یادداشت نشان می دهد وزارت امور خارجه اختلاف بیش از سوزان Pompeo سفر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeo آماده به تور خاورمیانه در سال گذشته ارشد مقامات وزارت امور خارجه بحث که آیا آنها می تواند از نظر قانونی توجیه همسرش سوزان تمایل به سفر با او.

سوزان Pompeo دعوت شده بود به حوادث در دو پایتخت قاهره و ابوظبی توسط مقامات خارجی. اما شرایط رشد کرده بود پیچیده است: دولت ایالات متحده به معنای خاموش شدن وزارت امور خارجه بود که باید فوق العاده مراقب باشید با صرف هزینه و حضور او را متحمل شدن هزینه به مالیات دهندگان.

این بحث منجر به یک یادداشت به دست آمده در این هفته تصمیم گیری که در آن برخی از مقامات ارشد وزارت امور خارجه مقامات استدلال سوزان Pompeo سفر بود و در “سیاست خارجی و منافع ایالات متحده” و “لازم است به امنیت ملی” در حالی که دیپلمات ها که در برخورد با سیاست های خاورمیانه ای مخالفت کرد.

“برای کاهش این دعوت در حال حاضر می توان به عدم حسن نیت ارائه میدهد اما وجود نداشت و سیاست خارجی در اینجا صرفه جویی در مسئله حسن نیت ارائه میدهد” استدلال وزارت امور خارجه در نزدیکی شرقی اداره امور آن نظارت و خاورمیانه و در شش صفحه از یادداشت. این سند به تاریخ Jan. 7, 2019 در همان روز سفر آغاز شد.

با وجود این میانه اداره اظهار داشت: رزرو, یادداشت برچسب شده به عنوان “حساس اما طبقه بندی نشده,” توصیه می کند که سوزان Pompeo سفر تایید شود و بخشی را برای پرداخت توسط دولت بودجه. هنوز روشن نیست که اگر پس از آن معاون وزیر خارجه جان سالیوان به آنها این یادداشت خطاب شد رسما امضا کردن یا نه. در هر صورت سوزان Pompeo رفت و در این سفر با شوهرش.

این یادداشت میریزد نور در غیر معمول و بحث برانگیز نقش سوزان Pompeo بازی های برگزار شده است در وزارت امور خارجه از شوهرش گرفت و به آمریکا وزیر خارجه در مارس سال 2018 است. سوزان Pompeo شده است غیر منتظره ای فعال و مرد متاهل به طوری که وزارت امور خارجه بازرس کل دفتر در حال بررسی است که آیا او و شوهرش نادرست استفاده از منابع عمومی است.

مایک Pompeo به شدت در حال دفاع از همسر خود رفتار در گذشته رد انتقاد از نقش خود به عنوان “جنسیتی” و “بد مورخ و توهین آمیز است.” در بیانیه روز شنبه یک سخنگو گفت که وزارت امور خارجه را “قانونی و اخلاق تیم مشخص شد که خانم Pompeo نقش در این سفر پیشرفته کشور ما سیاست خارجی اهداف تعیین شده توسط دولت است.”

“به عنوان وزیر امور خارجه توضیح داد: در حال حاضر به سیاست” این سخنگو گفت: “خانم Pompeo فراهم می کند فوق العاده ای بلند به ما ماموریت دیپلماتیک جلسه با همسران خارجی جدید سرویس افسران صحبت کردن با خانواده عازم خارج از کشور برای اولین بار تکالیف و مطمئن شوید که دیپلمات های خارجی و همسرانشان همیشه تحت درمان با مهربانی و گرما را منعکس بهترین سنت از امریکا است.”

سالیوان که در حال حاضر سفیر آمریکا در روسیه, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این Pompeos’ ژانویه 2019 سفر هشت روز به طول انجامید پوشش اردن, عراق, مصر, بحرین, امارات متحده عربی, قطر, عربستان سعودی و عمان است. در جریان سفر سوزان Pompeo انجام یکی از این یادداشت را پیش بینی: “این خطر وجود دارد که خانم Pompeo سفر در طول خاموش کردن می تواند در جلب توجه رسانه ها و پتانسیل نقد در کنگره و جاهای دیگر.”

مطمئنا به اندازه کافی چندین گزارش های خبری آمده است که در آن unnamed دیپلمات های ایالات متحده chafed در این ایده است که آنها را به کارکنان این وزیر را حتی به عنوان آنها مواجه furloughs و تاخیر حقوق.

اما وزیر امور خارجه اصرار داشت که با داشتن همسر خود را همراه خوبی بود برای روحیه و خارجی آمریکا ایستاده است. او به نام او “نیروی چند برابر” و اشاره کرد که او بازدید با خانواده های دیپلمات های ایالات متحده برای به دست آوردن یک حس کیفیت خود را از زندگی است.

مقامات سابق وزارت خارجه شد احساسات متناقضی در مورد این که آیا آن را یک ایده خوب به یک مرد متاهل سفر با وزیر امور خارجه اگرچه همه آن را تصدیق است و نه بدون سابقه. برخی از کسانی که حمایت از این ایده می گویند که به طور کلی هزینه حداقل است به خصوص اگر وجود دارد فضا در هواپیما و وزیر و همسر به اشتراک گذاری یک اتاق.

خدمات خارجی کارشناسان می گویند وجود دارد پاک کردن خط بودجه در تخصیص صورتحساب برای پوشش هزینه های همسر یک وزیر از دولت است. وکلا کمک کرد که پیش نویس این یادداشت با این حال اشاره کرد که مقررات اجازه می دهد که برای ایالات متحده بودجه مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که یک دبیر از اعضای خانواده در عمل یک “بازنمودی” ظرفیت و سوزان Pompeo را متوقف می کند در قاهره و ابوظبی را واجد شرایط.

با توجه به چند خط در این یادداشت اعتبار به شرق میانه دفتر دعوت به سوزان Pompeo شده بود “افزایش یافته و پذیرفته شده است.” دعوت شده بود در سال 2018 تمدید; حوادث شامل شام و ملاقات با یک کشور و جوانان و وزیر فرهنگ و ارشاد.

چه ساخته شده ژانویه 2019 سفر حتی بیشتر به چالش کشیدن برای مقابله با دولت بود خاموش. بسته شدن باعث شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جدال با کنگره بیش از بودجه برای ساخت یک دیوار در امتداد مرز جنوبی.

این یادداشت به کنکاش عمیق به چه بخشهایی از سوزان Pompeo سفر مالیات دهندگان را پوشش خواهد بود – اساسا هزینه های مربوط به ابوظبی و قاهره شد تا حد زیادی. اما آن را نیز روشن می سازد Pompeos باید شخصا پرداخت برای چند قطعه دیگر از سوزان Pompeo سفر.

این یادداشت طلسم نیست که دقیق هزینه ها و وزارت امور خارجه پاسخ داده است به گذشته سیاسی درخواست برای جزئیات بیشتر در مورد چقدر پول Pompeos صرف خاورمیانه سفر.

برخی از سابق بالا مقامات وزارت که بررسی این یادداشت در سیاسی درخواست شد اکثر زده با دقت کالیبره جملات از شرق میانه دفتر. گفتند: آن را نشان داد و روشن بخش در مورد اینکه آیا سوزان Pompeo باید به این سفر بروید اما تردید به نوبه خود این موضوع را به یک جنگ داخلی.

در یادداشت وزارت امور خارجه به دبیر اجرایی لیزا Kenna – یک دستیار به مایک Pompeo – استدلال کرد که سوزان Pompeo حضور در توابع در امارات متحده عربی و مصر ملاقات الزامات مورد نیاز برای هزینه های میان shutdown زیرا او دعوت شد تا وزرای دولت آن کشورها “انعکاس اهمیت آنها در محل رویداد به تقویت روابط دوجانبه است.”

این یکی از نقاط که در آن اداره امور خاور نزدیک متفاوت گفت: “وجود نداشت و سیاست خارجی در اینجا صرفه جویی در مسئله حسن نیت ارائه میدهد.”

رییس این اداره در آن زمان بود دیوید Satterfield یک دهه زندگی حرفه ای عضو از ایالات متحده. او در حال حاضر سفیر آمریکا در ترکیه. او نه پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>