قبل از 911 تماس ها و تلفن های همراه آتش نشانان داوطلب در Saskatchewan شهرستان ملویل بودند به عمل نامیده می شود توسط یک آژیر در خارج از محلی آتش هال.

هنجار Konechny رشد کرد تا به تماشای مردان در خانه خود و جامعه توجه به تماس. این چیزی است که انگیزه او را به نشان می دهد تا به صورت داوطلب آتش نشانی و خدمات در Oct. 1, 1969.

“ما رئیس آتش نشانی ارائه شده با تمام مواد اولیه ای که من قرار بود به — قنتد, ژاکت, شلوار, و هر چیز دیگری — و که در آن بود,” او گفت:, و اضافه کرد که آموزش انجام شد در کار.

“شما آمد و از شما یاد گرفتم از بچه ها. این نوع از آموزش است.”

Norm Konechny with the helmet first issued to him in October 1969.
هنجار Konechny با کلاه ایمنی برای اولین بار صادر شده برای او در اکتبر سال 1969. دانیلا Ponticelli / اخبار جهانی

Konechny پیوست ملویل آتش و نجات به دلیل پدر و دو عموهای درگیر شدند. در 21 سال او جوانترین عضو گروه بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فقط نمی تواند صبر کنید برای رفتن به یک تماس و چون در آن زمان ما می خواهم به آتش هال و پرش در کامیون و سواری در پشت – که در حال حاضر ما نمی تواند ما گره خورده در داخل و buckled,” او گفت:.

ادامه مطلب: ادمونتون آتش نشان پس از 39 روز کمک در استرالیا

آن گروه تا به حال 13 داوطلب آتش نشان و دو کامیون به خدمت ملویل منطقه واقع در اطراف 145 کیلومتری شمال شرقی رجینا.

“ما آرواره های زندگی در آن زمان بود و یک چکش نوار کنجکاوی و بنابراین در جایی که در حال حاضر ما بهترین” او به یاد می آورد.

در حال حاضر 72, Konechny یکی از سه عضو از سال 1969 تیم هنوز زنده است. او همچنان به عنوان معاون رئیس آتش نشانی و به عنوان یک نگهبان زندان است.

“من باید گذاشت, آن را تقریبا مسخره,” او گفت:. “من عشق من گروه من دوست دارم همه در آن, من دوست دارم آنچه من انجام می دهند و من حدس می زنم که چرا من هنوز اینجا.”

When Konechny started, the department was still using a second-hand V8 Ford chassis purchased in 1937 and a 1956 International truck.
زمانی که Konechny آغاز شده و این گروه هنوز هم با استفاده از یک دست دوم V8 فورد شاسی خریداری شده در سال 1937 و یک سال 1956 بین المللی کامیون. سیندی Konechny / ارسال شده

Konechny افتخار بوده است برای خدمات خود را چندین بار در طول سال از جمله یک حادثه در سال 2000 محلی که در آن آتش نشانان نجات یک پسر جوان از سوختن خانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: زندگی و کار در زادگاه خود برای سال 72 تا به جوانب مثبت و منفی.

“این خوب است زیرا شما می دانید که بسیاری از مردم, اما آن را بد به دلیل مقدار زیادی از زمان ما به یک صحنه تصادف و شما می دانید که مردم درگیر” Konechny گفت: یادآوری چگونه دو همکار خود را آتش بر آمد صحنه های مربوط به فرزندان خود را.

ادامه مطلب: سلامت روانی یک “اولویت” برای اولین پاسخ دهندگان با بودجه جدید

Konechny به صورت تمام وقت در مشاغل آینه کار خود را با گروه داوطلب. او به مدت 20 سال به عنوان یک امدادگر و درگیر شد با راه آهن تا بازنشستگی اش در سال 2003.

در حالی که او به نظر می رسد از روی علاقه در کار خود را در خدمات اورژانس او گفت: وجود دارد بسیاری از موارد زمانی که آتش نشانان به مقابله با مشکل در تماس های خود را.

“(در حال حاضر) اگر ما از یک صحنه بد ما بحث در مورد آن صحبت میکنیم و اگر وجود دارد هر گونه مشکلات — کمک است در خارج وجود دارد در حال حاضر برای آتش نشانان که نبود بنابراین قبل از شما آن را در زمان خانه با شما,” او گفت:.

Norm Konechny, 72, stands inside the main fire hall in Melville on Feb. 3, 2020.
هنجار Konechny, 72 غرفه در داخل سالن اصلی آتش در ملویل در فوریه. 3, 2020. دانیلا Ponticelli / اخبار جهانی

در روز سه شنبه Konechny مفتخر شهرستانهای استان در رجینا برای او 50 سال از خدمات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: اخبار جهانی او صحبت با ملویل رئیس آتش نشانی مورد احتمالا بازنشستگی در آینده نزدیک.

“آن را به سختی برای خداحافظی. شما در حال رفتن به دیدن یک پیرمرد گریه چون آن را به سختی می شود,” او گفت:.

شهر ملویل آتش و نجات در حال حاضر مجاز قدرت از 24 داوطلب آتش نشانان در عملیاتی سه pumpers یک فرمان خودرو wildland واحد و یک کامیون نجات.

هر سال در محلی آتش نشانان در پاسخ به اطراف 95 تماس های اضطراری برای خدمات. آتش بخش مالیات به طور کامل پشتیبانی با بودجه بیش از $125,000.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im