلاش برای انجام یک کار خوب است.”

بعد در قسمت تماس گیرنده خواسته مک کین به طور خاص در مورد شایعاتی که او را مشاهده شرکت میزبان نمی خواهد صحبت می کنند به خارج از دوربین یک مفهوم او به سرعت شات را به عنوان مسخره است. “شما نمی توانید کار بر روی نشان می دهد که در آن میزبان صحبت نمی کنم” او گفت:.

پرسید: اگر این نمایش خواهد بود جایگزین شکارچی با دیگر محافظه کار شرکت میزبان مک کین پاسخ داد: “من مطمئن شوید که به عنوان جهنم و امید به دلیل این خشن وجود دارد.” و زمانی که کوهن پیشنهاد دوست و همشهری میزبان s. e. Cupp او گفت: “می گویند که دوباره اندی من اطمینان دارم که بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de