آیا آیووا افتضاح شما را می خواهم فریاد بزنم ؟ آیا شما تنظیم از مایک بلومبرگ بی پایان TV ads نمی تواند ایستاده ایده دیگری کسی که شام میخورد مصاحبه ؟ من شما را بشنود. از بیخ و گفتار است که به ندرت جالب, اجازه دهید به تنهایی الهام بخش دوم زمان در اطراف. یک سال از آنها از یک و نیم دوجین یا بیشتر داوطلبان این است که بسیاری از افراد تعریف از جهنم.

اما به یک خبرنگار از استرالیا که در انگلستان زندگی می کردند و بروکسل و مشاهده از انتخابات مصر به نیوزیلند, و در حال حاضر زندگی در ایالات متحده این من می توانم به شما بگویم این است: دموکراسی آمریکایی دارای یک سطح از دقت و نامزدی که به عنوان با ارزش به عنوان آن را غیر معمول است. و هیچ بهتر بیان این که انرژی از yearlong (و یا آن را yearslong?) ریاست جمهوری اولیه.

خسته کننده شفافیت از مبارزه طولانی است که یکی از ویژگی های نه اشکال از خود دموکراسی است. از آن زمان به آن را در آغوش.

اگر شما می خواهید خود را برای رهبری جهان آزاد وجود ندارد بهتر پرداخت و از ماندن در یک رشته از تعطیلات کاروانهایی و یا خوابیدن در یک حامی را دوقلو تخت. هیچ یک از جهانی دیکتاتورها — با روکش طلا توالت و قوی پرتره — تا به حال به انجام آیووا در ماه ژانویه به کار خود را و آن را نشان می دهد.

فرهنگی DNA اولیه همچنین به شدت آمریکایی است. فکر می کنم در مورد تعهد است که بسیاری از تک آمریکایی ها نشان می دهد به قدمت چند نفر در همان زمان. اگر که تعریف اولیه من نمی دانم چیست. زمان آن طول می کشد برای پیدا کردن عشق. گاهی اوقات شما از خواب با شخص اشتباه است. آن را OK به از خواب بیدار با یک نامزد و متوجه شما آنها را به عنوان بیشتر از یک بهداشت و خدمات انسانی وزیر از ریاست جمهوری شریک است. اما شما نیاز به فضای طولانی اولیه برای بازیابی از این اشتباهات.

در حال حاضر به بحث های بی پایان: آنها یک بوفه از دموکراسی! این می تواند بدتر شود—شما می تواند چک. نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در جمهوری چک مورد بحث 37 بار در سال 2018 انتخابات. حرفه ای (و تکرار) از آمریکا بحث شخصیت را نشان می دهد نقص و شکاف دانش در میان نامزدها در حالی که در معرض غرور و از اینرو inauthenticity در راه بحث در بسیاری از کشورها در سراسر جهان نیست.

حتی پس از, آمریکا بحث می تواند بهبود یافته است. آمریکایی ها نوآوران اما شما اجازه بلژیک ضرب و شتم شما به چرخش نامزدها در – و خارج از صحنه نمایش برای minidebates و چهره آف در موضوعات کلیدی. گرفتن! من شخصا می خواهم رای اجرا ضعیف در حاصل کار دو تیم. که ایجاد اعتبار و جمعیت حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را احساس بدون نیاز به مبالغه.

و اجازه دهید من به شما بگویم که چقدر من عاشق این رودخانه از پول در سیاست آمریکا است. من یک صدا هر بار که من سه ماهه جمع آوری کمک های مالی بالغ و تعداد اهدا کنندگان در آمده است. اعطا شده, تاریک, پول تند و زننده است و چند ایده میلیاردرهای هزینه های خود را به دفتر. اما همه که پول همچنین آموزش نسل جدیدی از فعالان و آنها را می پردازد دستمزد زندگی می کنند اجازه خوب و زحمتکش پیدا کردن محل خود را در نهادهای دموکراتیک. در کشورهای دیگر کمپین کارکنان اغلب در دفتر ثبت دعاوی حقوقی و یا محدود به کسانی که قادر به کار به عنوان داوطلب. بدون یک اولیه و پول مورد نیاز برای اجرای این کمپین خواهد بود حتی بیشتر از یک upper-class امر است.

پول در سیاست است شهرت بد اما از آن است که خالص عبارت از مشارکت سیاسی. میلیون ها نفر از آمریکایی ها قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را هر ماه. و همه آنها یک پیش فرض سپر دشنه یا شراب غار بازدید در بازگشت. آیا می دانید که چگونه بسیاری از بار من و اعضای خانواده را اهدا به یک کمپین سیاسی در استرالیا ؟ صفر. من برخی از این همین کار را با ما همسایه است. آیا هیچ جای تعجب استرالیا شده اند در زندگی خود وارد سنگ اسمانی بزرگ در ماه های اخیر?

اما آنچه در مورد چگونه منحرف اولیه است ؟ نباید دموکرات بود ثبت نام مردم برای رای دادن در ویسکانسین و دادگاه در حال اجرا چالش ها در گرجستان و نقاشی یوما آبی? بله دموکرات ها شما باید انجام است که. اما اگر شما نمی توانید شکل و خارج چگونه برای اهدای 10 دلار به نامزد خود را به عنوان به خوبی به عنوان $10 به استیسی آبرامز’ سازمان را سرزنش نمی کند طولانی اولیه. سرزنش کردن خودتان است.

طولانی آمریکا اولیه وارون از سیستم پارلمانی در بسیاری از کشورهای دیگر. به جای نصب و راه اندازی یک ائتلاف حاکم در قبل از انتخابات عمومی به عنوان یک ایالات متحده اولیه اجازه می دهد تا این کشورها ماه صرف ساخت حاکم بر اکثریت پس از آن. یک دهه پیش در کشور بلژیک در زمان بیش از 500 روز برای تشکیل یک دولت جدید است. چند روز خوردن دولت نمایشگاه غذاهای سرخ شده در کمپین بلیزرز معقول به نظر می رسد در مقایسه ،

صدها بین المللی خدمه های تلویزیونی و خبرنگاران که traipsed از طریق برف در آیووا و نیوهمشایر در حال حاضر آمار بیابان نوادا. نه به این دلیل آنها tingles گوش دادن به الیزابت وارن برنامه. آنها این کار را به دلیل امید است که در ضمنی در بسیاری از آمریکایی ها در تلاش برای انجمن راه خود را به آینده ای روشن تر.

طولانی اولیه لوکس عجیب و غریب اما در گراند رفت و برگشت از تاریخ بشر تا دموکراسی. این چیزی است که تعهد آمریکا به آن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im