ملیندا گیتس می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘D-منهای’ به صورت coronavirus پاسخ

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ملیندا گیتس در روز پنج شنبه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کم علائم برای دست زدن به آن از coronavirus همه گیر و اضافه کرد که بیشتر پول مورد نیاز است برای آزمایش و واکسن توسعه در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

گیتس — شرکت-رئیس بنیاد بیل و ملیندا گیتس که اهدا کرده است میلیاردها دلار برای تحقیقات بهداشتی — به دولت یک “D-منهای” درجه برای دست زدن به آن از وقوع با استناد به عدم هماهنگ ملی پاسخ. او گفت: فرمانداران شد پله تا با “50 های مختلف وطنی دولت راه حل” به جای پاسخ ملی که از بالا.

“شما می دانید اگر ما انجام کارهایی است که این نمونه کشورها انجام می دهند مانند آلمان, ما خواهد شد تست گیتز گفت:” در طول سیاسی زنان در حکومت ، “ما خواهد بود, تست, اول, مراقبت های بهداشتی کارگران و سپس آسیب پذیر و شما انجام می شود تماس با ردیابی. و ما قادر خواهد بود برای شروع به فکر کردن در مورد به آرامی به آرامی بازگشایی اماکن در جامعه در امن و سالم راههای اما ما فقدان یک تلاش هماهنگ شده. که فقط حقیقت را در سراسر ایالات متحده است.”

اما برای انجام این کار, گیتس گفت: پول بیشتر نیاز به قرار داده می شود نسبت به تست و تماس با ردیابی شروع با مراقبت های بهداشتی کارگران و سپس حرکت به جمعیت های آسیب پذیر در کشور است. او گفت: سازمان نیز باید به دنبال صندوق توسعه واکسن با استناد به رهبران اروپا تلاش های جمع آوری کمک های مردمی این هفته که در آورده $7.4 میلیارد دلار برای تحقیقات واکسن.

او با انتقاد از آمریکا برای “فاقد آن پاسخ” در صحنه بین المللی و گفت که در آفریقا به عنوان مثال ناامنی غذایی و دیگر مسائل مربوط به سلامت خواهد بود تشدید پست-همه گیر.

“آنچه که ما در حال شروع به دیدن در آفریقا, شما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر از ناامنی غذایی وجود دارد و خیلی بیشتر مسائل مربوط به سلامت” گیتس گفت. “و هنگامی که شما وجود دارد که آن را نیز پرش به عقب به اروپا به ایالات متحده است. تا کنون بیشتر مورد نیاز است برای واکنش بین المللی که ایالات متحده واقعا وجود ندارد در پاسخ آن به طور کامل در مقابل بین المللی.”

کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد دیر گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه شب که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته بود یک “بیسابقه” به همکاری با فرمانداران سراسر ایالات متحده به دریافت متحده منابع آنها نیاز دارید.

“ادامه در پاسخ به این جهانی همه گیر شده است در مورد هماهنگی و همکاری با دولت و دولت های محلی” Deere گفت. “کاخ سفید کار کرده است با فرمانداران و تیم خود را از ماه ژانویه در کل این از پاسخ دولت از جمله زنجیره تامین, تست, داده محور, دستورالعمل های اجتماعی فاصله و در حال حاضر مسئول برنامه ریزی برای باز کردن امریکا دوباره.”

ملیندا گیتس و همسرش, جهان, دومین مرد ثروتمند خود را تاسیس بنیاد در سال 2000 ساخت یک علامت در انسان دوستانه به ویژه در زمینه بهداشت عمومی.

در ماه فوریه بیل گیتس انتشار نامه ای در مجله پزشکی نیوانگلند موسوم به دولت فدرال به منظور توسعه یک سیاست قوی پاسخ به کروناویروس در آمریکا و شروع به کمک به کم درآمد و با درآمد متوسط کشورهای با آمادگی — علت حمایت خود را بنیاد 100 میلیون دلار کمک مالی در ماه فوریه است. این Gateses نیز نامیده می شود برای تسریع در پیدا کردن درمان و واکسن برای مبارزه با این ویروس در ماه آوریل به بنیاد اهدا اضافی $150 میلیون دلار برای کمک به, با, تست, درمان و کمک به کشورهای فقیر و توسعه در پاسخ به این بیماری همه گیر.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس است همچنین سازمان بهداشت جهانی دوم-بزرگترین حامی مالی ارائه تقریبا 10 درصد از سازمان بین المللی بودجه, با توجه به مجمع جهانی اقتصاد.

در مارس تهمت متوقف ایالات متحده کمک های مالی به این که در حالی که خود دولت بررسی آژانس های سازمان ملل متحد را از دست داده و coronavirus. این حرکت به دنبال هفته از رئیس جمهور افزایش حملات بر بهداشت عمومی سازمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>