اعضای آلمان در ائتلاف حاکم بگویید تهمت به ایالات متحده آمریکا سلاح های هسته صفحه اصلی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برلین — تنها چند روز قبل از آلمان تنظیم شده است به مناسبت سالگرد آن “آزادی” از حکومت نازی ها منجر اعضای حزب حاکم سوسیال دموکرات خواستار آن است که این کشور آزاد شود از نظر آنها یکی دیگر از معضل — آمریکا سلاح های هسته ای.

“سلاح های هسته ای در خاک آلمان نه بالا بردن امنیت ما فقط مخالف” رولف Mützenich رهبر سوسیال دموکرات (SPD) در پارلمان آلمان گفت: در مصاحبه با روزنامه Tagesspiegel منتشر شده در یکشنبه. “زمان آن رسیده است که برای آلمان به حکومت آینده استقرار.”

هر چند هر کس در SPD رتبه بالا سهام خود را انداز Mützenich به سرعت برنده حمایت از co-SPD رهبر Saskia Esken.

“هر کس فکر می کند که glasnost و پروستریکا ساخته شد ممکن است توسط غرب بازدارنده هسته ای چیزی از دست رفته” او هنوز توییتی. “سلاح اتمی در خاک آلمان در آلمانی هواپیما است و نه پایان دادن به خودی خود و نه مطلوب و نه به ذکر است بسیار گران است.”

SPD رهبری را خواستار بازگشایی یک بحث قدیمی در آلمان در مورد اینکه آیا برای باقی می ماند در زیر محافظ چتر اتمی آمریکا برگزار شد بیش از این کشور پس از 1950s. در سمت چپ بسیاری از این سلاح به عنوان یک غیر ضروری و تحریک آمیز نسبت به روسیه. کسانی که از تنش در رفت و جوش در اوایل دهه 1980 زمانی که آمریکا برنامه برای مقابله با تهدید ناشی از اواسط محدوده شوروی سلاح های هسته ای مستقر در شرق اروپا با قرار دادن مشابه سلاح در آلمان برانگیخته موج شدید اعتراضات خیابانی که تبدیل به لحظه ای تعیین کننده برای یک نسل از سیاستمداران چپگرا.

بسیاری در SPD به مدت طولانی مورد علاقه روابط نزدیک تر با روسیه یک کشور احساس می کنند بیشتر فرهنگی خویشاوندی را نسبت به ایالات متحده در اواخر SPD صدراعظم ویلی برانت از سیاست تنش زدایی به سمت مسکو در سال 1970 به اصطلاح Ostpolitikگذاشته پایه و اساس برای پایان دادن به جنگ سرد. آنها را به حضور ایالات متحده آمریکا سلاح های هسته ای در آلمان به عنوان یک مانع عمده در جهت بهبود روابط با مسکو است.

اما تا زمانی که آنجلا مرکل دموکرات مسیحی باقی می ماند عمده قدرت در ائتلاف حاکم با حزب سوسیال دموکرات سوسیال دمکرات’ آرزوی یک آمریکایی خروج نمی توان متوجه شد. آلمان مرکز-راست views هسته ای آمریکا سپر به عنوان کلیدی برای این کشور در دهه صلح و رفاه. با اینحال به عنوان صدراعظم آلمان شریک زندگی تاریخ SPD موضع نمی توان نادیده گرفت. این یک یادآوری است که اگر یک جناح چپ ائتلاف (ائتلاف بین SPD سبزها و حزب چپ) بودند به دست آوردن قدرت در آلمان در سال های آینده این امر مسلما تقاضای خروج از آمریکا سلاح است.

زمان Mützenich دخالت هیچ حادثه بود. آلمان در روند تدریجی آن پیری ناوگان گردباد جت های جنگنده هواپیما آن را متکی به خود را به انجام برسانند های هسته ای تعهدات آمریکا بر اساس این توافق آلمان موافقت کرده است به تحویل کلاهک عرضه شده توسط آمریکا در این رویداد از یک جنگ هسته ای.

این پیمان شده است یک ستون از نیروهای ناتو در استراتژی بازدارندگی هسته ای برای چند دهه. در حالی که واشنگتن موافقت نامه های مشابه با دیگر اعضای ناتو این ترتیب ثابت شده است به خصوص بحث برانگیز در آلمان حتی در حالی که ایالات متحده به طور چشمگیری مقایسه کردن ذخایر خود از کلاهک های هسته ای در کشور است.

آنچه به نظر می رسد که باعث Mützenich تقاضا شد, اعلام دو هفته پیش با وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer که او پشتیبانی خرید ایالات متحده ساخته شده F-18 هواپیما به جای گردباد به منظور اطمینان حاصل شود که آلمان می تواند در ادامه به دیدار با اتحاد خود را تعهدات.

آلمان نیاز به ده ها تن از این هواپیما که میلیاردها دلار هزینه داشته. بسیاری از سوسیال دموکراتها در مخالفت با افزایش بودجه دفاعی به 2 درصد از تولید ناخالص داخلی صرف هدف آلمان و دیگر اعضای ناتو توافق کردند که تا چند سال پیش در تلاش برای محل کمتر از یک بار مالی در ایالات متحده

آلمان با وجود های اخیر پیشرفت باقی مانده است دور از هزینه های, هدف شکست رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با استفاده از بازیگران به این کشور به عنوان یک freeloader.

اکثریت آلمانی ها اعتماد ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن ، Mützenich اشاره به عدم اطمینان درک شده از رئیس جمهور آمریکا به عنوان یک مرکزی دلیل که چرا آلمان باید اصرار آمریکا هسته ای برداشت. اصلی توجیهی برای هسته ای-به اشتراک گذاری تنظیم شد که این امر به آلمان حداقل برخی از نفوذ بیش از سلاح استفاده امید است که دیگر واقعی است.

“آیا کسی واقعا فکر می کنم که اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی یک حمله هسته ای است که او خواهد بود برگزار شد به آلمان فقط به خاطر اینکه ما در حال حمل چند کلاهک؟”

هر چند ایالات متحده خروج به نظر می رسد بعید است در کوتاه مدت آن را غیر واقعی است. آمریکا به راحتی می تواند پیدا کردن یکی دیگر از خانه برای سلاح های, می شود آن را در لهستان و یا در قلمرو یکی دیگر متحد ناتو. که گفت: چنین نقل و انتقال می تواند عواقب جدی برای امنیت در اروپا. روسیه خواهد مشاهده هر گونه به کارگیری سلاح در شرق اروپا به عنوان یک اقدام تحریک آمیز و به دنبال راه هایی برای مقابله به مثل یک نتیجه است که می تواند بی ثبات کردن کل منطقه است.

به طور کلی این حرکت می تواند نتیجه معکوس در آلمان اگر آن را به عنوان غیر قابل اعتماد متحد. در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر آن را به عنوان چنین است. با توجه به گذشته انتقاد از آلمان مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ببینید SPD آخرین تقاضا به عنوان شواهد دیگری که آلمان نمی تواند مورد اعتماد و خوب را تهدید به انتقال نیروهای آمریکایی مستقر در این کشور است. با توجه به بودجه خواسته های آمریکا چهره برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس رئیس جمهور ممکن است نیاز به مقدار قانع کننده برای کاهش حضور ایالات متحده در آلمان است.

این حرکت را به ناچار به تجدید ترس در جای دیگر در اروپا از ناتو را سقوط.

قرار داده راه دیگر SPD باید مراقب باشید آنچه در آن آرزوها برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>